Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

No to może się skusze i na próbę zainstaluję. Tylko jaką wersję ?

MrTomi-3.2.9-PL.apk bazowany na oryginalnej aplikacji MiFit z PL FW dla Amazfit BIP - POBIERZ
MrTomi-3.2.9-PL.apk bazowany na oryginalnej aplikacji MiFit bez FW dla Amazfit BIP - POBIERZ
 
Czy po zainstalowaniu polskiej wersji FW muszę zostawić na telefonie GadgetBridge  czy mogę odinstalować i wgrać modowane MiFit ?
Edytowane przez fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całkowicie wywaliłem MIFIT, GB itd itp. Zostało tylko NF i wszystko śmiga jak ta lala. Problemem jest MIUI bazujące na OREO na MI6. Na androidzie 7.0 wszystko było ok. Teraz wrzuciłem na testy AOSP z nakładkami PIXELa bazujący na oreo 8.1 i wszystko smiga bez problemów. Smsy, powiadomienia, nic nie gubi, można nim tarcze wgrywac i softy. Ja zostaje przy takiej konfiguracji.Do tego kolejny plus to na MI6 i AOSP wgrałem sobie magiska i google camere i nareszcie mam normalne zdjęcia jak na flagowca przystało. Co akutalizacja jest gorzej z wszystkim. To samo na MI5 miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z tego co wyczytałem jak wgram MrTomi-3.2.9-PL.apk bazowany na oryginalnej aplikacji MiFit z PL FW dla Amazfit BIP to będę miał polski język w zegarku i modowaną wersję MiFit. Czy jak to wgram to muszę wgrywać jeszcze pliki *.res ? czy tylko to co wyżej ? Jakbym chciał zmienić tarczę to muszę wgrać GB tak ?

Jak już mam w zegarku wersje 0.1.0.86 to muszę tez ją zmieniać żeby było PL ?

Co muszę zrobić żeby w razie czego wrócić do oryginalnego stanu ?

Edytowane przez fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fido , aby mieć PL w zegarku musisz wgrać za pomocą GB modyfikowany fw i res który umieścił @tomurbanowicz w pierwszym poście.

Jak wgrasz Mifita modowanego to zyskujesz to co opisane w pierwszym poście, przy oryginalnym mificie pomimo pl języka pogoda jest po ang.

Aby wrócić do oryginalnego stanu musisz za pomocą GB wgrać czysty fw i res .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w pierwszym poście są dwie wersje MiFit z FW i bez i teraz którą wersję wybrać. Bo z tego co czytam to tak:

1. Wgrywam res

2. Wgrywam FW

Wszytko poprzez GB

3. Wgrywam MiFit Mod

Chyba że:

1. Wgrywam res

2. Wgrywam MiFit z FW i będzie git

 

Po tym zabiegu mam wszystko PL

Przy pomocy GB mogę zmieniać tarcze ?

Chyba że się mylę to poproszę o weryfikacje

Skąd w razie czego brać oryginalne wersje ?

Edytowane przez fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2017 o 21:59, Gawronnek napisał:

przesuń baterie bardziej w lewo, pliki grafiki to sam poprawie jakby co

 

 

Z P sobie poradziłem, ale tego białego nie wiem jak zakryć

e1592dd3d3e00ce478e7362bfdac7bd7.jpg

 

Jednak dałem radę

7360ed61f59e3db6bbbb972b963ed37a.jpg

 

ja tak zostawiam, dzięki

Poszukuję takiej tarczy w formacie bin ?

Nie mogę poszukać tego folderu android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin

Edytowane przez fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, d7ejkej napisał:

Gearbest, ja kupiłem, ale moim zdaniem nie warto. Bardzo trudno ją nakleić i pozbyć się pęcherzy powietrza.

Jestem odmiennego zdania. Kupiłem tą:

https://pl.aliexpress.com/item/SIKAI-2-SZTUK-TPU-Screen-Protector-For-Xiaomi-Huami-Amazfit-Bip-BIT-TEMPO-Lite-Inteligentny-Zegarek/32840592506.html

bardzo łatwo się nakłada, zero pęcherzy powietrza. Wygląda tak jakby foli nie było na zegarku :)

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, d7ejkej napisał:

Gearbest, ja kupiłem, ale moim zdaniem nie warto. Bardzo trudno ją nakleić i pozbyć się pęcherzy powietrza.

Mam tę folie obecnie na zegarku, kupiłem wersję po 3,50 PLN. Po dwóch dniach wszystkie bąble znikły samoistnie, więc może nie dałeś jej wystarczająco dużo czasu? Co prawda nie jest to folia taka, jak na telefony (bo po samym założeniu ma już zarysowania) ale spełnia swoją podstawową rolę i dlatego jak na razie u mnie zostaje.

 

10 godzin temu, fido napisał:

Poszukuję takiej tarczy w formacie bin ?

Nie mogę poszukać tego folderu android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin

 

Wgraj tarczę przez GadgetBridge albo przez Nofity & Fitness for Amazfit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem odmiennego zdania. Kupiłem tą:
https://pl.aliexpress.com/item/SIKAI-2-SZTUK-TPU-Screen-Protector-For-Xiaomi-Huami-Amazfit-Bip-BIT-TEMPO-Lite-Inteligentny-Zegarek/32840592506.html
bardzo łatwo się nakłada, zero pęcherzy powietrza. Wygląda tak jakby foli nie było na zegarku


Mam jeszcze 4 sztuki ponieważ kupiłem pakiet 5 na Gearbest, popróbuje może się przekonam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2018 o 08:35, tomurbanowicz napisał:

Z tym, że występuje u mnie problem w GB z połączeniem z zegarkiem - po dłuższej nieobecności zegarka w pobliżu telefonu nie łączy się automatycznie. I pogoda nie odświeża się (chyba) w zadanej częstotliwości odświeżania.

 

Spróbuj włączyć powiadomienia w Weather notification, wyłączyć i odświeżyć dane w zegarku. Powinno pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelg napisał:

Mam tę folie obecnie na zegarku, kupiłem wersję po 3,50 PLN. Po dwóch dniach wszystkie bąble znikły samoistnie, więc może nie dałeś jej wystarczająco dużo czasu? Co prawda nie jest to folia taka, jak na telefony (bo po samym założeniu ma już zarysowania) ale spełnia swoją podstawową rolę i dlatego jak na razie u mnie zostaje.

 

 

Wgraj tarczę przez GadgetBridge albo przez Nofity & Fitness for Amazfit.

Wiem że tak mogę wgrać ale i tak chciałbym dostać się do tej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fido napisał:

Nie mogę poszukać tego folderu android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin

Jeżeli nie instalowałeś wcześniej innej tarczy za pomocą mifita to tego folderu nie masz.

Musisz w Mifit wybrać tarcze dal zegarka. Po zakończonej synchronizacji folder powinien się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy to normalne zachowanie ?

Zegarek z PL połączony z modowanym MiFit. Podłączyłem do GB wgrałem tarczę, rozłączyłem z GB i z MiFit, połączyłem z MiFit i zonk brak tarczy wgranej. Zanim rozłączyłem z MiFit tarcza była, po ponownym połączeniu z MiFit znikła. Czy to normalne zachowanie ? Jak zostawić wgraną tarczę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem czy ma nowy. W N&F tego nie widać. Pobrałem nowy mifit, wgrałem paczkę 1/2...

No i teraz mam cegłę

 

 Wcześniej wgrywalem wielokrotnie w ten sposób i udawalo sie bez problemów.

 

Czy jest jakas szansa na obudzenie zegarka, czy nie mam na co liczyć?

Planuję poszperać w necie, ale jestem nastawiony na stratę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BrudnyHenryk napisał:

Nie sprawdzałem czy ma nowy. W N&F tego nie widać. Pobrałem nowy mifit, wgrałem paczkę 1/2...

No i teraz mam cegłę

 

 Wcześniej wgrywalem wielokrotnie w ten sposób i udawalo sie bez problemów.

 

Czy jest jakas szansa na obudzenie zegarka, czy nie mam na co liczyć?

Planuję poszperać w necie, ale jestem nastawiony na stratę

Był wcześniej niby jakiś sposób, że zostawiasz go na 36 godzin. Dopiero po tym czasie próbujesz włączyć. Wątpię jednak aby była to prawda. Jeśli z poziomu telefonu nie widać to niewiele możesz zrobić.

Edytowane przez Pan Arek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...