Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, podobne pytanie ( jak gdzieś było nakjerujcie mnie na rozwiązanie - zainstalowałem zmodyfikowany mifit 3.1.5 przez Gasgetbridge zainstalowałem fw Mili_pro-tomi i po wejściu w mifit aktualizuje mi się miband ponownie na fw angielski... Co robię źle lub jak zrobić by automatycznie nie aktualizował ?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayday79 napisał:

Hej, podobne pytanie ( jak gdzieś było nakjerujcie mnie na rozwiązanie - zainstalowałem zmodyfikowany mifit 3.1.5 przez Gasgetbridge zainstalowałem fw Mili_pro-tomi i po wejściu w mifit aktualizuje mi się miband ponownie na fw angielski... Co robię źle lub jak zrobić by automatycznie nie aktualizował ?

To nie ten wątek.

Wersja invert:

ninvert.jpg.1f048a228fdb37b2870a244fec584dcb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczas aktualizacji fw  (pl i angielski org )pojawia się komunikat problem z transferem metadanych firmware

Aktualnie mam 0.94 en który zainstalował się z mi fit mi fit 3.1.5 z 1 strony

GB poprzedni i ten nowszy

Ps Jak wyłączyć aktywność mam komunikat long press to watch the stop ale obojętnie co nadusze to i tak czas leci dalej

Edytowane przez ropian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lukaszlukasz napisał:

Bo mam wrażenie że lekko na prawo, ale przez to że jest godzina 11 to nie jestem pewien.

Jest równo, to 11 takie wrażenie sprawi. Co do czcionki, hmm... Ona jest z tarczy DIGIT3.

Jeszcze kroki do lewej trochę przesunę.

 

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ropian napisał:

Witam

Podczas aktualizacji fw  (pl i angielski org )pojawia się komunikat problem z transferem metadanych firmware

Aktualnie mam 0.94 en który zainstalował się z mi fit mi fit 3.1.5 z 1 strony

GB poprzedni i ten nowszy

Ps Jak wyłączyć aktywność mam komunikat long press to watch the stop ale obojętnie co nadusze to i tak czas leci dalej

Czy ktoś może mi pomóc z tym problem?

Edytowane przez ropian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zegarek chodził normalnie od wczoraj wieczorem odpalił się trening i nie mogłem go zatrzymać 

Mam taki ekran  (po naciśnięciu GOT IT) na  drugim widać jak niby wszystko działa

ale za cholerę nie mogę z tego wyjść myślałem ze jak wgram od nowa fw to się samo odblokuje ale nic tego

IMG_20171117_173131.jpgIMG_20171117_173141.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomurbanowicz

Bardzo ładna tarcza, tylko ilość spalonych kalorii jest za bardzo na lewo. A stopy z krokami chyba lepiej by pasowały od prawej krawędzi - nie byłoby takiej luki. Ale nie wiem czy to można tak przestawiać .

IMG_20171117_173815.jpg

@ropian Przytrzymaj guzik :P 

Edytowane przez woyto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, woyto napisał:

Bardzo ładna tarcza, tylko ilość spalonych kalorii jest za bardzo na lewo

Właśnie to zmieniłem u siebie, ale jeszcze robię kilka poprawek.

BTW: 8 stopni, ho, ho :)

3 minuty temu, ropian napisał:

ale za cholerę nie mogę z tego wyjść myślałem ze jak wgram od nowa fw to się samo odblokuje ale nic tego

Wrzuć jeszcze raz RES, tylko pod konkretną wersję FW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...