Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu u mnie też, na drugim telefonie, ale wyszło źle

38b022a6106c2cc8b18a52fe6137c9a9.jpg
Będę miał kolejne siwe włosy, już mi nic nie zostanie z normalnego koloru przez tą opaskę, jak już się poddałem to zabrzęczał że chce się parować,  widocznie trzeba odczekać jakiś czas ;)

 


Redmi Note 4X
 

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio pozbyłem się swojego zegarka ze względu na brak synchronizacji z Endomondo lub Strava ale dziś zauważyłem appke Notify & Fitness Amazfit w Google Play. Czy ktoś testował i może potwierdzić że synchronizacja działa prawidłowo?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dan-tom napisał:
15 godzin temu, mukam3 napisał:
no jest tam taka opcja żeby nie pokazywało słów pewnych, trzeba to tam wpisać.

Tylko mam obawy, że jak wpisze 1 nowa wiadomość, to jeżeli ktoś użyje słowa wiadomość, lub nowa, albo nawet cyfry 1 w treści wiadomości, to mi ją usunie. Chyba że się mylę.

no to właśnie chyba tak będzie... ustaw sobie w opisie watsappa żeby ludzie nie używali słowa nowa i wiadomość :) albo... ustaw telefon w innym języku i pomijając słowa nowa wiadomość w ustawionym języku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od kilku dni mam Amazfita i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Brakuje mi jednak opcji ustawienia wibracji po upływie określonego czasu treningu (interwały)? Bawię się już kilka godzin i nie widzę. W Notify po wejściu w nowy trening jest opcja minutnik, która pozwala na takie ustawienia, ale czy da się jakoś wymusić , żeby działało na zegarku bez połączenia z telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kapiorr napisał:

Dzisiaj pogoda w moim bipie jest po chinsku :/ nic nie zmienialem. Mam ostatni rom i res z tego watku. Do tej pory bylo ok. Co sie moglo stac? 

Za pogodę odpowiedzialna jest apka MiFit - musisz zainstalować zmodyfikowaną, jest na pierwszej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedługo dojedzie do mnie wersja chińska, na 1 stronie jest napisane Firmware oparty na wersji chińskiej - nie wspierany przeze mnie już dłużej

Czy wystarczy zamiana  FV z chińskiej na angielska  (xda NEW TUTORIAL: Convert Xiaomi Amazfit Smartwatch from Chinese to English firmware)

a potem już mogę korzystać Firmware PL FW 0.0.9.26 ?

Czy coś jeszcze muszę zrobić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, seb11_11 napisał:

Witam, dopiero dzisiaj zauważyłem, że w pogodzie brakuje jednego dnia,w tym przypadku piątku. Przeinstalowalem mifit i bez zmian.

To jest bug Huami.

Na wersji chińskiej jest OK. 

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ropian napisał:

Witam

Niedługo dojedzie do mnie wersja chińska, na 1 stronie jest napisane Firmware oparty na wersji chińskiej - nie wspierany przeze mnie już dłużej

Czy wystarczy zamiana  FV z chińskiej na angielska  (xda NEW TUTORIAL: Convert Xiaomi Amazfit Smartwatch from Chinese to English firmware)

a potem już mogę korzystać Firmware PL FW 0.0.9.26 ?

Czy coś jeszcze muszę zrobić?

 

 

To chodzi tylko oto, że FW od wersji 9.14 w górę zaszyte są 2 języki. Wcześniej spolszczałem język chiński, teraz angielski - tylko tyle. Więc nie musisz się martwić. 

Chyba usunę ten wpis ze wsparcie, bo to może mylić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, FromWP napisał:

Nie wiem czy to prawda (bo mój bip ciągle nie bip-a i czekam na nowego), ale piszą ze z nowym MiFit 3.1.3 i ustawionym angielskim w systemie już prawie wszystko jest po angielsku.

Nie trzeba MiFit 3.1.3 - wystarczy flagę przestawić w FW 9.14, czy 9.26.

BTW: znalazłem brakujące tłumaczenia dni tygodnia w jednej z tarczy, postaram się na jutro przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tomurbanowicz napisał:

Nie trzeba MiFit 3.1.3 - wystarczy flagę przestawić w FW 9.14, czy 9.26.

Możliwe, ale do tej pory zmiana języka systemu tego nie zmieniała. Była jakaś rosyjska minimalna modyfikacja oryginalnego MiFita polegająca jedynie na zmianie języka w MiFit na angielski, niezależnie od języka systemu. Dzieki temu ID dzwoniącego, czy sms pokazywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FromWP napisał:

Możliwe, ale do tej pory zmiana języka systemu tego nie zmieniała. Była jakaś rosyjska minimalna modyfikacja oryginalnego MiFita polegająca jedynie na zmianie języka w MiFit na angielski, niezależnie od języka systemu. Dzieki temu ID dzwoniącego, czy sms pokazywało.

Zmiana języka nic nie dawała w MiFit, bo MiFit nie przełączał flagi w FW. Można to było zrobić ręcznie, bądź z Notify. 3.1.3 nie instalowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam taki problem, że kiedyś odinstalowalam mifit, a teraz zainstalowałam na nowo, ten który jest podany na pierwszej stronie, wersja oryginalna i nie pokazuje mi mapy, generalnie pokazuje trasę na szarym tle... szukałam gdzieś w ustawieniach i nie wiem gdzie to znaleźć! wie ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Wszystkie tarcze z serii 9.26 już są w pierwszym poście spolszczone (daty) - przed chwilą zaktualizowałem.

@Tomurbanowicz - Robisz maga robotę z tymi spolszczeniami!

Właśnie wgrałem sobie po kolei najpierw: PL-FW-0.0.9.26-odw.fw + PL-FW-0.0.9.26-tomi.res ...a potem... PL-FW-0.0.9.26-odw.fw  + PL-FW-0.0.9.26-invert-white.res

Różnica widoczna poniżej:

Wyświetlam Amazfit BIP PL – Firmw... Wyświetlam Amazfit BIP PL 2 – Fir... 

Wszystko śmiga jak ta lala na Apk wersja: MrTomi-3.1.2-PL.apk z pierwszego posta.

Dzięki!! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kornikowaty napisał:

.. i zamiast ZAWIESZONY przy pauzie można by dać PAUZA.

Jasne, zmienię. 

Nowa tarcza :)

nowatarcza.thumb.jpg.6d39a9ae5e7d209529f652f5ec04673f.jpg

1 godzinę temu, Gawronnek napisał:

Tom czy w którymś firmware zamieściłeś poprawkę baterii w 3 tarczy, bo nie mogę tego znaleźć? czy tylko to jedno testowe tak ma?

To był tylko test - cały czas zastanawiam się czy w to wchodzić, tzn. w przesunięcia w FW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...