Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że pytanie banalne, ale szukam czytam i nie mogę znaleźć informacji. 
Proszę o wyrozumiałość.

Jak wgrać pojedyncza tarczę?

Czy jak wgram pojedynczą tarczę - ona zastąpi jakąś z już wgranych czy będzie jako dodatkowa, czy będzie tylko ta jedna którą wgram? 

dzięki za info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafaello napisał:

dzięki za info :wink:

Tarcze wgrywasz MiFitem, a  najłatwiej je wgrywać programem ze sklepu "My Watchface". On zamienia domyślne tarcze w MiFit. Z poziomu zegarka możesz mieć tylko jedną własną tarczę z pliku bin, ale w MiFicie jest ich chyba 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2018 o 15:34, emer1 napisał:

TUTAJ   (ostatnie pare postów)

BTW - czy aż tak potrzebne są te polskie czcionki ? Mod MiFit i są w SMSach wyświetlanych w BIP ... (jak i kto dzwoni/smsuje, oraz pogoda po polsku)

Czyli wystarczy zainstalować zmodyfikowany MiFit bez żadnych zmian FW ? Jak mam teraz oryginalny MiFit i najnowszy FW to po podmianie na mod MiFit będzie próbował aktualizować coś czy nie ?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pstryko napisał:

Gadget Bridge pobiera tylko "chodzenie", dla czego tak jest? 

Gadget Bridge dziwnie synchronizuje dane treningowe. Aby mieć całość należy x razy uruchamiać synchronizację (aż do skutku) .
Zwróć uwagę, że GB podaje zakresy dat pobieranych treningów, tyle razy uruchamiaj synchronizację, aż dojdziesz do daty najświeższego wpisu (we wszystkich kategoriach typu: spacer, bieg, rower itp).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, po wgraniu moda i apki 3.4.4 po włączeniu MiFit następuje próba aktualizacji GPS'u i za każdym razem kończy się niepowodzeniem. Po za tym problemem wszytko działa jak należy (język, fonty, powiadomienia). Jest to trochę irytujace, ponieważ próba aktualizacji występuje przy każdej synchronizacji z apką. Czy ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, emer1 napisał:

najnowsza beta to  3.4.7.10 ... czy gdziekolwiek jest gdzieś changelog czym one różnią się

Na pewno inaczej przelicza dane np snu. Ale miałem u siebie losowe problemy z aktualizacją danych i odblokowaniem w pobliżu. Wróciłem na stabilnego moda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, hugx napisał:

Witam, mam pewien problem, po wgraniu moda i apki 3.4.4 po włączeniu MiFit następuje próba aktualizacji GPS'u i za każdym razem kończy się niepowodzeniem. Po za tym problemem wszytko działa jak należy (język, fonty, powiadomienia). Jest to trochę irytujace, ponieważ próba aktualizacji występuje przy każdej synchronizacji z apką. Czy ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić ?

Mam ten sam problem, próbowałem aktualizować przez zmodyfikowanego mifita oraz gadgetbridge, zawsze ten sam efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, pkonrad napisał:

Jak masz ochotę postępować nową wersję beta 3.4.7.14 to niżej masz link:

Poczekam aż wydadzą wersję z istotnymi zmianami dla Bip-a. Z tego co widzę to na razie głównie poprawiają  MiBanda 3.

@Spyrek A próbowałeś resetu do ustawień fabrycznych zegarka i dopiero wtedy połączenia z oficjalnym najnowszym MiFitem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FromWP napisał:

Poczekam aż wydadzą wersję z istotnymi zmianami dla Bip-a. Z tego co widzę to na razie głównie poprawiają  MiBanda 3.

@Spyrek A próbowałeś resetu do ustawień fabrycznych zegarka i dopiero wtedy połączenia z oficjalnym najnowszym MiFitem? 

Tak, po resecie i próbie aktualizacji przez oficjalnego mifita ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2018 o 15:08, FromWP napisał:

W modzie 3.4.5 dla Miband3 kolegi @b4s1l  też jest możliwość dodania google fit. https://yadi.sk/d/ef9gxG8X3aGLxd Jak najbardziej działa z Bip-em, pogoda, powiadomienia, zamiana tekstu na mowę po polsku. ID też.

w sensie jest polski fw dla bipa? żeby mi nie zainstalował angielskiego:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maniel napisał:

w sensie jest polski fw dla bipa? żeby mi nie zainstalował angielskiego:P

Nie ma polskiego fw. Nie powinien zainstalować angielskiego, ale głowy nie dam (sobie obciąć). Ja mam oryginalne fw i nie widzę potrzeby zmieniania na fw pl. Wystarczają mi polskie fonty w powiadomieniach i pogodzie, tak jest prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...