Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest ok. Natomiast na wcześniejszej miałem problem po wgrywaniu tarcz .bin z przesuwaniem w bok tylko do pozycji stoper, tam gdzie kompas i ustawienia już nie chciało się przesuwać. Pomagała zmiana ustawień kolejności menu w mifit. Spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby zaktualizował ori MiFitem z fw, zaktualizował by się GPS, a potem wrzucić zmodowany fw ręcznie i jednocześnie zainstalować ten MiFit bez GPS. Z tym że teraz chyba trzeba by zejść na niższy fw ręcznie aby to wszystko wykonać? BTW nie można .gps wgrać ręcznie gadgetbridgem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ok. Natomiast na wcześniejszej miałem problem po wgrywaniu tarcz .bin z przesuwaniem w bok tylko do pozycji stoper, tam gdzie kompas i ustawienia już nie chciało się przesuwać. Pomagała zmiana ustawień kolejności menu w mifit. Spróbuj.
Pomogło, nie dało się zmienić kolejności ale wystarczyło wejść w tą opcję. Dzięki.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fake4r napisał:

A jakby zaktualizował ori MiFitem z fw, zaktualizował by się GPS, a potem wrzucić zmodowany fw ręcznie i jednocześnie zainstalować ten MiFit bez GPS. Z tym że teraz chyba trzeba by zejść na niższy fw ręcznie aby to wszystko wykonać? BTW nie można .gps wgrać ręcznie gadgetbridgem?

Wrzucałem przez GB - niby się wrzucił, a MiFit dalej swoje.

EDYCJA:

Wystarczy wrzucić oryginalny FW (sam .fw), a następnie uruchomić MiFit oryginalny i aktualizacja GPS będzie OK.

fw-oryginal.zip

MiFit-3.2.7-oryginal

FW-0.1.0.70_PL.zip

 

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, FromWP napisał:

1.0.2.69

Nie wiedziałem, że już jest ta wersja FW. Postaram się niebawem ją spolszczyć.

14 minut temu, xiar napisał:

Nie wiem co robię nie tak przy wgrywaniu, ale teraz mam takie kwiatki. Wgrany FW i Res oraz MiFit bez GPS

Procedura jest taka:

1. Wrzucamy oryginalny MiFit przed wgraniem moda FW - MiFit wrzuci oryginalne oprogramowanie do zegarka: FW, RES, GPS.

2. Po tej operacji wrzucamy FW-PL przez GB.

3. Instalujemy MrTomi (wersja z GPS) i nie mamy już problemów z aktualizacją GPS, mając przy tym PL w zegarku.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Nie wiedziałem, że już jest ta wersja FW. Postaram się niebawem ją spolszczyć.

Nie wiem czy to nie jest wymysł i oznaczenie Lolexa, ale takie mi się zainstalowało razem z modem Lolex 3.2.6V2. Oryginalne MiFity łącznie z 3.7.2 niczego takiego nie instalowały, ostatnim było 1.0.1.69.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FromWP napisał:

Nie wiem czy to nie jest wymysł i oznaczenie Lolexa, ale takie mi się zainstalowało razem z modem Lolex 3.2.6V2. Oryginalne MiFity łącznie z 3.7.2 niczego takiego nie instalowały, ostatnim było 1.0.1.69.

To mogę Ci podmienić w tym modzie, tylko podeślij link. Oryginalny 1.0.1.69 możesz wrzucić przez GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomurbanowicz napisał:

To mogę Ci podmienić w tym modzie, tylko podeślij link. Oryginalny 1.0.1.69 możesz wrzucić przez GB.

Wiem, nie chce mi się kombinować, po prostu się zdziwiłem, bo do tej pory Lolex wyraźnie oznaczał mody z rosyjskim fw. Tym razem tego nie było a niestety skasowałem link do jego dysku. Poczekam, wszystko jest ok jak nie używa się daty w zegarze, a nie używam bo czcionka zdecydowanie za mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale to beta.

Do rozpakowania komenda wygląda tak:

watchface tarcza.res

do pakowania:

watchface tarcza (wskazujesz na folder).

Zmieniła się struktura nagłówka w ostatnim RES dlatego nie działa metoda z pythona. Do prawidłowego działania wymagana jest najnowsza wersje WatchFace.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!
Najnowszy stable zamienia polskie ąęó na aeo! Sprawdźcie u siebie!

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Panowie!
Najnowszy stable zamienia polskie ąęó na aeo! Sprawdźcie u siebie!

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Screen 87f8c8b7d22a939fbbafa81cda4f4fbc.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kornikowaty napisał:

Panowie!
Najnowszy stable zamienia polskie ąęó na aeo! Sprawdźcie u siebie!

Ale to oryginalny MiFit? Bo na modzie tego nie ma. Na oryginalnym MiFit u mnie nie ma transliteracji. Może masz włączony jakiś program do tego w tle.

BTW:

Zamieściłem najnowszy FW oraz MrTomi w pierwszym poście.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to oryginalny MiFit? Bo na modzie tego nie ma. Na oryginalnym MiFit u mnie nie ma transliteracji. Może masz włączony jakiś program do tego w tle.
BTW:
Zamieściłem najnowszy FW oraz MrTomi w pierwszym poście.
Cholera, notify to robił w tle. Faktycznie dalej nie działa. Sorry za zamieszanie. Post do skasowania.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Proponuję wrzucić oryginalny MiFit, żeby wszystko się poukładało w zegarku, a potem MrTomi, bądź ręcznie wrzucać FW. RES jest w zipie z FW.

Potwierdzam tą procedurę. Śmiga od pierwszego wygrania. Potzebny gadgetbridge_119 aby rozpoznawal nowy format FW. Thx Tomi, moge umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem wgrałem nowego GB sparowałem urządzenia rozpocząłem od wrzucania res i nagle wywaliło mi komunikat, że nie powidoło się wgrywanie fw zegarek się zwiesił i teraz mam taki komunikat

 

maxresdefault.jpg

 

ktoś ma pomysł jak postawić zegarek ?

Edyta:

Niestety nie mogę na 1.0.44 wgrać 1.0.77 błąd wgrywania i niestety ciągłe uwalanie zegarka. Na całe szczęście 1.0.44 udało mi się wgrać ponownie. Ktoś ma pomysł co może być przyczyną takiego zachowania podczas aktualizacji fw  ? Zaznaczę dodatkowo, że GB mam na innym telefonie gdzie nie ma Mifit. A Mifit wyłączony w drugim telefonie więc nie ma mowy o zakłóceniach w połączeniu.

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...