Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja po raz kolejny mam problem z zalogowaniem... wywaliłem moda, wgrałem oficjalną, wywalilem i zainstalowalem ponownie moda... i teraz mieli i mieli... ostatnim razem po trzech dniach mi się w końcu zalogował. Czy może jest jakiś kruczek przy tych wymianach softu?

Wysłane w biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, peetpeet napisał:

 Czy może jest jakiś kruczek przy tych wymianach softu?

Jedyny to nie rozparowywać, nie resetować tel. i nie czyścić pamięci po wywaleniu oryginałua, a logowanie przynajmniej przez konto Mi powinno działać bez problemu. Czasami bywa problem z serwerami, nie zalogujesz się, a potrafi to trwać kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny to nie rozparowywać, nie resetować tel. i nie czyścić pamięci po wywaleniu oryginałua, a logowanie przynajmniej przez konto Mi powinno działać bez problemu. Czasami bywa problem z serwerami, nie zalogujesz się, a potrafi to trwać kilka dni.
No i już nic nie rozumiem... oryginalna loguje się w sekundę, modowana nie chce... czy w kodzie jest coś, że serwery mogą odrzucać mody?

Wysłane w biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już nic nie rozumiem... oryginalna loguje się w sekundę, modowana nie chce... czy w kodzie jest coś, że serwery mogą odrzucać mody?

Wysłane w biegu...

Głowy nie dam ale wydaje mi się że kiedyś było info że do moda tylko konto mi, ale to musiałby wypowiedzieć się Tomi

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Nie aktualizuje GPS. Zainstalowałem pierwszą wersje Mr.Tomi i działa bez problemu.

Po kolei...instalacja 3.59 z apk mirror i aktualizacja fw. Nastepnie res i fw przez gadgeta, nastepnie mifit 3.59 w wesji numer 2 i coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Dla tych co się nie aktualizuje GPS, po prostu używajcie MOD'a bez numer 2 - ja używam wersji normalnej MOD'a.

 

Tak zrobiłem. Jednak nadal nie mam nowego GPS. Niedosyt trochę pozostał. A mam pytanko. Używasz konta miui czy Google? Może tutaj jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu próbowałem wczytywać oprogramowanie do GPS za pomocą Nofify & Fitness oraz Gadget Bridge i pomimo tego, że proces zakończył się w obu przypadkach poprawnie - nie było zmian w zegarku. Jedyna opcja to zmodyfikowany MiFit.
Parokrotnie zmieniałem oprogramowanie GPSa w celach testowych (mam dwa BIPy - jeden częściowo uszkodzony po rozklejeniu ekranu w czasie biegu w deszczu, ale GPS dział w nim OK i zmieniam firmware do GPS i porównuje wyniki z drugim BIPem) i za pomocą zmodyfikowanego MiFita zawsze działa to "bez pudła".
Inna sprawa, że wczytuję firmware GPS razem z niemodowanym firmwarem do zegarka, dopiero po tej operacji wczytuje za pomocą N&F modowane, polskie oprogramowanie układowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, od jakiegoś czasu instaluje modyfikacje od MrTomi i chwała mu za nie. Robie to z automatu, ukazuje się - instaluje, ale zacząłem się teraz zastanawiać nad sensem. I o to pytania, które mi się pojawiły :

1. Przy obecnej wersji MiFita co wnosi modyfikacja dla AmazfitBip? Chodzi mi głównie o aktualizację pierwszej strony, czy to jest ciągle aktualne?

2. Czy jest mi ona potrzebna, jeżeli nie zależy mi na PL języku w zegarku?

3. Czy tutaj też nie widać kontaktów w oryginale? Pytam bo oryginalnego MiFita używałem na początku na mibandzie - a tam wiadomo, kontakty się nie pokazywały.

4. Czy przy wersji MiFit ze sklepu mogę modyfikować czcionki na zegarku?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez krzychol38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

Głównie MOD pozwala na pokazanie kontaktów przy SMS i podczas dzwonienia. Oprócz tego pogoda PL, polski głos w treningu + drobne poprawki. 

MOD nie jest wymagany do czcionki w zegarku.

Przy Amazficie też kontakty nie są widoczne? Smsy przecież się pokazują całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem.

Po aktualizacji napisy ustawiły się do lewej strony a wcześniej były na środku. Jak to naprawić?

Doczytałem że muszę wgrać oryginał FW, RES tylko gdzie one się znajdują?

Na pierwszej stronie są tylko zmodyfikowane.

1552416962622365651351.jpg

Edytowane przez Piotrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomurbanowicz
@Jepcio
@xiar
@peetpeet
@janek125
@kzybu1983

Też miałem problem z aktualizacją GPS po wgraniu 1.1.5.16, w moim przypadku pomogło: wrócenie do 1.1.5.04, wgraniu oryginalnego Mi Fita 3.5.4.apk i zaktualizowanie go z poziomu Sklep Play i dopiero wtedy wgrał się FW - GPS - A-GPS :)

A później już poszło z górki wgrałem 1.1.5.16 i wszystko działa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze razy mamy pisać, że w modach logujemy się przez konto Mi?

@tomurbanowicz
@Jepcio
@xiar
@peetpeet
@janek125
@kzybu1983
Też miałem problem z aktualizacją GPS po wgraniu 1.1.5.16, w moim przypadku pomogło: wrócenie do 1.1.5.04, wgraniu oryginalnego Mi Fita 3.5.4.apk i zaktualizowanie go z poziomu Sklep Play i dopiero wtedy wgrał się FW - GPS - A-GPS 
A później już poszło z górki wgrałem 1.1.5.16 i wszystko działa 
No i jaką masz teraz wersję GPS w zegarku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ile jeszcze razy mamy pisać, że w modach logujemy się przez konto Mi?


A czy w takim razie jest jakaś opcja zmiany sposobu logowania bez utraty już zapisanych danych?

Do tej pory, choć z przekopami ale logowałem się kontem google i jak już zaskoczyło to było ok.

Wysłane w biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dostanę białej gorączki

Chwilo trwaj...chciało by się powiedzieć...
Na oryginalnej aplikacji loguje się z konta Google bez problemu a z MrTomi nie chce się zalogować od wczoraj 01629e00937a62ae50ea883e7ba6ee4e.jpg

Wysłane w biegu...


Sprawdź, bo mi się udało instalując v354.
Po instalacji zalogowałem się, odinstalowałem i wygrałem nowego moda. Niestety na wersji PL2 nie udało się zaktualizować GPS, musiałem zainstalować wersje PL, ale też powyższym sposobem, bo inaczej też nie mogłem się zalogować.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...