Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie wgrali się nowe fw przez gadgetbridge, zegarek się standardowo uruchomił ponownie i wyświetla connect app to update RES. Problem w tym, że nie chce się połączyć z telefonem, ani mi fiatem, ani GB, ani notify... Co robię źle?

 

 

Dziwne... Za którymś resetem połączył się z mi fitem i zaktualizował res...

Edytowane przez MichalSP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, FromWP napisał:
44 minuty temu, fake4r napisał:

Zapewne stara wersja gadgetbridge. 0.22.5 zainstaluj

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Poszło dzięki.

No to teraz nie mogę sparować zegarka z najnowszym mifit MrTomi-3.2.2.1-PL.apk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lukaszlukasz na stronie http://www.amazfitbipwf.com/index.php/producto/es-pebble-patandog-v3/ znalazłem fajną tarczę.

Czy jest ktoś w stanie zmienić dni tygodnia na angielskie lub polskie? Drugą sprawą jest symbol połączenia bluetooth - lepiej byłoby zmienić na wyświetlanie w czerwonej obwódce po utracie połączenia. Jeżeli nikt się nie znajdzie chyba sam do tego w końcu przysiądę ;) 

es-pebble-patandog-v3_preview.png

Edytowane przez Dukee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj listonosz dostarczy mi zegarek Amazfit BIP kupiony kilkanaście dni temu w sklepie GearBest. Oczywiście chce od razu wgrać polski soft. Moje pytanie jest następujące, czy zmodyfikowany polski firmware który będę wygrywał, musi być w takiej samej wersji, jak ten który będzie zainstalowany w zegarku? Czy bez problemu mogę sobie pobrać najnoszą polską paczkę i wrzucać od razu po wyjęciu zegarka z pudełka? Z góry przepraszam, jeśli moje pytanie jest "laickie" :)

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaszlukasz tak podejrzewałem, dlatego też wolałem się upewnić. Nie chcę na dzień dobry uwalić nowego zegarka :) 

Rozumiem, że po aktualizacji zegarka przez Mi Fit muszę wgrać PL firmware, który będzie odpowiadał wersji FW, jaką będę miał obecnie zainstalowaną w zegarku tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, pkonrad napisał:

@biril a rozłączyłeś (rozparowałeś) zegarek w aplikacji gadgetbridge ??

Mam ją odinstalowaną

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

@biril a rozłączyłeś (rozparowałeś) zegarek w aplikacji gadgetbridge ??

Mam ją odinstalowaną

Co jeszcze zauważyłem w oryginalnej mifit łączy się z zegarkiem tylko przez konto Facebook i tam mam połączenie blututha z zegarkiem w tomiego nie mogę otworzyć aplikacji przez Facebook i Google tylko przez konto xaomi, i nie mam żadnego połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po wgraniu fw też się nie chciał początkowo połączyć z gadgetbridge ale powylaczalem/włączyłem kilka razy gadgetbridge i bt i połączył się po wkoncu. Chyba faktycznie lepiej wgrywać pierwsze res a potem fw.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...