Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Coś Ci się pomyliło... Nie ma możliwości na tą chwilę żeby były PL znaki zamiast znaków zapytania - po prostu nie ma tych znaków fizycznie w zegarku, ba, nawet większej czcionki nie ma. To za 20 dolców to było na temat spolszczenia opaski MiBand 2.

 

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gawronnek napisał:

Tom mógłbyś wstawić polskie dni tygodnia w tą ostatnio zamieszczoną tarcze? Ma nawet odwrócona date
 

grafiki dni tygodnia beda pasowac  z digit3 od Toma. tylko ze maja przesuniety inseks o 1 bo wczesniej wrzucilem ikone kilomterow. w mojek bodajże zaczyna sie od #23 a u Toma #22. przenumeruj wszystkie sni tygodnia. na fb mowili zw mozna by dopisac Jeszcze procent baterii. zobacze jak to bedzie wygladalo moze rzeczywisxie warto. musze sodac jeszcze myslnik w dacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pbrzuch napisał:

specjalnie wywalilem sekundy zeby mozna bylo powiekszyc grafiki godziny i minut.

 

 

A masz może gdzieś tą tarcze z sekundami, żeby udostępnić, mi akurat sekundnik często przydaje się w pracy... Ważne żeby były sekundy i kilometry, nie musi być z polskimi dniami tygodnia, To sobie już sam przerobie. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut i nadal się świeci :|  wgram jeszcze raz FW 
Edit: Cholera, nie powiodła się aktualizacja FW, pierwszy raz wyszedł mi problem z tym. 
Edit2: Jednak dało się ponownie połączyć z opaską i zainstalować na nowo FW (zawsze przed aktualizacją ustawiam, żeby była widoczna na BT, może to pomogło) 
Edit3: Nadal ta dioda ciągle nie gaśnie po rozpoczęciu pomiaru, poddaję się. Zaczekam na update i do tej pory nie będę tego uzywać.

Edytowane przez woyto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, omni7 napisał:

A masz może gdzieś tą tarcze z sekundami, żeby udostępnić, mi akurat sekundnik często przydaje się w pracy... Ważne żeby były sekundy i kilometry, nie musi być z polskimi dniami tygodnia, To sobie już sam przerobie. Z góry dzięki :)

https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?page=44&tab=comments#comment-408243

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, pbrzuch napisał:
Malo miejsca na wyswietlaczu. ale jakos upakowalem full zestaw

]

A jeśli będzie więcej niż 9999 kroków?

@Dukee przerobienie na zielony, zobaczę w wolnej chwili czy mi podejdzie takie rozwiązanie

Redmi Note 4X

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27 minut temu, Gawronnek napisał:

A jeśli będzie więcej niż 9999 kroków?

kolko bedzie na 100%. detale krokow sa statusie. w poprzdniej do ktorej dorobiles PL nie ma na maine w ogole krokow tyko dystans.

idea jest taka zeby na mainie miec komplet informacji. poza tym to proof of concept przrbudowy interefsu w ogole z dodaniem i usuwaniem elementow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

Dzięki, teraz sekundy są, ale niestety nie zlicza mi żadnych danych :/ Mam FW 9.59 a res z poprzedniej wersji  9.49 invert-white.res    

Masz pomysł co może być nie tak?

tarczKm.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, omni7 napisał:

Dzięki, teraz sekundy są, ale niestety nie zlicza mi żadnych danych :/ Mam FW 9.59 a res z poprzedniej wersji  9.49 invert-white.res    

Masz pomysł co może być nie tak?

Bez zegarka tego nie poprawię :/ Na wszelki wypadek wrzuć tarczę 24h z pierwszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tomurbanowicz napisał:

Bez zegarka tego nie poprawię :/ Na wszelki wypadek wrzuć tarczę 24h z pierwszej strony.

Ok rozumiem, miej tą tarcze na uwadze jak już dorobisz się nowego zegarka. Na razie wrzucę sobie tarczę, którą dziś wszyscy obrabiają bez sekund, ale wersje kolegi Gawronnka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

layout Digital Circle v4 nie bedzie mial konfliktow pomiedzy obiektami. usunalem ozdobniki. sami sobie dorobocie separatory i polskie dni tygodnia.

v5 ma kroki w kółku

 

20171126_221522.jpg

20171126_223705.jpg

pbrzuch_Digital_Circle_EN_12h_v4.bin

pbrzuch_Digital_Circle_EN_24h_v4.bin

pbrzuch_Digital_Circle_EN_24h_v5.bin

20171127_000414.jpg

Edytowane przez pbrzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, plahoo83 napisał:

Koledzy ze wschodu udostepnili narzedzie dzieki ktoremu jeszcze latwiej mozna edytowac skorki zegarka.

AmazfitBipTools

Właśnie przymierzam się do zrobienia tutoriala na pierwszą stronę. Ale uważajcie na to, bo mała nieuwaga i po zegarku - tak jak mnie się przytrafiło...

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...