Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, fake4r napisał:

Teoretycznie może. Oprogramowanie i tak zmienisz pewnie na to modowane pl z forum, a chyba i tak są identyczne.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Tego się właśnie obawiam. Więc sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze być różnica w domyślnym języku, w razie gdybyś nie chciał zmienić fw. Ja planowałem zmienić fw, ale jak dostałem zegarek i zobaczyłem angielski, doszedłem do wniosku, że nie potrzebuję grzebać tylko po to, żeby kilka słów w sofcie było po polsku

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie dlaczego mając oprogramowanie w języku angielskim miałem wyświetlane polski litery a mając wgrane polskie oprogramowanie z tego forum nie wyświetla mi już polskich znaków? Za miast ó pokazuje o. Nie jest jakiś dużym problemem, ale wcześniej było ok.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fake4r napisał:

Apki: amazfit tools, notify fitness albo darmowa amazfit alert (chyba tak się nazywa)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki Wielkie. Alert bridge działa bardzo dobrze. Można takie info w pieszym poście zamieścić (zaoszczędzi to trochę czasu). Piwo dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

Właśnie się szykowałem nad aktualizacją pierwszego postu. 

Oprócz Alert Bridge napiszcie co jeszcze dodać.

Można dodać ostrzeżenie, czego nie robić (tzn. jakiego mifit nie instalować przy danym FW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04/03/2018 o 08:46, Robsonik20 napisał:

Zamawiałem przez Gearbest z aliexpress już dawno zrezygnowałem.

Wczoraj jednak oddali mi kasę (po ponad trzech miesiącach zwodzenia). Sklep, bo sam Aliexpress w trakcie okresu ochronnego zwraca bez problemu, nawet jak się płaci przelewami24. Poszedłem do sklepu i kupiłem nowego z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy źle wgrany mod może uceglić bipa?

Wgrałem moda 0.0.9.5. PL działał jak należy. Znajomy sparował go z oryginalnym mifitem. Z tego co mówił zaktualizował się do wersji 0.1.0.86 w jezyku angielskim. Koniecznie chciał polski i wrzucił soft z pierwszego wątku, nie wiem który dokładnie. Pa aktualizacji zegarek już się nie włączył. Nie reaguje na ładowarkę ani na przycisk. Czy jest jakaś opcja "reanimacji"? Proszę o pomoc.

 

Zegarek kupiony w gearbest, jest szansa na naprawę lub wymianę w taki wypadku?

Edytowane przez greg.x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, johnybiu napisał:

Na gearbest jest z polskiego magazynu ale wersja chińska za 246 zł.

Oficjalna polska dystrybucja, wersja międzynarodowa kosztuje 299zł brutto, czyli w sumie taniej bo 243 zł netto jak się kupuje na firmę i odlicza Vat. Dla mnie wybór był prosty.

@greg.x Niestety wgranie starszego, firmware lub błąd w trakcie wgrywania może uceglić zegarek. Nie słyszałem żeby po takim ucegleniu komuś udało się przywrócenie do życia. Sam jednego uwaliłem wgrywając starsze firmware. Wszystko wygląda poprawnie przy wgrywaniu, nie wywala błędów, ale zegarek już nie wstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, greg.x napisał:

Są w stanie to sprawdzić?

Pewnie mają swoje sposoby sprawdzić jaka wersja była wgrywana.

4 minuty temu, FromWP napisał:

Oficjalna polska dystrybucja, wersja międzynarodowa kosztuje 299zł brutto, czyli w sumie taniej bo 243 zł netto jak się kupuje na firmę i odlicza Vat. Dla mnie wybór był prosty.

Ja zakupiłem za niecałe 200zł z polskiego magazynu ale wersję chińską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, greg.x napisał:

Są w stanie to sprawdzić?

Wątpię, może producent ma jakieś narzędzia, ale komunikacja z zegarkiem odbywa się tylko po BT, bez rozebrania niczego raczej nie sprawdzą. Mi sklep z Ali oddał kasę, a trzymali go 1,5 miesiąca, czyli chyba coś próbowali sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...