Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanie

na IOS mam fw .070 ostatnio się zaktualizował - jest problem z aktualizacją pogody - często mam info, że nie może pobrać info o pogodzie - zegarek cały czas połączony z telefonem - co zrobić żeby pogoda była na bieżąco???

poza tym zauważyłem na nowym sofcie, że nawet gdy zegarek mam zdjęty to mierzy tętno i co dziwne zapisuje cały czas stałe wartości w okolicy 60... przy wczesniejszym sofcie w takich sytuacjach pokazywał 0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też zaktualizowałem standardowy soft i co ciekawe wszystko przebiegło bez problemów ale pojawily się chińskie krzaczki. Po zmianie języka w telefonie na angielski US i spowrotem na polski wrócił język angielski w zegarku.

Co jest jeszcze ciekawsze przed aktualizacją wyświetlało mi się ID dzwoniącego.

Amazfit BIP w wersji chinese.

Edit:

wróciły chińskie znaczki

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Edytowane przez Krzycho
dodano zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2018 o 22:50, stillo napisał:

dużo osób pytało czy mogę lekko przerobić swoją tarczę.

Poprzednia z powodu sekundnika mocno drenowała baterię. Został on usunięty. Czcionki poprawione na jak najbardziej czytelne przy słabym świetle

https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=2264

Pozwolilem sobie spolszczyć tą tarczę w 100%, zmieniając DAY i MON na Dzień i Miesiąc:

https://imgur.com/a/xc24k

 

669846735a777fda62984_packed.bin

Edytowane przez pawelg
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2018 o 23:26, bigl napisał:

Jak nie jest skoro jest ? :-)

Jak najbardziej da się podłączyć Amazfit Pace (czyli tego okrągłego) do Mi Fit. Sam używam i działa.

O ja Cię pierun! Faktycznie. Myślałem, że jak pierwszy raz mnie przekierowało do zainstalowania Amazfit Watch, to MiFit zostawiłem w spokoju. Teraz wróciłem do MiFita, ponownie kliknąłem w PACE i jest :)

Dzięki za info.

Edytowane przez dubbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawelg napisał:

Pozwolilem sobie spolszczyć tą tarczę w 100%, zmieniając DAY i MON na Dzień i Miesiąc:

https://imgur.com/a/xc24k

 

669846735a777fda62984_packed.bin

Fajna robota :) Czy można było by wstawić odczyt tętna lub ikonę kiedy załączy się tryb monitoringu snu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, podczas próby wgrania nowego FW mam na GB komunikat "element cannot be installed" - wie ktoś jak to ogarnąć? mam najnowszą wersję GB.

 

Dodatkowo czy ktoś próbował logować się FB do MiFita z modem MrTomi? Bo mi się na tym wysypuje ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, nie wiem o co chodziło. Wczoraj po aktualizacji do nowego mifit 3.1.8 od Tomi opaska wróciła do pół-na-pół Polski-Chiński. Walczyłem różnymi mifit Toma i oryginalnymi ale za cholerę nie chciał się zaktualizować firmware do niższego. Dopiero po gadgetbridge, po wgraniu 9.49fw. I potem aktualizacja przez oryginalny mifit 3.2.7. Niestety na stale wskoczył chiński język w menu a po zmianie języka telefonu na angielski a potem na polski, znów wracał do chińskiego. Dopiero ponowne gadgetbridge i wgranie najnowszego fw toma +res a potem 3.2.8 Toma.
Jakiś koszmar! Co się dzieje? Ostatni raz musiałem używać gadgetbridge może w listopadzie jak pierwszy raz polski soft wgrywalem!

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, d7ejkej napisał:

No i kicha nie aktualizowałem Mi Fit a zegarek mi się aktualizuje emoji17.png

 

na iOS zaktualizował się fw do .86 i Mi Fit 3.2.9 i wszystko DZIAŁA :) 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Teraz czekać kiedy wejdzie na andka heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rewqwer napisał:

@d7ejkej Jaką masz wersję zegarka International czy China? Bo na 4pda piszą że prawdopodobnie są jednak dwie wersje, to by było ciekawe.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ja mam wersję International, a jest jeszcze wersja China. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

[mention=45441]d7ejkej[/mention] czyli rozumiem że na Mi Fit 3.2.9 I FW .86 wszystkie znane problemy z poprzedniej wersji apki i FW ustąpiły?

U mnie w wersji International na iOS Mi Fit i zegarek zaktualizowały się bez problemu, wszystko działa OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie spostrzeżenie mam. Po aktualizacji zegarka do wersji 3.2.7 od Mr.Tomi, pulsometr pokazuje jakieś błędne pomiary. Ja nie noszę zegarka przez cały dzień tylko zakładam w określonych godzinach. Wcześniej na starszym Mi Fit wykres pulsu wyglądał tak przy zegarku założonym od ok 6 rano do ok 15:00:

6012965ff2aa03ce20c7ad418e7dbfa4.jpg

 

Teraz na wersji 3.2.7 Mr.Tomi i FW. 70-PL wykres wygląda tak:

cb61ce3037c31261e8ad2c2acdedea04.jpg

gdzie ta prosta linia z plusem 64 ud./min zegarek leżał na biurku.

W Mi Fit mam ustawione automatyczne wykrywanie pulsu. Czy u Was teraz też tak jest ?

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji soft w zegarku V01.0.86 zegarek wersja china, zegarek niestety zostaje po chińsku, po przełączeniu telefonu na angielski jest angielski, lecz wraca chiński jak telefon jest po polsku. To potwierdza, że jest różnica pomiędzy wersjami china i international zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo też mam wersję chińską a w niektórych sklepach pisali nawet że po połączeniu z telefonem język zmienia się na angielski. Czyli trzeba będzie kombinować że zmianą softu na modyfikowany.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...