Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Było i jest przecież napisane wytłuszczonym drukiem jak należy postępować 

5ab937ad104d2_AmazfitBIPorazMiFitmodyfikacjeZegarekAmazfitForumMIUIPolskaplMIUIXiaomiporadnikiiaktualnoci.thumb.png.bfac7a4922c911205f0e9eb2a2aa40b5.png

Z ciekawości, ile trzeba czekać? Ja odinstalowałem starego moda. Zainstalowałem nowy mifit ze sklepu. Połączyłem z bipem. I nic nie ściągnął. Dalej wszystko po staremu. Pomogła instalacja moda z FW. Dopiero wtedy wgrali FW i Red.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, dlugi_5 napisał:

Z ciekawości, ile trzeba czekać? Ja odinstalowałem starego moda. Zainstalowałem nowy mifit ze sklepu. Połączyłem z bipem. I nic nie ściągnął. Dalej wszystko po staremu. Pomogła instalacja moda z FW. Dopiero wtedy wgrali FW i Red.

Musisz zwracać uwagę w sklepie Play jaką wersję pobierasz. Jak tę samą lub niższą to nie będzie się aktualizował. Wersja 3.3.1 była wydana 23 marca, a u mnie dostępna dopiero 25. Ewentualnie pobieranie z APKMirror https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/

W niedzielę niehandlowe również ze sklepu google nie pociągniesz ;)

Edytowane przez Pan Arek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pan Arek napisał:

Musisz zwracać uwagę w sklepie Play jaką wersję pobierasz. Jak tę samą lub niższą to nie będzie się aktualizował. Wersja 3.3.1 była wydana 23 marca, a u mnie dostępna dopiero 25. Ewentualnie pobieranie z APKMirror https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/

W niedzielę niehandlowe również ze sklepu google nie pociągniesz ;)

Była to wersja 3.3.1, temu zdziwiłem się że nie zaktualizowało mi bipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2018 o 14:38, cameron1234 napisał:

Cześć chciałbym się pozbyć pytajników w powiadomieniach tj. polskich znakow, zeby mi wyswietlało normalnie a zamiast ą(?). Da rade to jakos bezpiecznie zrobic ze 100% gwarancją że nie popsuje zegarka ?

Witam

Przepraszam za odnowienie tematu sprzed kilku już stron, ale żadne z rozwiązań tam zaproponowanych mnie nie satysfakcjonuje. Każda niezależna aplikacja, jaką próbowałem wyświetla tylko treść powiadomienia. Czy da się zrobić, albo jest w planach modyfikacji aplikacji coś, żeby SMSy, wiadomości na Messenger itp. wyświetlane były z pełną treścią i transliteracją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przepraszam za odnowienie tematu sprzed kilku już stron, ale żadne z rozwiązań tam zaproponowanych mnie nie satysfakcjonuje. Każda niezależna aplikacja, jaką próbowałem wyświetla tylko treść powiadomienia. Czy da się zrobić, albo jest w planach modyfikacji aplikacji coś, żeby SMSy, wiadomości na Messenger itp. wyświetlane były z pełną treścią i transliteracją?

 

Na tą chwilę nie. Pozostaje korzystanie z Alert Bridge wespół z MiFit - to rozwiązanie sam stosuję. Oczywiście jest jeszcze kilka innych płatnych rozwiązań, które zostały tu w wątku niejednokrotnie wymienione.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko jak wspomniałem, te programy nie wyświetlają całej treści. Kiedy mam ukrytą w powiadomieniach treść sms - zegarek wyświetla tylko, że otrzymano nową wiadomość. Nawet jak ustawię, że treść jest widoczna, to jest to tylko kilka pierwszych słów. Chyba, że jest jakaś opcja ustawienia tego w Alert Bridge, lub Tools & Amazfit, które wczoraj kupiłem i nadal nie znalazłem takiego ustawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak piszę, co na ekranie, to w powiadomieniu. Ale ja nie mam MIUI na swoim Redmi ;)

X.

PS. Amazfit Tools w ogóle obcina powiadomienia i z maila wyświetla tylko nadawcę i temat. Za to Notify&Fit wyświetla jak trzeba, za to opóźnia pojawienie się na zegarku o kilka sekund... I tak źle, i tak niedobrze :/

Edytowane przez Xanth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Xanth napisał:

Ja mam tak jak piszę, co na ekranie, to w powiadomieniu. Ale ja nie mam MIUI na swoim Redmi ;)

X.

PS. Amazfit Tools w ogóle obcina powiadomienia i z maila wyświetla tylko nadawcę i temat. Za to Notify&Fit wyświetla jak trzeba, za to opóźnia pojawienie się na zegarku o kilka sekund... I tak źle, i tak niedobrze :/

Testowałeś darmowy Alert Bridge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wady. Często się rozłącza, lubi sam z siebie wyłączyć pulsometr, takie tam. Ale ma też sporo zalet, takich jak pełne powiadomienia, synchronizacja pogody, synchronizacja pomiarów w GFit i innych, wgrywanie tarcz i firmware, takie tam. Inne tego nie mają, a ja wolę mieć jedno narzędzie co ma wszystko, niż kilka innych ;)

X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xanth napisał:

Ma wady. Często się rozłącza, lubi sam z siebie wyłączyć pulsometr, takie tam. Ale ma też sporo zalet, takich jak pełne powiadomienia, synchronizacja pogody, synchronizacja pomiarów w GFit i innych, wgrywanie tarcz i firmware, takie tam. Inne tego nie mają, a ja wolę mieć jedno narzędzie co ma wszystko, niż kilka innych ;)

X.

Jest jednak problem - po ostatniej oficjalnej aktualizacji FW nie da się używać zegarka bez MiFita, a tym samym nie da się używać NF bez sparowanego z MiFitem zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiFit 3.3.1 już w Google Playu, leci aktualizacja zegarka ;)

X.

PS. Ktoś pisał, że aktualizacja jest cichaczem. Otóż nie, leci normalne kółeczko "Aktualizowanie" ;)

PS2. V0.1.1.14 weszło bez bólu.

Edytowane przez Xanth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pkonrad napisał:

Od kilku dni jest na Google Play.

U mnie pojawiło się dzisiaj, w samym GPlayu pisze, że od wczoraj. Wszystko zależy od regionu pewnie ;)

X.

Przechwytywanie.thumb.JPG.e010fd36c8903a859f7bf90b97f2dc6b.JPG

PS. Nie używam modyfikowanych softów i bet, bo po co? A angielski mi niestraszny ;)

Edytowane przez Xanth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiło się dzisiaj, w samym GPlayu pisze, że od wczoraj. Wszystko zależy od regionu pewnie 
X.
Przechwytywanie.thumb.JPG.e010fd36c8903a859f7bf90b97f2dc6b.JPG
PS. Nie używam modyfikowanych softów i bet, bo po co? A angielski mi niestraszny
Niektórzy mają chiński w standardzie ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xanth napisał:

U mnie pojawiło się dzisiaj, w samym GPlayu pisze, że od wczoraj. Wszystko zależy od regionu pewnie ;)

X.

Przechwytywanie.thumb.JPG.e010fd36c8903a859f7bf90b97f2dc6b.JPG

PS. Nie używam modyfikowanych softów i bet, bo po co? A angielski mi niestraszny ;)

U mnie 3.3.1 pojawił się już 24.03, zainstalowałem dzień później, a dzisiaj pojawił się znowu 3.3.1 z datą 27.03 i zainstalował się jeszcze raz, podejrzewam, że coś w nim poprawiali i nie zmienili numerka, u mnie znikała pogoda z zegarka, a po dzisiejszej aktualizacji narazie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie czasu wyświetlania powiadomienia, zauważyłem, że powiadomienie wyświetla się tylko do czasu wygaszenia ekranu. Ekran gaśnie i powiadomienie znika. Gdyby dało się wydłużyć czas podświetlenia ekranu to i powiadomienie, podejrzewam, dłużej by wisiało na ekranie.

Ma ktoś jakiś pomysł na to?

X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xanth napisał:

Tak. Dlatego w NF ustawiłem odświeżanie co 30 minut i nie znika. Zobacz, co tam na samym dole drobnym drukiem jest napisane ;)

 

X.

No niestety , u mnie pogoda znika i muszę ręcznie ją wymuszać, ponieważ mam IOS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2017 o 11:15, PeWo napisał:

Jak radzicie sobie z pogodą? Po uruchomieniu MiFit pojawia się temperatura, jednak po jakimś czasie znika. Ponownie muszę uruchomić MiFit aby pojawiła się wartość. Macie na to jakiś patent? 

Dołączam się do pytania. Mam ten sam problem wiecie jak sobie z tym poradzić? Zauważyłem że jeśli mam ustawiana tarcze z pogoda i pulsem to raz nie ma pulsu a raz pogody... FW0.1.1.14 i MrTomi 3.3.1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, witek_77 napisał:

u mnie również problem czasami z smsami i powiadomieniami. Na NF kompletnie ich brak (nie miałem mifita). Jakaś puklata ta aktualizacja .14

NF nie obsługuje MIUI Frameworka, a na tym smsy w MIUI działają. W MIUI musisz mieć MiFit i tam zaznaczoną odpowiednią opcję, sorry taki mamy soft ;)

 

18 minut temu, pawellooo20 napisał:

Dołączam się do pytania. Mam ten sam problem wiecie jak sobie z tym poradzić? Zauważyłem że jeśli mam ustawiana tarcze z pogoda i pulsem to raz nie ma pulsu a raz pogody... FW0.1.1.14 i MrTomi 3.3.1 

Zbyt rzadkie odświeżanie pogody, skorzystaj z NF, pisałem o tym wcześniej.

X.

Edytowane przez Xanth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Xanth napisał:

NF nie obsługuje MIUI Frameworka, a na tym smsy w MIUI działają. W MIUI musisz mieć MiFit i tam zaznaczoną odpowiednią opcję, sorry taki mamy soft ;)

No ale dziwne to jest bo miałem NF wcześniej bez mifita i działało wszystko OK. Tzn prawie bo czasami jaja robiło. Teraz musiałem wywalić NF bo tylko baterię zjadał. Chyba znowu przejdę na pixelexperience bo był super i wszystko hulało aż miło. Do tego google camera i zdjęcia normalne wychodziły. Coraz gorzej z tym miui :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pkonrad napisał:

Porównałem te dwie wersje. Firmware i Res są identyczne. Różnią się tylko plikami classes.dex i classes2.dex czyli plikiem wykonywalnym aplikacji. Ciekawe jest to co było opisywane wyżej, że FW aktualizował się po zmianie 3.3.1 na nowszą 3.3.1

Edytowane przez Pan Arek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...