Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ryba94 napisał:

@fake4r@tomurbanowicz jakie zmiany są w 3.5.6 w porównaniu do 3.5.0? Bo mysle czy warto zmieniać ;)

3.5.6:
Poprawki, większa stabilność.

3.5.5:
Mi Band 3 i Amazfit Cor teraz wspierają bieżnię.
Dodano możliwość zarządzania muzyką od Amazfit Cor.
Poprawki, większa stabilność.

3.5.4:
optymalizowana praca niektórych funkcji i naprawione małe błędy dla Amazfit BIP.
Dodano obsługę nowych ikon powiadomień od klientów poczty e-mail.
Dodano logowanie / rejestrację w Mi Fit przez e-mail.
Poprawki i większa stabilność.

3.5.2
Dodano dodatkowe informacje na temat snu
Poprawki i większa stabilność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

W pierwszym poście zamieściłem MrTomi-3.5.6-PL.

Nie mogę się zalogować kontem google. Poniższy sposób u mnie nie działa. Wcześniej działał.

Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji.

Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać:

  1. Odinstaluj MiFit
  2. Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit
  3. Restart telefonu
  4. Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
  5. Odinstaluj MiFit
  6. Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać

Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja startuje już zalogowana.

Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Krzycho napisał:

Miałem wersję 3.5.4 i był problem z aktualizacją GPS. Zainstalowałem 3.5.6 i nadal nie mogę zaktualizować GPS. Jest na to jakiś sposób?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Rozłącz zegarek z Modem, odinstaluj Mod i zainstaluj najnowszą wersję z Google Play. Niech się zaktualizuje GPS, wtedy ta sama procedura i instalujesz mod.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłącz zegarek z Modem, odinstaluj Mod i zainstaluj najnowszą wersję z Google Play. Niech się zaktualizuje GPS, wtedy ta sama procedura i instalujesz mod.
Robiłem tak w poprzedniej wersji i w tej najnowszej... dalej wyskakuje błąd aktualizacji.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzycho napisał:

Robiłem tak w poprzedniej wersji i w tej najnowszej... dalej wyskakuje błąd aktualizacji.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Rozparowałeś zegarek? Jeśli tak to czeka Cię pewnie zmiana systemu w zegarku na starszy.

Rozparuj zegrek ze wszystkiego i przez Gadget bridge musisz zainstalować starszą wersję firmware chociażby z 1 strony tego wątku a potem trzeba rozparować, wgrać oficjalną aplikację z Google Play i zaktualizować firmware i dopiero potem mod.

Edytowane przez apocalypse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozparowałeś zegarek? Jeśli tak to czeka Cię pewnie zmiana systemu w zegarku na starszy.
Rozparuj zegrek ze wszystkiego i przez Gadget bridge musisz zainstalować starszą wersję firmware chociażby z 1 strony tego wątku a potem trzeba rozparować, wgrać oficjalną aplikację z Google Play i zaktualizować firmware i dopiero potem mod.
Tak rozparowałem zegarek. Po całym tym procesie będę mógł zainstalować najnowszą modowaną wersję?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Krzycho napisał:

Tak rozparowałem zegarek. Po całym tym procesie będę mógł zainstalować najnowszą modowaną wersję?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Tak. Jak już wszystko zrobisz i dociągnie oryginał najnowsze FW to rozłączasz i podłączasz do moda i działa wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam FW i HW tak jak na screenie, wszystko uprawnienia to date z najnowszego mi fit. Nie wiem czy HW to jest wersja CN czy CE, chciałabym wgrać wersję z językiem polskim i aby działało powiadomienie o tym kto dzwoni. W tutorialu, jest opisana wersja niższa niż mam, czyli będę musiała wykonać downgrade? Proszę o pomoc, bo nie wiem jak to ugryźć.

Screenshot_2019-01-19-12-12-55-577_ee.aegrel.gadgetbridge.png

Edytowane przez Nitro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nitro napisał:

Panowie i Panie mam FW i HW tak jak na screenie, wszystko uprawnienia to date z najnowszego mi fit. Nie wiem czy HW to jest wersja CN czy CE, chciałabym wgrać wersję z językiem polskim i aby działało powiadomienie o tym kto dzwoni. W tutorialu, jest opisana wersja niższa niż mam, czyli będę musiała wykonać downgrade? Proszę o pomoc, bo nie wiem jak to ugryźć.

Screenshot_2019-01-19-12-12-55-577_ee.aegrel.gadgetbridge.png

Raczej tak. Ja tak właśnie musiałem zrobić. Dodatkowo miałem wersje chińską i to też musiałem zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Pytanie, mam problem z aktualizacja pogody, co rano AmazfitBip nie pokazuje pogody i prosi, żeby połączyć się z aplikacją. Muszę go włączyć i wyłączyć i dopiero zaskakuje. Wersja firmware to V1.1.5.04, na telefonie to MrTomi-3.5.6-PL. Czy ktoś miał lub ma taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, minek200 napisał:

Panowie i Panie,

Pytanie, mam problem z aktualizacja pogody, co rano AmazfitBip nie pokazuje pogody i prosi, żeby połączyć się z aplikacją. Muszę go włączyć i wyłączyć i dopiero zaskakuje. Wersja firmware to V1.1.5.04, na telefonie to MrTomi-3.5.6-PL. Czy ktoś miał lub ma taki problem?

Masz włączony GPS w telefonie? U mnie pogoda się aktualizuje tylko z włączonym GPS, nawet kiedy mam ustawiona konkretną lokacje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Damian_Kocon napisał:

Masz włączony GPS w telefonie? U mnie pogoda się aktualizuje tylko z włączonym GPS, nawet kiedy mam ustawiona konkretną lokacje.....

Cały czas nie mam włączonego, czyli cały czas muszę mieć włączoną lokalizację? Przy wcześniejszej wersji nie miałem włączonego GPS'a cały czas a pogoda i tak się aktualizowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój zegarek to wersja chińska CN

V1.1.5.04

Zainstalowałem Firmware PL FW-1.1.5.04 do tego pliki Res do tej wersji i czcionkę od Janusza. I wszystko wyglądało ok do momentu kiedy usunąłem zegarek z GadgetBridge i sparowałem z Mi Fit. Wtedy czcionka sie rozjechała i uciekły polskie słowa w niektórych opcjach. Zalaczam screeny. Jak tylko sparuje  zegarek z GadgetBridge wszystko wraca do normy. Próbowałem z mifit z google Play jak i z modem z forum. Jakieś pomysły??

EDIT:

Wychodzi na to ze to mifit coś miesza.

Bo nawet jeśli zostawię zegarek sparowany i połączony z GadgetBridge i odpale synchronizację z MiFit wtedy dzieje sie to co na obrazkach poniżej.

 

20190124_163801.jpg

20190124_163810.jpg

Edytowane przez Elsynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2019 o 11:10, minek200 napisał:

Panowie i Panie,

Pytanie, mam problem z aktualizacja pogody, co rano AmazfitBip nie pokazuje pogody i prosi, żeby połączyć się z aplikacją. Muszę go włączyć i wyłączyć i dopiero zaskakuje. Wersja firmware to V1.1.5.04, na telefonie to MrTomi-3.5.6-PL. Czy ktoś miał lub ma taki problem?

U mnie też tak było. Musiałem włączyć dostęp do lokalizacji dla apki mifit. Pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...