Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, WojtoR napisał:

W Mi Fit przestawiłem pozycje w menu i zapisałem, a następnie wróciłem do pierwotnego stanu i zapisałem. Menu się odblokowało :). To jakby ktoś miał podobny problem to może się przydać.

Było wiele razy :) Nie przeczytałeś wszystkich 100 stron postów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma również problem z synchronizowaniem aktywnosci? Probowalem na najnowszym stable ".14" probowalem na ".17" beta i podobny efekt. Generalnie synchronizuje mi pierwszą aktywnosc a kolejne nie chce zassac. Probowalem oryginalny mifit 3.3.1 oraz 3.2.9 tomiego i nie widze znaczacej różnicy. Walcze już 2-gi dzień

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


U mnie podobny problem, z tym że nie synchronizuje żadnej aktywności. Udało Ci się może już to ogarnąć?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się synchronizują, ale często za 2 lub 3 razem dopiero. Mam natomiast inny problem z aktywnościami. Aplikacji się mylą dni w stosunku do dat i np. mysli, że wczoraj czyli 5 kwietnia był piątek itd. i tak wyświetla aktywności.6cfed41a789b5546f7c1cccc1f815ae4.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheLoras Dawniej wystarczyło ustawienie języka angielskiego w systemie telefonu, przy pierwszym uruchomieniu MiFita. Ustawienie każdego innego skutkuje odpaleniem chińskiego. Jak teraz nie wiem, musisz sprawdzić. Poza zmianą języka w telefonie na eng nic w iOS-ie nie zrobisz. Żeby na stałe nie mieć chińskiego trzeba zmienić hardware zegarka z chińskiego na globalne. Do tego potrzebny Android i komputer, ale to trochę zabawy. Instrukcje znajdziesz na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FromWP napisał:

@TheLoras Dawniej wystarczyło ustawienie języka angielskiego w systemie telefonu, przy pierwszym uruchomieniu MiFita. Ustawienie każdego innego skutkuje odpaleniem chińskiego. Jak teraz nie wiem, musisz sprawdzić. Poza zmianą języka w telefonie na eng nic w iOS-ie nie zrobisz. Żeby na stałe nie mieć chińskiego trzeba zmienić hardware zegarka z chińskiego na globalne. Do tego potrzebny Android i komputer, ale to trochę zabawy. Instrukcje znajdziesz na tym forum.

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie zmienia się język zegarka na angielski, ale po zmianie języka w telefonie na nasz ojczysty i ponownym sparowaniu zegarka włącza się aktualizacja A-GPS i wracają szlaczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie co zrobić z aktualizacją GPS kiedy wywala błąd nawet przy oryginalnym mifit? Dzięki wszystkim za pomoc ;-). Jakby ktoś mial problemy z aktualizacją gps opisuję co pomogło. Instalacja najnowszego mifit z apk mirror w wersji beta. Aktualizacja firmware i gps z tymże mifitem. Instalacja najnowszego gadget bridge'a i ręczne zainstalowanie fw i res .14 z forum. Nastepnie instalacja mifita stabilnego z forum i sparowanie ponowne :-). Teraz zostało zrpbienie wersji europejskiej ;-). Pozdrawiam

Edytowane przez Dukee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zmianie wersji zegarka z CN -> CE muszę mieć oryginalne fonty? Czy mogę dokonać konwersji posiadając oddzielne dodane fonty? Kolejne pytanie odnośnie fontów - jeżeli wgram firmware do zegarka plikami fw oraz res czy fonty ustawiają się na domyślne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spreparowałem MiFit 3.2.8 (MrTomi) do FW z 3.3.1 - IMO nie da się używać 3.3.1 z bieżącą pogodą... Do irytacji może doprowadzić znikająca pogoda. Jeszcze testuję i jak przejdzie testy udostępnię na forum.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam pasków https://pl.aliexpress.com/item/Rubber-Wrist-Strap-for-Samsung-Gear-S3-Frontier-Silicone-Watch-Band-for-Samsung-Gear-S3-Classic/32821757818.html

Ponad miesiąc noszenia było ok. Dzisiaj było bardzo ciepło to w krótkim rękawie chodziłem. Lekko zapocona ręka i zrobiło się odparzenie.

Podobno nie jest to pojedynczy przypadek.

reka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Spreparowałem MiFit 3.2.8 (MrTomi) do FW z 3.3.1 - IMO nie da się używać 3.3.1 z bieżącą pogodą... Do irytacji może doprowadzić znikająca pogoda. Jeszcze testuję i jak przejdzie testy udostępnię na forum.

Cześć.

Super. Czekam niecierpliwie bo mnie też do szału doprowadza znikająca temperatura...

A przy okazji może komuś się przyda i przypadnie do gustu...

ArtKon1.bin

ArtKon1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artkon napisał:

Cześć.

Super. Czekam niecierpliwie bo mnie też do szału doprowadza znikająca temperatura...

A przy okazji może komuś się przyda i przypadnie do gustu...

ArtKon1.bin

ArtKon1.gif

Tragedii nie ma. Poproszę jeszcze wersję z czarnym tłem :P (i przejdźmy do wątku obok)

IMG_20180410_090422.thumb.jpg.5ba3078798ecba5b45638999f61431a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...