Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pan Arek napisał:

Czy przed modem instalowana była wersja sklepowa jak sugerował Tomek? Nikt nie czyta robi po swojemu a potem marudzi że coś źle działa.

Musisz wgrać prawidłowy plik RES, a najlepiej oba FW i RES. Np. Polski z pierwszego postu. 

 

11 godzin temu, Punk3r napisał:

Witam.

Po zainstalowaniu wersji 3.5.8 mrtomi napisy przesuneły się do lewej strony.

Jedyną modyfikacją były wrzucone polskie fonty.

Jakieś sugestie jak to naprawić?

Też miałem przesunięte napisy i opis ustawień w języku angielskim ale po zainstalowaniu właściwego pliku RES wyrównało się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zegarku symbol parowania. GB widzi i łączy. BT w tel widzi. MiFit nie chce połączyć. Próbowałem restartować telefon, testowałem różne wersje MiFit. Oryginalny łączy ale od razu aktualizuje przez co soft się sypie i muszę wgrywać od nowa. Help

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tifoso napisał:

Wgraj oryginał FW, RES plus polskie czcionki i korzystaj z oryginalnego MiFit.

 

Wysłane z Redmi Note 4 ...

 

 

 

 

Bardzo chętnie, ale gdzie znajdę oryginalne fw?

Edytowane przez Hexia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ktoś jeszcze ma problem z powiadomieniami SMS po restarcie telefonu? Za każdym razem muszę ręcznie odpalić MiFit. W tej i poprzedniej wersji mam to samo. Ostatnia dobrze działająca to 3.5.0. Ktoś to rozwiązał, czy muszę znów wracać do starszej wersji? Mam Miuipolska i androida 9, na 8 było to samo. Powiadomienia o dzwonieniu i z aplikacji są bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Theo napisał:

Gdy ktoś do mnie dzwoni przyciski odrzuć i ignoruj nie wywołują żadnej akcji na telefonie czy to normalne?

Właśnie. Też tak mam i to od długiego już czasu i nie pamiętam której wersji. Normalne to raczej nie jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, peetpeet napisał:

To ja z kolei mam takiego buga... mrtomi miało mieć 0 sek. zwłoki w powiadomieniu o połączeniu... a nie ma
 

Matko... Przypatrz się uważnie zakładce/ekranowi: "Połączenia przychodzące".

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...