Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, TLH napisał:

Proszę bardzo, za kazdą zmianą tarczy zostają takie smugi , później to samo jest na białych cyfrach.

 

Czy te smugi są na każdym ekranie? Po wyłączeniu i włączeniu zegarka pojawiają się od razu?

Ja bym w zegarku dał "ustawienia fabryczne"

Edytowane przez KrisKW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrisKW napisał:

Czy te smugi są na każdym ekranie? Po wyłączeniu i włączeniu zegarka pojawiają się od razu?

Ja bym w zegarku dał "ustawienia fabryczne"

Po zmianie tarczy i odczekaniu 5 minut już zaczynają się pojawiać.Tak jak najbardziej przebijają na każdym ekranie. Reset nie pomaga a tym bardziej wyłączenie. Zegarek został odesłany.:(

Edytowane przez TLH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, TLH napisał:

Po zmianie tarczy i odczekaniu 5 minut już zaczynają się pojawiać.Tak jak najbardziej przebijają na każdym ekranie. Reset nie pomaga a tym bardziej wyłączenie. Zegarek został odesłany.:(

Raczej więc wina wyświetlacza i dobry krok z odesłaniem.

2 minuty temu, sebaastian napisał:

Powiedzcie mi , czy zegarek będzie dostawał najnowsze aktualizacje , jak ściągnę ten zmodyfikowany MiFit ? 

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sebaastian napisał:

W sumie to zrobiłem aktualizacje na samym początku kilka dni temu , po czym wgrałem zmodyfikowanego ;). Chyba wystarczy na razie

Pewnie. Nie ma sensu co chwilę zmieniać, bo najczęściej aktualizacje niewiele wnoszą, a jak już wnoszą, to wcale nie musi to być coś dobrego. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy wczoraj wieczorem włączyłem do ładowania zegarek, rano jak chciałem go założyć okazało się że pojawiło się coś takiego jak na zdjęciu (nie jest to moje zdjęcie znalezione na necie) po naciśnięciu przycisku uruchomiła się kalibracja ekranu po kalibracji pojawił się ekran żeby sparować zegarek z telefonem. Udało się sparować ale bateria naładowana tylko do 45%. 

Co mogło się niedobrego wydarzyć podczas ładowania ?

 

58694238_515338798997106_7592327368333590528_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam do wszystkich mam pytanie czy jest jakiś sposób aby zaktualizować tego nieszczęsnego gps do ver. 18344 przez gatgetbridge (najnowszy) wywala błąd  soft najnowszy spolszczony pozdrawiam

Edytowane przez ewjp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Od wczoraj posiadam Amazfit BIP mam taki problem, że w ogóle nie pokazuje powiadomień o połączeniach przychodzących. Niby wszystko mam ustawione ale dalej nie pokazuje. I drugie pytanie czy jest jakiś prostszy sposób na wgranie polskich znaków? Jestem w tych sprawach lajkonikiem i nie wiem jak to wszystko po wgrywać i połączyć.

Mam MiFit 3.6.0 oraz Alert Bridge (bo bez alert bridge w ogóle nie było powiadomień a teraz mam z Inst, z Maila, z FB tylko brak połączeń i sms no i oczywiście polskich znaków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2019 o 10:11, Kamaft napisał:

Cześć,

Od wczoraj posiadam Amazfit BIP mam taki problem, że w ogóle nie pokazuje powiadomień o połączeniach przychodzących. Niby wszystko mam ustawione ale dalej nie pokazuje. I drugie pytanie czy jest jakiś prostszy sposób na wgranie polskich znaków? Jestem w tych sprawach lajkonikiem i nie wiem jak to wszystko po wgrywać i połączyć.

Wszystko opisane na pierwszej stronie tego tematu i mniej więcej co dwie strony.

Co do problemu z powiadomieniami napisz jeszcze jaka wersja Android a w telefonie bo kilka razy spotkałem się, że na Android 9 pomimo prawidłowej konfiguracji nie przechodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomurbanowicz czy w niedługim czasie można z Twojej strony liczyć na wydanie nowego Mi Fit 4.0.0 ze zmodyfikowanym plikiem firmwares.json (nowy GPS dla Amazfit BIP)? Aplikacja otrzymała według Google Play:

• Zupełnie nowy projekt UI
• Zoptymalizowany widok danych
• Obsługuje więcej rodzai treningòw

Z góry dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z aplikacją do zegarka Amazfit Bip. Mianowicie, jak się połącze z aplikacją Gadgetbridge to wszystko jest ok (są powiadomienia itd, język polski jest wszędzie oprócz pogody, ale mi to nie przeszkadza aż tak). Ale ściągając sobie aplikacje Mi FIT (oryginalna że sklepu Google) to mogę się połączyć ale nie mam powiadomień. A jak ściągam zrootowana przez was (ta z 1 strony) to nie mogę się zalogować. Poradzicie coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...