Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mając wgrane Firmware PL FW 0.1.0.86 oraz MrTomi-3.2.9-PL.apk bazowany na oryginalnej aplikacji MiFit bez FW i jak bym chciał coś nowszego wgrać jak najlepiej to zrobić żeby nie mieć problemów zegarkiem, z aktualizacją gps itp..

Z góry dzięki za info.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale appke czy fw

Jak byś ze 3 strony poczytał to byś wiedział. Najlepiej zrób tak jak ja default_icon_e_smile.gif wgraj na najnowszy Soft polskie czcionki pogrubione i zmodyfikowany mi Fit na telefon. Wszystko będzie działać jak chciałeś.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Abees napisał:

Jak byś że 3 strony poczytał to byś wiedział. Najlepiej zrób tak jak ja :-) wgraj na najnowszy Soft polskie czcionki pogrubione i zmodyfikowany mi Fit na telefon. Wszystko będzie działać jak chciałeś.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Jest w necie jakiś film w języku polskim który pokazuje po kolei wykonywane czynności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie AmazFit Bip'a

A co jeśli chciałbym zostać przy menu angielskim? Mam powiadomienia odnośnie tego kto dzwoni lub pisze, a denerwują mnie tylko zapytajniki zamiast polskich znaków?

Nie wiem, czy było już to pytanie, ale 137 stron wątku mnie odstrasza od lektury :-P

Czy wystarczy, że wgram np. (Mili_chaohu_pl.ft) przez Gadgetbridge'a?

Dajcie znać, nie chciałbym sobie zrobić brick'a ;-)

FW: V1.1.5.04

HW: V0.11.19.5

Edytowane przez Dugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dugi napisał:

Pytanko odnośnie AmazFit Bip'a

A co jeśli chciałbym zostać przy menu angielskim? Mam powiadomienia odnośnie tego kto dzwoni lub pisze, a denerwują mnie tylko zapytajniki zamiast polskich znaków?

Nie wiem, czy było już to pytanie, ale 137 stron wątku mnie odstrasza od lektury :-P

Czy wystarczy, że wgram np. (Mili_chaohu_pl.ft) przez Gadgetbridge'a?

Dajcie znać, nie chciałbym sobie zrobić brick'a ;-)

FW: V1.1.5.04

HW: V0.11.19.5

Dostałem dzisiaj mojego bipa i wgrałem czcionkę z pierwszego postu przez Gadgetbridge i wszystko działa z angielskim softem (mam FW: V1.1.5.04).
Mam pytanie do osób, które mają większe doświadczenie z bipem. Mam dziwny problem, po wyłączeniu aplikacji mifit (często przypadkowo, mam nawyk maniakalnego ubijania aplikacji :D) gdy uruchomię ją ponownie, nie otrzymuje powiadomień na bipa. Da to się jakoś rozwiązać? Uciążliwe jest każdorazowe restartowanie telefonu po przypadkowym wyłączeniu aplikacji. Może jest jakaś inna aplikacja, która nie ma problemu z powiadomieniami po ponownym połączeniu? Dodatkowo zauważyłem też problem z powiadomieniami z messengera, jeśli ktoś wyśle kilka wiadomości w krótkim czasie, czasami zdarza się, że nie wszystkie zostaną wyświetlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Druk napisał:

Kończąc temat, kolejność instalacji plików  1.  PL-FW-1.1.5.04-tomi.res  dalej  2. PL-FW-1.1.5.04.fw następnie  Font PL (by Januz) .?

Pliki wgrane, Bip działa. Odinstalowałem MiFit-a i zainstalowałem MrTomi-3.5.4-PL.apk założyłem konto na Xiaomi, za pomocą facebook-a rzuca błąd, za pomocą konta gmail każe czekać w nieskończoność. Apka się odpala ale podczas parowania wyskakuje komunikat "Nie udało się sparować, skontaktuj się z obsługa klienta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czytam wpisy odnośnie błędu GPS i zgłupiałem. Po zakupie zegarka wgrałem tylko polskie fonty i zainstalowałem zmodyfikowanego mi fita w wersji 3.5.0. Po wyjściu wersji 3.5.4 zaktualizowałem aplikację, zegarek sam się zaktualizował i od tamtego czasu jest błąd GPSa. Wygląda na to, że mam orginalna ostatnią wersję fw a i tak pojawia się błąd GPS. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kuadam napisał:

Nieprawda, da się zalogować używając konta google. Pierwszy post tym wątku

Nie u każdego ten sposób działa. No u mnie nie.

3 minuty temu, BenLomax napisał:

Cześć. Czytam wpisy odnośnie błędu GPS i zgłupiałem. Po zakupie zegarka wgrałem tylko polskie fonty i zainstalowałem zmodyfikowanego mi fita w wersji 3.5.0. Po wyjściu wersji 3.5.4 zaktualizowałem aplikację, zegarek sam się zaktualizował i od tamtego czasu jest błąd GPSa. Wygląda na to, że mam orginalna ostatnią wersję fw a i tak pojawia się błąd GPS. Jakieś pomysły?

Jeśli masz oryginalny fw to jeszcze musisz mieć oryginalny mifit żeby zaktualizować GPS. Na modzie nie przejdzie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotrr napisał:

Przepraszam bo wiem że było ale nadal nie wiem do końca co mam wgrać abym miał polskie znaki (czcionki) w BIP

Wystarczy że wgrasz same czcionki. Nie musisz wgrywać żadnych modyfikacji FW. FW zostaje oryginalne i nikt nie powinien się do tego przyczepić. Link do sprawdzonej pogrubionej polskiej czcionki w tym poście: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?page=102&tab=comments#comment-438104

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jestem nowym użytkownikiem Bip-a.

Chciałbym zmienić język na polski. Fonty pogrubione już mam ściągnięte i dalej niestety nie wiem jak postępować.

Mam użyć GadgetBridge ?

Proszę o poradę jak dalej działać. Nie chciałbym zmieniać nic w nim puki co poza językiem i być może rozpoznawaniem kto dzwoni.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...