Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mi fit 3.5.9 nie może się zalogować cały czas kręci kuleczko. O co chodzi?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

U mnie mi fit 3.5.9 nie może się zalogować cały czas kręci kuleczko. O co chodzi?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka


Takie coś6ca6af4d80c029a1cd9eb5c463bc34e7.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciek04 napisał:

Zainstaluj Mi Fit 3.5.9 z pierwszej strony ( ten co jest zmodyfikowany JSON),on ci zaktualizuje GPS.

Niestety nie pomogło, zainstaluję najnowsze mifit i po aktualizacji GPS wrócę do spolszczonego i mifit Tomi 4.0

P.S. Jednak zostawiam najnowszy mifit bo można podłączyć więcej urządzeń, a mam jeszcze miband 2. Poza tym działają mi polskie czcionki w powiadomieniach na bip-ie, tylko menu jest po angielsku to mi nie przeszkadza.

Edytowane przez Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, konstantyno110 napisał:

Na MIFIT 4.0.6 nasz polskie znaki w czcionce?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Miałem wgrany spolszczony firmware 1.1.5.24, zainstalowałem nowe mifit 4.0.6 w ustawieniach pokazało mi, że mam aktualizację firmware, zasoby i gps ale o dziwo czcionki niby aktualne. Wygrało bez problemu te trzy pliki i teraz mam angielskie menu na zegarku ale jak przychodzi np SMS to pokazują mi się polski czcionki w tekscie. Testowałem z drugiego telefonu wysyłając SMS i wiadomość na telegram z polskimi czcionkami.

 

IMG_20190718_073436.jpg

Edytowane przez Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, młot napisał:

 

 

 

 

 

3.5.5.4 o ile dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Niestety z tej wersji MiFita próbowałem wiele razy , za każdym razem aktualizacja GPS kończyła się niepowodzeniem!

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lisek1953 napisał:

Niestety ze wersji MiFita próbowałem wiele razy , za każdym razem aktualizacja GPS kończyła się niepowodzeniem!

Zainstaluj MiFita ze sklepu. On ci zaktualizuje wszystkie pliki. Później zrób co chcesz. Modowane fw, MiFit od Tomiego itp.

Edytowane przez maciek04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciek04 napisał:

Zainstaluj MiFita ze sklepu. On ci zaktualizuje wszystkie pliki. Później zrób co chcesz. Modowane fw, MiFit od Tomiego itp.

Z MiFitu ze sklepu też aktualizacja GPS kończy się niepowodzeniem, może sprawę uratował by sam plik GPS wgrany przez Notify & Fitness pro, bo ta nieszczęsna wersja GPS 15974 którą posiadam na swoim Amazficie powoduje że szkic mojego chodzenia na mapie wygląda jakbym spacerował po dachach z dala od uczęszczanych dróg

2019_07_18_13.04.26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś zrobiłem reset do ustawień fabrycznych, to później musiałem zmienić konto na Xiaomi bo mi nie chciał się zalogować po za tym zauważyłem że zmienił się w zegarku adres bluetooth już więcej wolę nie ryzykować bo będę w końcu miał cegłę a nie zegarek.

 

Szukałem, szukałem aż znalazłem sam plik GPS w wersji 18344.

zaktualizowałem przez Notify i udało się mam w moim Amazficie GPS wersji 18344!

I jak widać po moim popołudniowym spacerze  jest o wiele lepiej, chociaż może jeszcze nie idealnie.

2019_07_18_18.56.31.jpg

 

2019_07_18_19.35.54m.jpg

2019_07_18_14.38.05.jpg

Edytowane przez lisek1953
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić długość wibracji ale nie w oryginalnej aplikacji, testowałem ostatnio Tools amazfit która jest płatną apką, ma swój system budzika. No i tam budzik dzwoni o wiele dłużej i jak pamiętam, to dało się zmieniać długość. Dodatkowo ta apka ma funkcję ustawienia przycisku  bipa do sterowania muzyką i wiele innych ciekawych funkcji. Tylko jest niestety płatna, ale jak ci nie podpasuje to jest bezproblemowy zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, avira napisał:

Można zmienić długość wibracji ale nie w oryginalnej aplikacji, testowałem ostatnio Tools amazfit która jest płatną apką, ma swój system budzika. No i tam budzik dzwoni o wiele dłużej i jak pamiętam, to dało się zmieniać długość. Dodatkowo ta apka ma funkcję ustawienia przycisku  bipa do sterowania muzyką i wiele innych ciekawych funkcji. Tylko jest niestety płatna, ale jak ci nie podpasuje to jest bezproblemowy zwrot.

Również w bezpłatnym Notify & Fitness można znaleźć wiele ciekawych opcji między innymi sterowanie muzyką, niestety nie ma możliwości regulacji czasu wibracji budzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2019 o 07:29, Zenek napisał:

Miałem wgrany spolszczony firmware 1.1.5.24, zainstalowałem nowe mifit 4.0.6 w ustawieniach pokazało mi, że mam aktualizację firmware, zasoby i gps ale o dziwo czcionki niby aktualne. Wygrało bez problemu te trzy pliki i teraz mam angielskie menu na zegarku ale jak przychodzi np SMS to pokazują mi się polski czcionki w tekscie. Testowałem z drugiego telefonu wysyłając SMS i wiadomość na telegram z polskimi czcionkami.

 

IMG_20190718_073436.jpg

Co to za czcionka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, witek_77 napisał:

@lisek1953 wrzuć gpsa na forum. Też bym se wgrał

Aktualizuje się ponieważ korzystasz z MiFita który nadpisuje Ci GPS trzeba korzystać z wersji MiFita bez firmware np 3.6.0!

Dnia 18.07.2019 o 23:44, avira napisał:

Można zmienić długość wibracji ale nie w oryginalnej aplikacji, testowałem ostatnio Tools amazfit która jest płatną apką, ma swój system budzika. No i tam budzik dzwoni o wiele dłużej i jak pamiętam, to dało się zmieniać długość. Dodatkowo ta apka ma funkcję ustawienia przycisku  bipa do sterowania muzyką i wiele innych ciekawych funkcji. Tylko jest niestety płatna, ale jak ci nie podpasuje to jest bezproblemowy zwrot.

Również w bezpłatnym Notify & Fitness można znaleźć wiele ciekawych opcji między innymi sterowanie muzyką, niestety nie ma możliwości regulacji czasu wibracji budzika zresztą w Google Play jest o wiele więcej takich aplikacji które to umożliwiają np. Amazfit BIP Assistant itp.

Dnia 20.07.2019 o 21:08, carolef napisał:

Jak wgrać ten zmodyfikowany soft z kalkulatorem.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Musisz wgrać kolejno trzy pliki: fw, res i któryś z dwóch fontów za pomocá Notfy & Fitness for Amazfit lub Gadgetbridge.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o różnice w wyglądzie czcionek to najlepiej wgrać najpierw jedne potem drugie i samemu porównać a później wgrać te które bardziej odpowiadają nic złego się nie wydarzy.

Jakichś większych różnic nie ma.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod fajny. Kalkulator i kalendarz super sprawa. Czy twórca mógłby zrobić tak by była czcionka z modu z pierwszego posta?
Mili_chaohu_pl.ft. Dodatkowo przydało by się gdy ktoś dzwoni aby na zielonym polu widniał napis odbierz.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, carolef napisał:

Mod fajny. Kalkulator i kalendarz super sprawa. Czy twórca mógłby zrobić tak by była czcionka z modu z pierwszego posta?
Mili_chaohu_pl.ft. Dodatkowo przydało by się gdy ktoś dzwoni aby na zielonym polu widniał napis odbierz.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 

 

Edytowane przez lisek1953
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed najnowszym firmware od xiaomi 1.1.5.56

Dzisiaj straciłem 2 razy moja wycieczkę w górki podczas uruchomionej aktywności. Raz zresetował się po 4 godzinach (nie zapisując aktywności). Drugi raz w drodze powrotnej ze szczytu, po 3h się zresetował ponownie i znów brak traku GPS.

Na szczęście zostały kroki i tętno, niestety trak GPS szlag trafił.

Trzeba wrócić do starszego firmware i nie używać najnowszego jak nie chcecie mieć niespodzianek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, ponieważ w modzie Wołkowa ( tym z kalendarzem i kalkulatorem )  w powiadomieniach nie wyświetlają się polskie czcionki ( ą ę ć ś ó ł ) a próba wgrania czcionek z innego modu kończy się niepowodzeniem.
Przecież nie ma problemów z czcionkami 3a737cddfe6a70329ea9840ec1e60b6e.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...