Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, mswiniuch napisał:

Też mam od wczoraj. Ta tarcza jest nawet fajna ale cyferki wszystkie poza godziną są na moje oczy za małe...

Dla mnie też bezużyteczna...

Niestety jest problem z nowym FW - nie klika z custom RES, ale jeszcze testuję temat.

Na tą chwilę spreparowałem MiFit najnowszy z FW 9.26. Na tym FW też są dodatkowe tarcze z MiFit.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy jednak porządna aplikacja do tego zegarka. Zegarek jest świetny, praca pasjonatów toma i innych świetna, ale już sama aplikacja bardzo średnia. Bo jednak na mificie mimo, że błąd godziny zniknął, co pozwala na bezproblemową synchronizację treningów, to jednak nadal mam bład dnia tygodnia i mnie to trochę wkurza. I tak dziś wg mifit mamy sobotę 10 listopada, a czwartek nie istnieje wcale... Nie wiem czy to samo jest na mibandzie, ale firma sprzedająca miliony sprzętu powinna takie podstawy ogarnąć. Brakuje mi tez bardzo modyfikacji zapisanych treningów. No to sobie ponarzekałam z rana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

Dla mnie też bezużyteczna...

Niestety jest problem z nowym FW - nie klika z custom RES, ale jeszcze testuję temat.

Na tą chwilę spreparowałem MiFit najnowszy z FW 9.26. Na tym FW też są dodatkowe tarcze z MiFit.

Tomek odkomentuj oryginalna linie zamiast 512 w skrypcie perlowym. podmien Mili_chaohu.res z officiala 9.40. potem dekompilacja obrazkow podmiana na obrazkow. nazwy png siw zgadzaja kompilacja i do zegarka

res z podmionionymi tarczami do 9.40. obrazki w ENG. jakos zgrabniej mi wyglada

ENG-FW-0.0.9.40_nike.res

20171110_111050.jpg

Edytowane przez pbrzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pbrzuch napisał:

to jedyne co mi przychodzi do glowy to update skryptu. jak bede w  domu spakuje katalog i podesle. sprobuj zdekompilowac moj 9.40 nike.

Ale to mi nic nie da, bo po kompilacji mam tyle plików ile trzeba. Ale potem jest problem w zegarku.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po poludniu wrzuce to caly katalog z res. katalogoem _Mili_chaohu.res i skryptem. jak u mnie pyklo to nie ma bata. musi u Ciebie pojsc.

jeszcze jeden pomysl. 

zdekompilowaj oryginalny Mili_chaohu.res a potem go skompiluj i wrzuc. jak bedzie dzialal to znaczy ze pliki maja zmienione numeracje. ja podmienilem kilkanascie ale sprawdzalem czy w orygimale jest zgodna wielkosc i nazwa

 

moj res u ciebie chodzi?

20171110_113057.jpg

Edytowane przez pbrzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie da Twój RES. Ja mam już FW PL i chcę swoje tarcze podmienić i jest problem na wszystkich skryptach - na każdym z nich max resources mam 433. Jakiego dokładnie skryptu użyłeś?

Ja zdekompilowałem oryginał i skompilowałem od nowa - wyszło tylko 433 pliki.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pbrzuch napisał:

"g:\github\tools-master>python res2img.py -p
file is a Haumi resource file
version 255
number of resources: 433
Mili_chaohu.res.new created

g:\github\tools-master>"

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania. Czy w .40 procedura podmiany obrazków i kompilacji własnego res jest taka sama jak wcześniej? Oraz jak można modyfikować te tarcze które są do wyboru w nowej wersji mifit? Jest tam jedną fajna którą chętnie bym widział w opcji białej.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje robimy jak poprzednio. Co do nowych tarcz - na tą chwilę nie ma sposobu edycji.

Jakby ktoś sobie życzył, to tu są spakowane te nowe:

new_watchfaces.zip

Aha, i nie pasuje RES z poprzednich wersji FW - trzeba kompilować od nowa.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMURBANOWICZ

W pliku RES 9.40 inwert white Twoja tarcza jest z niebieskim...nie zmieniona!!

Jakbyś dał radę ogarnąć to był bym Mega wdzięczny. Pozdrawiam w piąteczek piątunio ;)

PS.

Dało by radę w wersji inwert white zamiast wpisu o PM i AM w tarczy invert wklepać napis Bateria...

Edytowane przez kzybu1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lukaszlukasz napisał:

W wersji jest możliwość zmiany tarcz z poziomu mifit?

Tak, jest.

5 minut temu, kzybu1983 napisał:

Jakbyś dał radę ogarnąć to był bym Mega wdzięczny

Zrobione - jest teraz white.

6 minut temu, kzybu1983 napisał:

Dało by radę w wersji inwert white zamiast wpisu o PM i AM w tarczy invert wklepać napis Bateria...

To już wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

Modyfikacje robimy jak poprzednio. Co do nowych tarcz - na tą chwilę nie ma sposobu edycji.

Jakby ktoś sobie życzył, to tu są spakowane te nowe:

new_watchfaces.zip

Aha, i nie pasuje RES z poprzednich wersji FW - trzeba kompilować od nowa.

Z tymi tarczami to i tak chyba nie można nic zrobić na ten moment? Tak że chyba zbędne póki co :(

 

PS. próbuję ale nie mogę rozpakować nowych .res tak jak poprzednie. Wywala błędy typu:

 

screenshot_1006.jpg

 

Po za tym ten najnowszy mifit już 2 raz aktualizuje mi FW. (Na razie siedzę jeszcze na .26 więc to pewnie dlatego)

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...