Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej i dzień dobry,

Otrzymałem dzisiaj swojego bipa, wiem, że poradniki są w pierwszym poście ale przedzierajac się przez kilkanaście stron tematu zauważyłem, że być może jest opcja po prostu wgrywania fw i tarcz z jakiejś apki ale nie wiem, z której dokładnie.

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć nazwę ?

Zależałoby mi również na polskich literkach jeśli to możliwe :)

Dziekuje z góry

Edytowane przez Ky0sHiR0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadgetbridge albo notify do wgrywania fw i tarcz.

Polskich znaków nie ma ale zamiast pytajników mogą być zamieniane np. ą=a, ć=c itd. Apka notify (nie wiem czy w darmowej to działa) lub tools amazfit (płatna).

EDIT:

Ciekawość wzięła górę i zainstalowałem fw. 0.1.0.11 przez najnowszy gadgetbridge. Poszło bez problemu, nie trzeba wgrywać .res. Zmian nie widzę oprócz pozycji w pogodzie gdzie zawsze miałem łącznie 7 pozycji: 5 pozycji/dni + 2 ostatnie dni puste (nie wczytane). Teraz jest tylko 5. Nie ma także w menu mifit opcji sterowania nadgarstkiem. O baterii się na razie nie wypowiem, dziś akurat będę ładował zegarek bo mam 15% i zobaczę jak to będzie na dniach.

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fake4r napisał:

Gadgetbridge albo notify do wgrywania fw i tarcz.

Polskich znaków nie ma ale zamiast pytajników mogą być zamieniane np. ą=a, ć=c itd. Apka notify (nie wiem czy w darmowej to działa) lub tools amazfit (płatna).

EDIT:

Ciekawość wzięła górę i zainstalowałem fw. 0.1.0.11 przez najnowszy gadgetbridge. Poszło bez problemu, nie trzeba wgrywać .res. Zmian nie widzę oprócz pozycji w pogodzie gdzie zawsze miałem łącznie 7 pozycji: 5 pozycji/dni + 2 ostatnie dni puste (nie wczytane). Teraz jest tylko 5. Nie ma także w menu mifit opcji sterowania nadgarstkiem. O baterii się na razie nie wypowiem, dziś akurat będę ładował zegarek bo mam 15% i zobaczę jak to będzie na dniach.

Przez Notify nie da się wgrać PL FW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fake4r napisał:

 O baterii się na razie nie wypowiem, dziś akurat będę ładował zegarek bo mam 15% i zobaczę jak to będzie na dniach.

No to czekamy na jakieś info jak sprawuje się te nowe FW. Ja, aż taki ciekawski nie jestem żeby się skusić , a na  FW 9.59 zegarek sprawuje się ok. Najbardziej chodzi mi właśnie o baterie bo opinie są różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fake4r napisał:

Da się. Poczytaj trochę...

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Poczytałem, najnowsze FW nie wskakuje przez Notify. 

Jeśli zaktualizowałem FW przez MiFit do V0.1.0.11 to na razie nie ma jak zmienić języka na PL ?

Edytowane przez Ky0sHiR0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz było. Można przewijać menu ruchem nadgarstka, ale to tez było np. gdy wejdziemy w menu status albo w którąś zapisaną pozycję w aktywnościach możemy przewijać ekran, również pogodę.

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fake4r napisał:

Tu masz najnowszą https://uploadfiles.io/slx2u

[mention=8010]xiar[/mention] - były głosy że jest dodana jakaś obsługa menu nadgarstkiem, ale ja takich opcji nie widzę.

Dziękuje bardzo,

Po wgraniu FW wszystko się spolszczyło prócz głównego menu. Tam napisy dodatkowo poprzesuwały się na lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, woyto napisał:

Mam prośbę. Ktoś z was umie zamienić element na tarczy? Chciałbym, aby zamiast tętna była tam aktualna temperatura. Próbowałem to zrobić, ale wywala mi jakiś błąd "Fatal|Could not find member 'TopLeftX'..."

ikonke serca zmień sam

 

xxx_packed.png

xxx_packed.bin

Edytowane przez mrosi
po co przewalasz cały cytowany post, wraz z obrazkiem...?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po wgraniu fw nie zauważyłem zwiększonego zużycia baterii przez te kilka godzin, od popołudnia do wieczora. Teraz od 2 w nocy mam dalej 100% po naładowaniu. Możliwe że to komuś leci bateria przez te nowe opcje w kompasie czyli nic nowego, no chyba że przez tarcze bin, z tym że ja siedzę na res. Dam znać wieczorem ile % będzie.

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...