Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, szablix napisał:

@d7ejkej, no to jeszcze zabawniej się robi, czyli nie wiadomo co jest przyczyną takiego zachowania zegarka. Później jak będę miał czas to wrócę do 3.2.7 i za pomocą GB wgram sobie 1.0.40.lub 1.0.70 

Ja teraz zmieniam jezyk na EN i zaktualizuje do 1.0.80 Zobaczymy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, d7ejkej napisał:

Ja teraz zmieniam jezyk na EN i zaktualizuje do 1.0.80 Zobaczymy ?

Ale przecież już masz 1.0.80 w zegarku to jak chcesz zaktualizować. ?? :D u mnie np mogłem nawet z poziomu mifita wgrać nową tarczę i synchronizacja przeszła bez problemu a zegarek jak stał tak stał :D

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wszystkie posty i aż się boję kiedy przyjdzie mój zegarek. Będzie trzeba się poważnie zastanowić co wgrać ;-)

A tak swoją drogą czy przed wgraniem czegoś nowego można zrobić backup tak na wszelki wypadek żeby zawsze móc wrócić do stanu z przed jakby coś poszło nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fido napisał:

A tak swoją drogą czy przed wgraniem czegoś nowego można zrobić backup tak na wszelki wypadek żeby zawsze móc wrócić do stanu z przed jakby coś poszło nie tak.

Nie można i w zasadzie nie ma takiej potrzeby. Chyba ze xaomi zwblokuje możliwość downgrade

Edytowane przez Pan Arek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

Niestety po powrocie do mifita 3.2.7 i wgraniu FW PL 1.0.7.0 objawy identyczne. Czyli zegarek tylko działa jeśli w telefonie jest język ang. Przy języku polskim cały czas chce się łączyć :/ Czy osoby, które miały problem na 3.2.8 mają ten sam problem na 3.2.7 i 1.0.7 ? Czy tylko u mnie taki objaw się pojawił ? 

@tomurbanowicz, pozwolę sobie ponownie zadać pytanie czy z oryginalnego FW 1.0.7 plik gps też trzeba wgrywać czy pozostałe fw i res wystarczy jak wgram przez GB ?? A gps pominę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szablix napisał:

Ma ktoś pomysł, dlaczego po powrocie do Mifita 3.2.7 i wgraniu FW PL 1.0.70. zegarek wyłącznie działa na języku angielskim w telefonie ? Przed aktualizacją do 3.2.8 i 1.0.8 nie było z tym problemu :/ 

Rozgryzam na razie temat przełącznik języka w FW... Przestał działać ten, co używałem do tego momentu. Na razie dobrze działa w .80.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...