Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Przy przełączeniu FW na język chiński w MiFit pojawia się taka tarcza. Można jednak ją ręcznie wrzucić :) (instrukcja jak to zrobić w pierwszym poście).

2017-11-14_07-11-31.thumb.png.5b2e147de3ba2669cac8b8e61a4d2404.png  Digital3.bin

 

Jak dla mnie to najlepsza tarcza i nawet nie przeszkadza mi że jest czarna - podmieniłem sobie ją pod tą z pałacem chińskim :)

I oczywiście przymierzam się do jej spolszczenia i modyfikacji :)

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna tarcza. Taka myśl mnie naszła. Te tarcze które pojawiają się w MiFit są zawsze wczytywane z zewnątrz bo jak nie ma internetu na telefonie to nic z tego. Czyli muszą być ładowane z jakiegoś zdalnego repozytorium. Może by się dało w MiFit zmienić ścieżkę do tego repozytorium na jakiś lokalny folder czy do miejsca gdzie będziemy mieć dostęp i tam wgrywać tarcze... Wtedy by było wygodniej i byłby widoczny podgląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mswiniuch napisał:

Fajna tarcza. Taka myśl mnie naszła. Te tarcze które pojawiają się w MiFit są zawsze wczytywane z zewnątrz bo jak nie ma internetu na telefonie to nic z tego. Czyli muszą być ładowane z jakiegoś zdalnego repozytorium. Może by się dało w MiFit zmienić ścieżkę do tego repozytorium na jakiś lokalny folder czy do miejsca gdzie będziemy mieć dostęp i tam wgrywać tarcze... Wtedy by było wygodniej i byłby widoczny podgląd...

Właśnie próbuję to rozgryźć w MiFit.

Tak z innej beczki, jest już nowy MiFit 3.1.5, no to do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Czyli muszą być ładowane z jakiegoś zdalnego repozytorium.

 

Właśnie próbuję to rozgryźć w MiFit.

  

 

Chyba w oryginale odwołuje się do https://aos-cdn-us.huami.com/watch-skins/1.1.2/index.html?v=1.1.2#/watch-skins/chaohu

 

Ale coś przez vpn nie mogę tego podejrzeć, może jest jakaś autoryzacja.

 

 

 

 

d649d724681a82f1911c66ed38cec58c.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza super, faktycznie chyba jedna z lepszych. A może ktoś pokusiłby się o zrobienie wersji invert? Według mnie na jasnym tle jest to bardziej czytelne. Sam próbuje zabrać się za modyfikacje tarcz, ale niestety nie mam za bardzo kiedy. Tym bardziej podziękowania dla wszystkich, którzy poświęcają swój czas na upiększanie naszego BIPA.

mrosi. Cóż mogę powiedzieć, przepraszam:)

Edytowane przez omni7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inwert na razie jest taki problem, że kroki, kalorie itp są białe zaszyte w FW, Do tego pogoda jest przystosowana do czarnego tła z uwagi czarne tło w pogodzie zegarka - to są ikonki pogodowe.

Na tą chwile można  zrobić dwukolorową - zegarek (to co nad kreską) w invert, a pod kreską natywnie, ale chyba to będzie głupio wyglądać...

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefony z MIUI sprawdzają oryginalność klucza w Mifit, którego ja oczywiście nie posiadam - mam swój prywatny klucz za pomocą którego podpisuję APK.  

Stąd te problemy z telefonami z MIUI, co zresztą jest w pierwszym poście napisane. 

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Zrobiłem invert nowej tarczy:


Tych nowych tarcz nie da siw wgrac do iosa prawda?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą godzinę faktycznie jakoś dziwnie się patrzy jeśli popołudniu jest 4.00 ...

tomurbanowicz mam pytanie odnośnie nowej tarczy, czy po osiągnięciu założonego celu w krokach ikona  powinna się  zmienić np. podświetlić? Czy zostaje taka jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Właśnie próbuję to rozgryźć w MiFit.


Ja nie mam możliwości ale warto spróbować, fajnie by było zrobić wlasne repozytorium z tarczami w mifit.
W appce jest chyba taki adres zaszyty, ale za nic nie mogę zlogowac transmisji, sprawdź czy w źródle na przeglądarce jest coś co może przeszkadzać, albo może można podmienić jakos link.

Ja niestety narazie nie dysponuje komputerem do zabawy

https://api-mifit.huami.com/t/mifit3.chaohu.watch.skins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...