Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

hej, da się ta wersje oprogramowania najnowszą, chyba 9.14 bez spolszczonych tarcz? bo mi się jakoś tak te oryginalne bardziej podobają, tzn te cyferki niebieskie żeby były a nie białe i żeby w tej takiej wersji starej tarczy elektronicznej takie cienie były nipodswietlonych elementów, to da się to zrobić z oryginalnymi tarczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fake4r napisał:

Czy ja coś źle robię? Daję OPEN i wskazuje jakiś plik RES ale nic się nie dzieje. Tarcze cały czas są te same w tym programie...

Bo to będzie rozpakowane do folderu który masz w katalogu, skąd podajesz RES - tworzy folder. Jak już masz tam taki folder, to go najpierw usuń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2017 o 13:37, tomurbanowicz napisał:

Pokażcie jakich używacie tarcz zegarka. Zacznę od siebie - używam dwóch, ale ostatnio więcej tej drugiej :)

Ja mam pytanie jak je wrzucić do bip i skąd można pobrać

lub czy ktoś ma gotowy fw z tymi tarczami i może się podzielić?

Edytowane przez mrosi
nie ma to jak zacytować post nad Twoim, przewalając go wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grbrandys napisał:

Ja mam pytanie jak je wrzucić do bip i skąd można pobrać.

Lub czy ktoś ma gotowy fw z tymi tarczami i może się podzielić?

Ja mam, bo sam sobie je zrobiłem :)

Co do pytania jak wrzucić - wszystko jest w pierwszym poście.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne (trzeba wrzucić dwa pliki, bo druga tarcza jest zależna też od FW):

PL-FW-0.0.9.14-tomi.zip

Taka dziwna sytuacja, po wygraniu tego FW BIP przestał łączyć się po blut. Jakiś pomysł bo jestem w kropce. Fon też co nie widzi tak jakby nie było bluta w zegarku.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udało Cię dokładnie połączyć z Amazfitem inicjując połączenie telefoniczne? Jakie kroki zrobiłeś?
Mimo że fon nie widział zegarka zadzwoniłem na swój nr i zegarek po blut. zasygnalizowal połączenie, wtedy mi fit i poszło. Wszystko się sparowalo ale sgs8+ przestał widzieć zegarek po włączeniu bluta, po wygraniu ostatniego fw, wcześniej widział go za każdym razem. Najważniejsze że paruje się z mi fit i GB

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 19.10.2017 o 13:37, tomurbanowicz napisał:
Pokażcie jakich używacie tarcz zegarka. Zacznę od siebie - używam dwóch, ale ostatnio więcej tej drugiej

 Ja używam takiej, fajnie kolory zmienia, w ciągu dnia jest niebieska, a w nocy czerwona. U ma pogodę ;p

8313f5a4af225024656afcd1531a3f84.jpg

 i czasami tej

 6030410874288b870c43e311bf12d0b2.jpg

Ps. Co to jest/znaczy? to jest w funkcji nie przeszkadzać?

45081a2f99c7652ef11e943e86d42f01.jpg

Edytowane przez mrosi
Po co zbędne, puste wiersze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jjarik napisał:

i co teraz amazfit pace bo leży u mnie w szafce wiec może i ja się przesiądę

Mnie do tego celu wystarczy zwykły Timex :) Chodzi o działający timer i stoper w tle, oraz przy działającym stoperze i timerze, żeby nie był aktywny dotyk, bo często przez przypadek zatrzymywałem czas etc. 

Używam teraz Timexa (IronMan), a trafiła mi się niezła sztuka, bo śpieszy ok. 2 sekund na miesiąc 

Powiadomienia w Amazfit już dawno wyłączyłem, bo mnie zaczęły denerwować 

Reasumując - nie potrzebuję smartwatcha i mam jeszcze do sprzedania (nową) opaskę Mi Band 2 :)

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2017 o 13:37, tomurbanowicz napisał:

Pokażcie jakich używacie tarcz zegarka. Zacznę od siebie - używam dwóch, ale ostatnio więcej tej drugiej :)

na dwa razy się dopiszę bo pliki za duże, tej pierwszej uzywalam na samym początku dużo, bo jest prosta i wygląda najlepiej pod względem jakości wyświetlacza, nie widać tu że mamy dość słaba rozdzielczość.

ta druga podoba mi się z tych samych względów co koledze Lukaszlukasz. 

IMG_20171021_103632.jpgIMG_20171021_103550.jpg

tej używam bo ładna i kiedyś nie było, mam ja od momentu zmiany oprogramowania, a tej ostatniej używałam kiedyś jak było po chińsku bo mi pasowała kolorystycznie do paska, po spolszczeniu wyblakla i już nie pasuje :(

IMG_20171021_103506.jpgIMG-20170926-WA0005.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

Nic nie robiłem z kolorystyką tej tarczy.

Chodzi o ostatnią tarczę. Zmieniłeś cyferki godziny na białe. Poprawia to czytelność, ale te niebieskie też były ok. W ostatnim res  z pierwszego wątku jest na tej tarczy błąd w dniu tygodnia z literką piątku, wyświetla się T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...