Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.03.2018 o 14:02, johnybiu napisał:

GPS w tym zegarku chyba jest trochę nie precyzyjny bo moja droga spaceru to wygląda jak bym był pijany a na dodatek pokazuje trochę inną drogę niż przeszedłem.

Screenshot_2018-03-18-13-59-09-433_com.xiaomi.hm.health.png

z jakiej aplikacji korzystasz? gdzie można zobaczyć taką mapkę dystansu w amazfit bip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem Mi Fit do ostatniej wersji, w którym ukazała mi się wersja  v0.1.1.05 w zegarku. Wszystko fajnie pięknie ale okazało się po jakimś czasie gdy łączyłem się z mi fit to cały czas mi aktualizowało czcionkę więc wróciłem do mi fit 3.2.9 gdzie też była taka sama sytuacja. Dlatego też wróciłem do zakodowanej wersji mi fit oraz 0.86. 

Edytowane przez johnybiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sdsi napisał:

A przy okazji widziałeś coś nowego w tym fw? I8

Nic nowego nie zauważyłem więc pewnie aktualizacja wnosi tylko kwestię płynniejszego/lepszego działania a nie w nowych elementach.

Edytowane przez johnybiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tętnomierza w naszych zegarkach. Porównywałem go z tętnomierzem wbudowanym w moją S8 i powiem tak: w stanie spoczynku jest nawet ok zegarek w miarę poprawnie odczytuje tętno, ale byłem dziś na siłowni i co najlepsze mierzyłem tętno kilkukrotnie na telefonie gdy czułem że zegarek coś oszukuje i co się okazało? Zegarek pokazywał mi spokojne 68-86 gdy moje tętno wynosiło na prawdę 130-150. Nawet włączyłem stoper i przez minute liczyłem uderzenia na tętnicy szyjnej i zgadzało się z samsungiem. Więc pytam jakie są wasze spostrzeżenia na temat tętnomierza w zegarku, czy jest on taki słaby ? Czy może ja coś źle robię nie wiem opaska za mocno albo za lekko ściśnięta choć przyznam szczerze że próbowałem i luźniej i mocniej i nie pomagało. Jakby ktoś mógł coś doradzić w czym leży problem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, :Darecki napisał:

Chcę lekko zmodyfikować swoją ulubioną tarczę. Ale mimo moich usilnych starań nie jestem w stanie zmusić zegarka do wyświetlania ikonki alarmu.

 

Ustaw w Mi Fit nową godzinę alarmu i po synchronizacji sprawdź, czy się ikonka alarmu wyświetli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2018 o 17:02, sdsi napisał:

 

Amazfit Tools. Transliteracja jest tam domyślnie włączona.

 

Powiadomienia musisz ustawiać w tej aplikacji, a w MiFit wszystkie wyłączyć.

A jest opcja zmienić powiadomienia w bipie na polskie znaki, tylko że na parowaniu zegarka z ios?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia stabilna wersja Mi Fit 3.3.0 nie doczekała się wersji od Mr Tomi, ale tam w sumie nic się nie zmieniło względem wersji 3.2.9. Nawet firmware dla Amazfit BIP był ten sam. Liczę na to, że kolejny stabilny Mi Fit wyjdzie w wersji od Mr Tomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, fake4r napisał:

Zegarek działa więc nie ma tragedii. Próbuj parować, odinstaluj mifit, zainstaluj inną wersję, włącz wyłącz bt, wyczyść dane aplikacji i tym podobne kombinacje.

Wykasowałem zegarek z pozycji bluetooth i udało mi się sparować była komunikacja MiFit z zegarkiem jednak dalej wyświetlał ten sam komunikat to ustawiłem widoczność zegarka i przez GadgetBridge  zaktualizowałem pliki i DZIAŁA 8-)

Sugerowałem się też wątkiem: http://en.miui.com/thread-1089064-1-1.html i filmem jaki został tam wstawiony 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już zmieniał wersję z chińskiej na CE i może potwierdzić że to bezpieczna operacja?

Redmi Note 4X


Zmieniłem, ale po tej operacji pojawił się problem z aktualizacją czcionek i potrzebny był downgrade do wcześniejszej wersji firmware i na to dopiero przez gb 0.1.0.86 pl od tomiego.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyć bluetooth w telefonie i synchronizować zegarek z apką w telefonie.
No właśnie to było pierwsze co zrobiłem ale dopiero po około godzinie od synchronizacji zmienił się czas.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...