Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, że też od razu tego nie zauważyłem ( oczyść tekst, bardzo myląca nazwa, myślałem że chodzi o coś innego )  ale ze mnie ślimok  dziękuję teraz wszystko jest ok wyświetla nawet emotikony chociaż oczywiście nie wszystkie i wygląda to tak:

 

 

IMG_20190722_124943.jpg

 

IMG_20190722_141732.jpg

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak
włączyłam widoczność potem rozłączyłam  otwarłem GB i naciskam plus i nie łaczy się  reset tel bez zmian odinstalowałem gb i to samo
po połączenie z Mifit zainstalował mi wersję 1.1.5.56 może to ma wpływ
 
GB nie połączy się z BIP jeśli masz wyłączony GPS

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zmieniłem fw na 1,1,5,36 jest kalkulator kalendarz polskie menu tylko pogoda po hiszpańsku  

faktycznie gps był wyłączony

niestety długo się nie pocieszyłem bo właśnie włączyła się aktualizacja i znowu mam wersje 1,1,5,56  po angielsku i bez kalendarza i kalkulatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jeśli się korzysta z oryginalnego MiFita, zawsze będzie aktualizował i nadpisywał firmware i GPS trzeba dlatego najlepiej używać MiFita bez firmware np. wersję 3.6.0. a fw res fonty i GPS wgrywać oddzielnie przy pomocy N&F.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dexter 13 napisał:

Już wszystko śmiga tylko pogoda po Hiszpańsku dzięki Konstantino jesteś wielki jeszcze muszę sprawdzić powiadomienia połączeń i SMS czy są polskie znaki

Dlatego używam MiFita w wersji 3.6.0 bez firmware i mam wszystko po polsku,

link do tej wersji znajdziesz na tym forum wpisując w wyszukiwanie MiFit 3.6.0. lub przeczytaj stronę 163.

https://ufile.io/9ctfbf79

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2019 o 11:59, walek75 napisał:

https://ufile.io/9ctfbf79 - tu jest MiFit 3.6.0 bez firmware'u - prawie taki sam jak ja używam.
"Prawie" oznacza, że w mojej wersji mam wprowadzone własne klucze do Google Maps, a w tej załączonej są klucze takie same jak w modzie od MrTomi (zdarzało się, że mod nie wyświetlał mapy - stąd przeszedłem na własne klucze).

 

Tutaj jest link do MiFita 3.6.0 bez firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Zarejestrowałem się specjalnie na forum aby zapytać Was czy jak posiadam telefon z IOSem to czy będę mógł zrobić zmianę firmware? Zegarek zamówiłem i pewnie w następnym tygodniu dopiero dotrze ale jestem bardzo ciekawy czy będę mógł mieć polski język. Z góry dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Zarejestrowałem się specjalnie na forum aby zapytać Was czy jak posiadam telefon z IOSem to czy będę mógł zrobić zmianę firmware? Zegarek zamówiłem i pewnie w następnym tygodniu dopiero dotrze ale jestem bardzo ciekawy czy będę mógł mieć polski język. Z góry dzięki za odpowiedź. 

Aplikacje potrzebne do zmiany są tylko na androida. Po prostu załatw sobie na chwilę telefon z androidem, rozłącz parowanie u siebie, zrób modyfikacje na androidzie i używaj potem znowu z IOS.

 

Jest tylko jedno "ale" - istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że skoro będziesz używał oryginalnej apki MiFit, to przy kolejnej aktualizacji softu zegarka MiFit nadpisze Ci teraz zrobioną modyfikację i będziesz musiał całą operację powtórzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, woyd napisał:

Aplikacje potrzebne do zmiany są tylko na androida. Po prostu załatw sobie na chwilę telefon z androidem, rozłącz parowanie u siebie, zrób modyfikacje na androidzie i używaj potem znowu z IOS.

 

Jest tylko jedno "ale" - istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że skoro będziesz używał oryginalnej apki MiFit, to przy kolejnej aktualizacji softu zegarka MiFit nadpisze Ci teraz zrobioną modyfikację i będziesz musiał całą operację powtórzyć.

 

Ok dzięki za odp. Jak już będę miał zegarek i jak nie będę mógł sobie poradzić to się zwrócę o pomoc tutaj. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2019 o 06:21, woyd napisał:

Aplikacje potrzebne do zmiany są tylko na androida. Po prostu załatw sobie na chwilę telefon z androidem, rozłącz parowanie u siebie, zrób modyfikacje na androidzie i używaj potem znowu z IOS.

 

Jest tylko jedno "ale" - istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że skoro będziesz używał oryginalnej apki MiFit, to przy kolejnej aktualizacji softu zegarka MiFit nadpisze Ci teraz zrobioną modyfikację i będziesz musiał całą operację powtórzyć.

 

Jest jak najbardziej aplikacja na iOS (AmazTools) i można nią wgrywać nowe firmware, podmieniać tarcze i jeszcze sporo innych rzeczy.

Natomiast to prawda co napisał kolega, że skoro jest tylko oficjalna aplikacja MiFit to wgrywa ona ogólne aktualizacje firmware. Wyjściem jest wgranie potem polskiej wersji tego samego firmware i korzystanie z niego so czasu pojawienia się nowej ogólnej wersji. Problem niestety w tym, że polska wersja ostanio pojawia się z dużym opóźnieniem, jeśli wogóle. Np obecnie mam na zegarku wersję 1.1.5.56, wcześniej była 1.1.5.36 a najnowsza wersja polska to 1.1.5.24 bodajże sprzed 3-4 miesięcy. Także okres korzystania z polskiego firmware jest w 100% uzależniony od tego kiedy na tym forum pojawi się polska wersja aktualnego firmware i jak długo po tym będzie to nadal najnowsza wersja.

Edytowane przez bigl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2019 o 21:48, marecq napisał:

Cześć wszystkim.

Zarejestrowałem się specjalnie na forum aby zapytać Was czy jak posiadam telefon z IOSem to czy będę mógł zrobić zmianę firmware? Zegarek zamówiłem i pewnie w następnym tygodniu dopiero dotrze ale jestem bardzo ciekawy czy będę mógł mieć polski język. Z góry dzięki za odpowiedź. 

Jest aplikacja "AmazTools" ja normalnie na ios przez tą aplikacje instaluje nowego resa i firmware. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem Amazbip fit i mam problem z wgraniem modowanego Mifita a raczej z aktualizacją GPS. Wgrałem ze sklepu najnowszą wersje wszystko się zaktualizowało później poprzez GB wersje 1.1.5.24 później zainstalowałem modowaną wersję MiFit i nie chce przechodzić aktualizacji GPS. Tak samo się zachowuje na wersji 1.1.5.16. Mam drugi Amazbip i tam mam wgraną wersję 1.1.5.16  i tam nie ma problemu. Pomoże ktoś jak to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj swoją wersję MiFita, zainstaluj wersję 3.6.0 tę bez firmware a plik GPS musisz odnaleźć (na tym forum znajdziesz linki zarówno do w/w MiFita jak i GPS ) GPS najlepiej w wersji 18344 i wgraj go przez Gadgebridge lub Notify & Fitness for Amafzfit.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...