Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja nie mam zegarka, robiłem na na "sucho", więc jak ktoś wrzuci to proszę o fotkę, wtedy to dopasuję.

Ostatnie cyfry kroków i dystansu, są za blisko ramki.6e2a06b8883dd49e00dc23b846bae01d.jpg

 

Tak na marginesie, to jak bateria będzie tak trzymała, to spokojnie wytrzyma trzy miesiące i zostanie jeszcze 10%. Zegarek ładowany 6 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emarcin napisał:

Czym różni się ta wersja od tej z pierwszego posta?

Tym, że da się przez nią wrzucić najnowszy FW na zegarek :) Coś Chińczycy przyblokowali i nie można jak poprzednio instalować przez GB/Notfiy.

Wersja MrTomi z pierwszego posta ta najnowsza ma wyłączone wymuszanie aktualizacji FW.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z notify udaje mi się skonfigurować powiadomienia. 

Testuję Notify & Fitness for Amazfit, niestety aby zobaczy treść powiadomień trzeba wykupić wersję Pro. Czy faktycznie to działa i daje się nawet skonfigurować wibracje? Czy warto w tą appke inwestować, czy może lepiej np Tools & Amazfit? 

Powiadomienie bardzo szybko znika, da się gdzieś skonfigurować tak, aby ostatnie wyświetlało się dłużej lub do momentu przeczytania / reakcji? 

PS. W SMSach widzę treść, ale nie ma adresata, tak ma być?

PS2. Jak działają domyślnie powiadomienia mając tylko MiFit? Widać treść np w WhatsApp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, tomurbanowicz said:

Dobrze byłoby dobić kroków do 5 cyferek :) Dasz jakoś radę? 

tarcza_tomi.thumb.jpg.eb961f687a02493f79309d5aef101b41.jpg

Prosze, oto tarcza, liczba kroków 13617, odległość to 17.47. Dodatkowo jakieś dziwne kolorowe kropki na ikonkach w lewym góry rogu.

Edytowane przez sugnuf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gawronnek napisał:

fajny ten nowy WatchFace od razu generuje grafikę, nie trzeba wgrywać do zegarka żeby zobaczyć
 

Możesz udostępnić tą tarczę, jest idealna


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, tomurbanowicz said:

To poproście kolegę Gawronnka, ja preferuję taką datę jak udostępniłem.

 

 

Właśnie sprawdziłem jego wersję. Data tak jak chciałem, reszta praktycznie jak w Twojej (poza nazwa dnia w długiej formie i kolorze). Natomiast ciągle w Twojej wersji jest problem z ikonkami w lewym górnym rogu - tzn nie są one jedolite, wersja Gawronnka ma poprawiony ten mankament. W każdym razie dzięki za tarczę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tomurbanowicz napisał:

To poproście kolegę Gawronnka, ja preferuję taką datę jak udostępniłem.

 

 

mam nadzieję, że się nie gniewasz że grzebie w Twoich tarczach, są super ale czasami coś przerobię pod siebie, np. temperatury bieżącej nie potrzebuje , bo mam faktyczna z MiHome (czujnik za oknem, może kiedyś podłącza Bipa tak jak dużego brata do tej aplikacji, wtedy to będzie miało sens)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gawronnek napisał:

ale ten podgląd przez stronę już nie potrzebny, masz od razu gotową grafikę, nic więcej nie musisz robić

 

No niestety dla mnie słabo ten podgląd działa. Źle skaluje niektóre grafiki.

Co do cyfr blisko krawędzi - podejrzewam, że aby skompensować pewne niedoskonałości montażu te 2pix po każdym boku trzeba przeznaczyć na zmarnowanie.

Możliwe, że u kogoś będzie to jeden u kogo innego 2 piksele ucięte - taki koszt dopasowania ramki ograniczającej pole widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł, aby zrobić taki format godzin bez zera na początku (do godziny 10), tzn. żeby nie była godzina 08:15, tylko 8:15. Tak patrzę teraz sobie na mojego zastępczego "sikora" i tak właśnie na nim jest - moim zdaniem wygląda to lepiej :)

digit3-PL-tomi_packed.png.49e99e51bc52fd507d6736502f26b81e.png

digit3-PL-tomi_4.bin

i status baterii przy 2 kreskach na czerwono: 64.png.b69fdf0d1ef0fe1645667bc28c759059.png (chyba, że czerwony dać dopiero przy jednej kresce?).

 

11 godzin temu, Gawronnek napisał:

było kilka kropek w innym kolorze, w swojej wersji usunąłem 

O jakie kropki chodzi? Nie bardzo rozumiem.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...