Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Również bardzo bym prosił o nową wersję budowanego Software MiFit, dlatego że stara dostępna tutaj na forum nie chcę się zalogować za pomocą konta Google.

 

Czy dobrze rozumiem że jeśli zainstaluję oficjalną wersję to przywróci mi firmware zegarka Do tego który jest nie modowany?

 

Aha i jeszcze jedno, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak rozpoznać wersję zegarka mianowicie czy jest to CN czy CE międzynarodowa bo nikt się tego jakoś nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BJJfigter napisał:

 

Aha i jeszcze jedno, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak rozpoznać wersję zegarka mianowicie czy jest to CN czy CE międzynarodowa bo nikt się tego jakoś nie widzę

 

Jest na pierwszej stronie tego tematu

Cytat

Procedura zmiany CN (HW V0.11.1.4 wersja chińska) na CE (HW V0.11.2.4 wersja międzynarodowa), oparta na FW 1.1.2.05 (ważne).

HW widać po sparowaniu w GadgetBridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam może nietypowe pytanie powiadomienia mi działają przez zmodyfikowany mi fit ale w planie jest kupienie apki bo z mibandem sprawdzała się ekstra .

Ale pytanie z innej beczki na zegarku po przesunięciu z dołu do góry pokazuje wszystkie powiadomienia czy jest jakaś metoda żeby skasować je bez przewijania do końca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś wcześniej zepsuli, teraz poprawili (i zepsuli coś innego). Żadna wersja FW u mnie nie wniosła widocznej poprawy, ale błędy tak, np. w poprzedniej wersji zegarek zaczął wykrywać "sen", gdy leżał nieużywany na stole. Teraz w najnowszej wersji tego nie widzę, ale jeszcze wcześniej też tego nie było. Czyli było dobrze, zepsuli, potem naprawili. Dzięki temu pare osób ciągle ma robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, mam:

 FW 1.1.5.02,  HW V0.11.19.5 i chciałbym mieć powiadomienia w języku polskim. Najpierw muszę zmienić na HW V0.11.2.4, później wgrać  PL-FW-1.1.2.05.fw i  PL-FW-1.1.2.05-tomi.res czy coś jeszcze muszę wykonać? Zegarek jest nowy, data produkcji 10.2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Waterloo napisał:

Szybkie pytanie, mam:

 FW 1.1.5.02,  HW V0.11.19.5 i chciałbym mieć powiadomienia w języku polskim. Najpierw muszę zmienić na HW V0.11.2.4, później wgrać  PL-FW-1.1.2.05.fw i  PL-FW-1.1.2.05-tomi.res czy coś jeszcze muszę wykonać? Zegarek jest nowy, data produkcji 10.2018.

podpinam się pod pytanie bo totalnie nie ogarniam jak wgrać spolszczenie proszę o pomoc jestem totalnym laikiem w tych tematach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Od wczoraj mam problem z eksportem tras przez Gadgetbridge a raczej z ich poprawnością. Na Mi Fit, trasa odzwierciedla rzeczywistość a po eksporcie gpx z Gadgetbridge robią się jakieś dodatkowe punkty. Ma ktoś może pomysł/inna aplikację, którą mogę przetestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod pytanie bo totalnie nie ogarniam jak wgrać spolszczenie proszę o pomoc jestem totalnym laikiem w tych tematach
Też się podepnę, do tej pory wszystko było ok, ale przez brak synchronizacji treningów musiałem zainstalować najnowszą wersję Mi Fit ze sklepu, teraz mam fw 1.1.5.02 a chciałbym teraz zmienić na wersję CE, no i klapa, bo przy tym fw instrukcja nie wychodzi, po zainstalowaniu fw 1.1.2.05 tel nie ma menu chińskiego tylko od razu czeka na połączenie z tel, przez co nie idzie wykonać krok po kroku instrukcji. Może ktoś tez też tak miał i sobie poradził, lub istnieje inna metoda zamiany na CE.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, czy ktoś z was robi synchronizację z GoogleFit?
Chodzi mi o np. zwykły spacer z gps na zegarku, a następnie synchronizacja z gFit.

Czy synchronizuje "z mapką"?
Na obrazku[bo ja mam obecnie mb3].
Jak widać tylko jedna pozycja [ostatnia] ma ślad GPS. A te z N&FfMB niestety nie. 4214efdf1b6ba4868b7346ba9d485717.jpg

RN5p - whyred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...