Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem za 13 zł Tools & Amazfit.  Co i gdzie trzeba tam zanzaczyc żeby były polskie znaki albo żeby nie było kwadracików np jak dostanę kilka wiadomości na Whatsapp?
Nic nie musisz zaznaczać, wystarczy w aplikacjach skonfigurować whatsapp i już, nie będzie polskich znaków ale nie będzie krzaczków, będzie zamieniać ó na o, ą na a itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, roger09 said:

Kupiłem za 13 zł Tools & Amazfit.  Co i gdzie trzeba tam zanzaczyc żeby były polskie znaki albo żeby nie było kwadracików np jak dostanę kilka wiadomości na Whatsapp?

A dlaczego nie Notify & Fitness for Amazfit?
Czy poprzez Tools & Amazfit można wgrywać soft jak i tarcze?

Niestety Tools & Amazfit nie ma wersji "demo", a po instalacji Notify & Fitness for Amazfit mam problemy ze standardowymi powiadomieniami po odinstalowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie Notify & Fitness for Amazfit?
Czy poprzez Tools & Amazfit można wgrywać soft jak i tarcze?
Niestety Tools & Amazfit nie ma wersji "demo", a po instalacji Notify & Fitness for Amazfit mam problemy ze standardowymi powiadomieniami po odinstalowaniu.
Mam również Notify, ale powiem szczerze aplikacja zaczęła mnie drażnić. To problemy z połączeniem, przez tą aplikację nie udało mi się ani razu wrzucić na zegarek ani fw, res czy bin. W Tools z połączeniem nigdy nie miałem problemu, choć faktycznie brakuje mi możliwości wrzucania fw lub tarcz. Do tego najlepiej i bez żadnych problemów działa tylko gadgetbridge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadalem do autora appki Alert Bridge for Amazafit Bip i od dzisiaj wspiera ona takze jezyk polski. :)

Jak ktoś nie chce placic za Tools & Amazfit, a chce miec lacinskie znaki zmiast krzaczkow to moze uzyc tej appki.

Edytowane przez reptylian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadalem do autora appki Alert Bridge for Amazafit Bip i od dzisiaj wspiera ona takze jezyk polski.
Jak ktoś nie chce placic za Tools & Amazfit, a chce miec lacinskie znaki zmiast krzaczkow to moze uzyc tej appki.
Jak już z nim piszesz, to poproś o funkcje zamiany tekstu na duże litery

Redmi Note 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, reptylian said:

Zagadalem do autora appki Alert Bridge for Amazafit Bip i od dzisiaj wspiera ona takze jezyk polski. :)

Jak ktoś nie chce placic za Tools & Amazfit, a chce miec lacinskie znaki zmiast krzaczkow to moze uzyc tej appki.

Dzięki, przetestuję, na razie nie działa... może coś gdzieś po tym Notify się spsuło.. będę próbował.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, reptylian napisał:

Zagadalem do autora appki Alert Bridge for Amazafit Bip i od dzisiaj wspiera ona takze jezyk polski. :)

Jak ktoś nie chce placic za Tools & Amazfit, a chce miec lacinskie znaki zmiast krzaczkow to moze uzyc tej appki.

Fajna alternatywa. Zagadałem z Lolexem czy udałoby się coś takiego w MiFit zaadoptować, zobaczymy co odpowie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2017 o 21:07, lwajer napisał:

Od wersji mi fit 3.1.6 ten proces ciągle wybudza telefon da się cos z tym zrobić ?

W wersji 3.2.2.1 bez zmian, LocWeather obecny i drenuje baterię. Może ktoś wie czy da się to usunąć z aplikacji lub zablokować w inny sposób?

Edytowane przez mrosi
Po co powielasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2017 o 22:12, tomurbanowicz napisał:

Spróbuj najnowszego 3.2.0.1, bo FW .17 jest właśnie z tej wersji MiFit.

Zadziałało na najnowszym FW 3.2.2.1, ładnie zaktualizował się GPS, AGPS i soft.

Dzieki za pomoc.

PS. Jak ktoś zainteresowany to przerobiłem twoją(i nie tylko) tarcze i dodałem km, bo mi tego brakuje.

 

grey_strip_luk.bin

grey_strip_luk_preview.gif

Edytowane przez Lukaszlukasz
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lukaszlukasz napisał:

PS. Jak ktoś zainteresowany to przerobiłem twoją(i nie tylko) tarcze i dodałem km, bo mi tego brakuje.

grey_strip_luk.bin

Tarcza super, używałem wersji oryginalnej. Jednak w Twojej znika mi ikonka od połączenia bluetooth, pomimo połączonego zegarka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wieo napisał:

Poniżej tarcza Mr Postman pobrana z https://amazfitwatchfaces.com/ zmienione dni tygodnia na pl, żółta kreska między godziną a minutą pokazuje stan baterii.

Naprawdę świetnie wygląda. A może by obniżyć/przesunąć żółte cyfry uzyskując więcej miejsca na dzień tygodnia?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Po co powielasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i nie wiem czy było to omawiane ale zakupiłem zegarek w alli i dostałem oczywiście chińską wersje, pomimo że Chińczyk zaklinal się że wysłał mi angielska. Bo burzliwej konwersacji ustaliliśmy że jak zmienie język w telefonie na angielski i zainstaluje mifit (angielski) i połaczę się z zegarkiem to będę miał Anglika, i wiecie co tak się stalo, nawet na pogodzie. Chciałbym oczywiście PL aleten z 1 strony nie działa, Podajcie jakiś link proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...