Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, omni7 napisał:

Proszę bardzo . Było o tym dwie strony wcześniej :) Miłej zabawy. 

 

U mnie nie działa.

Po podmianie pliku przez MiFit nic się nie dzieje. Stara tarcza zostaje. Po zaciągnięciu jeszcze raz tarczy przez MiFit pojawia się nowy plik o długiej nazwie z w wersji -1.

Po kliknięciu w plik tel. Nie widzi żadnego programu obsługującego dany format. Szczególnie Gadgetbridge.

Notify sprawdza plik, po czym pisze, że format nie jest poprawny.

Czyli słabo.  :(

Edytowane przez artur.sk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artur.sk napisał:

U mnie nie działa.

Po podmianie pliku przez MiFit nic się nie dzieje. Stara tarcza zostaje. Po zaciągnięciu jeszcze raz tarczy przez MiFit pojawia się nowy plik o długiej nazwie z w wersji -1.

Po kliknięciu w plik tel. Nie widzi żadnego programu obsługującego dany format. Szczególnie Gadgetbridge.

Notify sprawdza plik, po czym pisze, że format nie jest poprawny.

Czyli słabo.  :(

U mnie też skojarzenie plików bin do otwarcia przez GB nie działa ale gdy wybiorę w menedzerze plików "udostępnij" to na liście aplikacji do dalszego przetwarzania pojawia się instalator GB i mogę tak instalować tarczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gawronnek napisał:

Omni7 nie lepiej Wietnamie dni tygodnia zrobić do lewej? zaraz za datą, sprawdziłeś jak się mieści poniedziałek?
 

No własnie z poniedziałkiem jest taki problem  że strasznie się dłuży i dla tego nie lubię poniedziałku :)  A tak na poważnie  zmieści się, chociaż obraz ma 100 px, więc za bardzo do lewej już nie ma co przesuwać. Ale ja chce mieć całe dni dlatego tak zostawię. Można zawsze zrobić skróty i wstawić do lewej. 
A to moja finalna wersja, której puki z tymi sekundami jest problem, będę używał.

 

Wsio_PL_Biale_Godz.bin

tarcza11.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fake4r napisał:

Ten sam komunikat. Niech ktoś potwierdzi czy to ogólny błąd czy u mnie coś nie tak.

Może to problem GB? A przez Notiffy? Na forum 4PDA niektórzy zaktualizowali.

Pobieracie przez komputer czy bezpośrednio na telefon?

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała godzina daje radę. Dzięki! Ja jednak całą tarczę wolałbym w kolorze białym, po prostu jest bardziej czytelna. Takich używam w swoim Pebble Time. Załączam fotkę. 

Czy jest gdzieś w ogóle dostępna lista tarcz zrobionych przez użytkowników? Może jakiś osobny wątek jest?

Czy tarcze w formacie bin są kompatybilne z każdą wersją fw? 

Ps. Co oznaczają ikony obok kłódki? Czy włączę alarm czy nie, dzwoneczek jest taki sam. A ta ikonka obok to nie mam pojecia... ;)

20171202_095610-739x562.jpg

Edytowane przez PeWo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, plahoo83 napisał:

Rozmiar 471.85kb.

Powinno być: 483 172 - u mnie tak się pobiera właśnie.

Zobaczcie teraz: https://www.dropbox.com/s/m308ghmpspd0puj/PL-FW-0.1.0.11.zip?dl=0

Może to problem z pobieraniem u Was.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, IXTEC napisał:

U mnie też skojarzenie plików bin do otwarcia przez GB nie działa ale gdy wybiorę w menedzerze plików "udostępnij" to na liście aplikacji do dalszego przetwarzania pojawia się instalator GB i mogę tak instalować tarczę. 

Niestety dalej kicha. Zrobiłem tak jak radziłeś i GadgetBridge się uaktywnił, ale "File can not be installed" I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma kolega racje, cytuje

Kto uaktualnił program do wersji 1.0.11? 

zaktualizowany, nic nowego nie widać. Korzystam tylko z powiadomień na moim zegarku. Reszta nie testowała. 
Ale aktualizacja powiadomi zadowolenie, w końcu została wykonana ciemna wersja 

i jeszcze

Dodano kontrolę zegara za pomocą rotacji ręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...