Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, izibzi napisał:

U mnie pierwszy pokazuje się, że skończył się bezpłatny okres pobierania. Z kolei przy trzecim pokazuje, że załącznik nie jest dostępny. Na komputerze, za wyjątkiem pierwszego, reszta się pobiega.

Ogólnie do swojego już straciłam siłę, od 7 h walczę. Chciałam po prostu mieć polski język i znaki, ewentualnie zainstalować kalendarz z kalkulatorem. W chwili obecnej mam odinstalowane Mi Fit (wcześniej miałam tę wersję 4.0.7 Revolution) i Notify&Fitness. Został tylko Gadgetbridge, który za nic nie chce wykryć zegarka. Nadałam wszystkie uprawnienia, bluetooth i lokalizacja włączone, zegarek z niczym nie jest sparowany i jest w trybie wykrywania. Już nie wiem, co dalej robić, co w ogóle po kolei instalować.

Spróbuj zainstalować wszystko przy pomocy Notify & Fitness, jeśli czegoś Ci brakuje, podaj mi swój adres e-mailowy to Ci wyślę.

 

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Dnia 16.07.2019 o 11:47, walek75 napisał:

MNVolkov MOD 0.3.2 FW 1.1.5.36 PL

 

Po wgraniu kolejno FW + RES ciągle na zegarku wyświetla:

image.png.864c3149dc99579050ebf5ac55ed6a03.png

Dziwi mnie to bo zegarek wyświetla powiadomienia i jest połączony z MiFIt z wersją bez FW. 

Co robię nie tak ? Jak to wgrać ? jakiś poradnik ?

Edytowane przez mrosi
Po prostu "miszcz" w bezmyślnym przewalaniu cytowanych postów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, udało się wgrać wszystko za pomocą innego telefonu. Niestety uruchomiłam go potem na tym MiFit 4.0.7 Revolution, co spowodowało pojawienie się hiszpańskiej pogody i zniknięcie alipay. Wobec tego czy posiada ktoś link do odpowiedniego MiFita? 

 

Co ciekawe, po rozłączeniu się z Gadgetbridge na telefonie 2 zegarek już nie chce się z nim ponownie połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, izibzi napisał:

Ok, udało się wgrać wszystko za pomocą innego telefonu. Niestety uruchomiłam go potem na tym MiFit 4.0.7 Revolution, co spowodowało pojawienie się hiszpańskiej pogody i zniknięcie alipay. Wobec tego czy posiada ktoś link do odpowiedniego MiFita? 

 

Co ciekawe, po rozłączeniu się z Gadgetbridge na telefonie 2 zegarek już nie chce się z nim ponownie połączyć.

Wysłałbym Ci plik MiFit 3.6.0 bez firmware z polską pogodą, ale posiada on objętość ponad 60 MB a na tym forum można dodać pliki max. 2.93 MB.

Więc jedynie mogę przesłać pocztą e-mail, ale musisz mi podać swój adres e-mail.

Możesz jeszcze spróbować z Notify & Fitness for Amazfit, darmową wersję można pobrać z Google Play, a wersja pro zajmuje ponad 15 MB, ta aplikacja również podaje pogodę po polsku no i może zastąpić Gadgetbridge jeśli chodzi o instalowanie plików do amazfita.

Spójrz też niżej możesz skorzystać.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2019 o 19:22, Dexter 13 napisał:

i jeszcze takie coś

nie przychodzą powiadomienia sms , nie wyświetla nazwy kontaktu dzwoniącego coś chyba skopałem

 

Dnia 11.09.2019 o 18:40, Dexter 13 napisał:

Lisek pobrałem od ciebie wersję pro dzięki ale teraz wyświetla błąd pogody co zrobić

Komunikat aplikacja uszkodzona wyświetla się gdy nie odinstalujesz poprzedniej wersji , a jeśli chodzi o błąd pogody to musisz wybrać: jeśli korzystasz z obu aplikacji MiFita i Notify & Fitness to w N & F musisz zablokować pobieranie pogody bo tak jak jest napisane MiFit Ci ją nadpisze, jeśli ma być po polsku MiFit musi być w wersji 3.6.0 bez firmware,a jeśli chodzi o powiadomienia i inne to po prostu musisz dokładnie wszystkie ustawienia o alarmach dokładnie pozprawdzać zarówno w MiFicie jak i N & F ponieważ przy korzystaniu z obu aplikacji łatwo o konflikt lub błąd w ustawieniach ja też początkowo się z tym trochę męczyłem powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ppmuzyk napisał:

mifit 3.60.brak mapy w treningu ktoś pomoże? 

Jeśli chcesz mapę użyj Notify & Fitness for Amazfit pro wersja 8.12.1, do której link wcześniej podałem.

W wersji MiFita 3.6.0 bez firmware mapy nie ma.

12 godzin temu, Dexter 13 napisał:

a czy mogę zostawić tylko N&F i będzie wszystko po polsku

Oczywiście! A kto Ci zabroni, tylko bez MiFita nie będzie Ci się aktualizował A-gps ( nie mylić z GPS ) więc korzystaj z N & F i MiFita 3.6.0 tego bez firmware on Ci będzie aktualizował tylko właśnie A-gps tak mniej więcej raz  w tygodniu i też będziesz miał wszystko po polsku.

Edytowane przez lisek1953
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady oraz link do dysku, ułatwiło to znacznie sprawę. Jeszcze pozostaje sprawa dogrania wszystkich ustawień pod siebie, trzeba się po prostu pobawić. Rzeczywiście mam wrażenie, że lepiej obsługuje się zegarek z samym Notify&Fitness, w "praniu" się wszystko okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzegorzkx4 napisał:

Ja miałem 3.6.0 i mi się pojawiła mapa, teraz siedzę na 3.5.9 i wszystko śmiga. 

Cytuję:
  Dnia 9.07.2019 o 11:59, walek75 napisał:

https://ufile.io/9ctfbf79 - tu jest MiFit 3.6.0 bez firmware'u - prawie taki sam jak ja używam.
"Prawie" oznacza, że w mojej wersji mam wprowadzone własne klucze do Google Maps, a w tej załączonej są klucze takie same jak w modzie od MrTomi (zdarzało się, że mod nie wyświetlał mapy - stąd przeszedłem na własne klucze).

Dlatego właśnie umieściłem tę odpowiedź.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych i ciekawskich:

Dzisiaj o 08:25

 # 108

 Aktualizacja

 MNVolkov BipOS 0.5

 Zmiany:
 Całkowicie przeprojektowany kod uruchamiania aplikacji.  Każda aplikacja jest teraz osobnym plikiem przechowywanym w zasobach.  Format pliku jest wykonywalny na ramieniu.
 Po uruchomieniu menu mod zasoby są skanowane w poszukiwaniu aplikacji.  Znalezione aplikacje są umieszczane w menu „Aplikacje”.  Kalkulator, kalendarz, aplikacje Flashlight i edytor budzika są przepisywane w nowym formacie.  Teraz oprogramowanie układowe ma nieco więcej miejsca na dalszy rozwój.  Użytkownicy, którzy nie chcą korzystać z niektórych (jeszcze!) Kilka aplikacji może utworzyć listę aplikacji według własnego uznania spośród dostępnych.
 W celu poprawy ogólnej wygody i zmniejszenia liczby niezgodności zaprojektowano aplikacje niezależne od oprogramowania układowego.  Tak więc jeden i ten sam kalkulator będzie działał zarówno na Latin 1.1.5.12, jak i Latin 1.1.2.05 bez zmian (wystarczy umieścić go w pliku RES odpowiedniej wersji).
 Aby zbudować pliki RES, istnieje również specjalny program na PC (Win32), za pomocą którego można dodać niezbędne aplikacje do istniejącego pliku RES.
 Ponadto istnieje prosty zestaw SDK dla każdego, kto ma (nawet małe) umiejętności programowania, może utworzyć aplikację dla Amazfit BIP.  Zastosowanie zestawu SDK i aplikacji uruchamiających ładunek znacznie obniżyło próg wejścia w dziedzinę rozwoju oprogramowania dla Amazfit Bip.  SDK i instrukcje są umieszczone w odpowiednim temacie, odbędzie się również dyskusja na temat tworzenia aplikacji dla BipOS.

 Ze względu na znaczące zmiany i koncepcję rozwoju postanowiono zmienić nazwę moda

 MNVolkov BipOS

 MNVolkov BipOS v0.5 (łatki, aplikacje, ResPack)

Tłumaczenie Tłumacz Google.

Edytowane przez lisek1953
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2019 o 15:26, dvmivn napisał:

Mi coś poszło nietak przy patchowaniu samemu

Patch można zastosować w wersjach latin 1.1.5.12 i 1.1.5.36 oraz w wersji nie latin 1.1.2.05. Volkov wprowadził innowację polegającą na oddzieleniu aplikacji od patcha i teraz patch musi pasować do konkretnego firmware'u a apki są uniwersalne i na dodatek przechowywane w zasobach (dzięki temu jest więcej miejsca na modyfikacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, walek75 napisał:

Patch można zastosować w wersjach latin 1.1.5.12 i 1.1.5.36 oraz w wersji nie latin 1.1.2.05. Volkov wprowadził innowację polegającą na oddzieleniu aplikacji od patcha i teraz patch musi pasować do konkretnego firmware'u a apki są uniwersalne i na dodatek przechowywane w zasobach (dzięki temu jest więcej miejsca na modyfikacje)

Patchowałem 1.1.5.36 Pl, bez rozeznania czy to wersja latin czy nie.

Dodałem tez aplikacje (kalkulator, kalendarz, latarkę i alarmy) do pliku res.

Wszystko według instrukcji i bez błędów poszło, ale nie działało menu tylko zegarek się zawieszał.

Możliwe, że wybrałem złe firmware

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...