Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, szablix napisał:

No jak na złość zrobiłem aktualizację aplikacji ale nie mam zegarka :/ Po akcjach wróciłem do ory. fw. 1.0.70. Po sparowaniu zegarka napiszę jak sytuacja wygląda na wersji international bo teoretycznie, taką nabyłem :D

Możesz sprawdzić jaką masz wersję, ja mam International i na odwrocie zegarka znaczek CE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję chińską zegarka. Zainstalowałem MiFit 3.2.9, zrobiło poprawnie aktualizację FW zegarek się zrestartował i wyskoczyło po chińsku (connect app...) ale nie chciał się połączyć. Zmieniłem język na angielski w telefonie i wtedy dopiero zaktualizowało res. Tak jak poprzednio mam język chiński w zegarku jeśli jest ustawiony polski w telefonie, chyba że się zmieni na angielski na chwilę, włączy od nowa mifit i potem mamy angielski na zegarku do czasu ubicia i ponownego włączenia mifita. Czekam więc na mod od tomiego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pkonrad napisał:

@szablix a czy mozesz sprawdzic pomiary pulsu na wersji 1.0.70 i Mi Fit 3.2.7, bo u mnie wyglada to tak:

Hmm, teraz nie sprawdzę, bo nie mam dostępu do zegarka, został w domu. Ale z tego co pamiętam przed akcją do 3.2.8 :) pomiar pulsu był tak jak u Ciebie na pierwszym zrzucie. Czyli jak zegarek leżał na biurku to tętno było 0. Generalnie nie używam tętna tylko analizatora snu, problemy z bezsennością.

17 minut temu, d7ejkej napisał:

Możesz sprawdzić jaką masz wersję, ja mam International i na odwrocie zegarka znaczek CE.

Wiem :) tylko trzeba mieć zegarek pod ręką. A po ostatniej akcji nie chciało mi się bawić w kombinację i odinstalowałem mifita a zegarek poszedł na półkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, d7ejkej napisał:

Możesz sprawdzić jaką masz wersję, ja mam International i na odwrocie zegarka znaczek CE.

ja chyba mam wersję chińska dziś się zaktualizował zegarek z telefonem i w zegarku krzaki wersja Mifit w telefonie 3.2.7 jak teraz wrócić do wersji angielskiej bo o wersji polskiej pewnie można zapomnieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zakupiłem amazfit bip z chin ale wersja z językiem angielskim i cieszyłem się nim do ponownej aktualizacji. Po ostatniej aktualizacji na 3.2.8 zegarek pokazuje tylko ikonę telefonu strzałka i ikona zegarka. Nic nie mogę zrobić. Zainstalowałem aktualizację 3.2.9 i też nie mogę sparować zegarka - to samo. Jedynie mogę sparować zegarek z gadgetbridge. Wiem że dużo piszecie o różnych modyfikacjach, wgrywaniu różnych nowych aktualizacji ale przyznaję się że jestem tępy. Nie chciałbym zmieniać nic w oprogramowaniu ponieważ nie znam się na tym. Czy jest możliwość w jakiś prosty sposób przywrócić zegarek do życia? Serdeczna prośba o pomoc jeżeli jest to możliwe w łopatologiczny sposób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RKARP, zobacz czy masz znaczek CE pod zegarkiem, jeśli tak to masz wersję international, wtedy zmień język w telefonie na język ang. Uruchom ponownie, uruchom mi fita, zegarek powinien się połączyć i pobrać nową aktualizację fw. Wtedy zmień język w telefonie na pol. Ponowny restart telefonu i powinno być już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RKARP, to zrób tak, wyłącz BT, w mifit sprawdź czy napewno zegarek nie jest sparowany, objawem będzie możliwość ponownego sparowania. Jeśli jest sparowany rozłącz urządzenia. Przy ciągle wyłączonym BT zrób parowanie, Mifit poprosi o zgodę na uruchomienie BT, wtedy zegarek powinien zostać wykryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RKARP, no to przychodzi mi do głowy jeszcze jeden plan.

W telefonie wyczyść dane aplikacji mi fit przed odinstalowaniem i zainstaluj ponownie, tylko go nie uruchamiaj.

Spróbuj sparować zegarek z GB i wgraj czysty soft 1.0.70 @tomurbanowicz, wrzucał paczkę zip, do znalezienia kilka stron wcześniej (nie wgrywaj tylko pliku GPS)

PO wgraniu fw i res zegarek powinien wstać. Teraz odparuj zegarek z GB. 

Teraz uruchom aplikację mifit (pamiętaj aby BT, był wyłączony). Mifit poprosi o zgodę na dostęp do kontaktów itd. Robisz wyszukiwanie zegarka. Mifit poprosi o włączenie BT i teraz się zgadzasz. I daj znać co wyskoczyło itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RKARP napisał:

Z językami już próbowałem zmieniałem na angielski restartowałem wgrywałem ponownie mifit potem zmieniałem na PL i nic się nie ruszyło

szablix To samo "nie udało się sparować, skontaktuj się obsługa klienta" 

Ja bym przez GB wgrał oryginalne FW i RES .70 , potem połączył z Mi Fit i po aktualizacji do FW .86 wszystko powinno grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...