Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Szerszen91 napisał:

FW V5 jak się nie mylę.

Za chwilę zainstaluje zmodowane mifit i wrzuce zrzut ekranu

Wrzuć tego: https://yadi.sk/d/2ppzGnp03Nfw7N

Edytowane przez mrosi
po co przewalasz cały cytowany post, wraz z obrazkami...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fake4r napisał:

Jak na oryginale jest to samo to w porządku, nie czepiam się tylko piszę swoje spostrzeżenia, gdyż pierwsze co zrobiłem to zainstalowałem tego moda mifita i pl język bo wszystko było po chińsku ;) a zegarek mam dosłownie jeden dzień.

OK, ja nie wiem jak jest w oryginale, dlatego proszę sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Swoją drogą duża czcionka powoduje przy pewnym kącie patrzenia słabą widoczność dnia i miesiąca przez to, że zachodzi na sam dół wyświetlacza widok (dolna część daty) jest tak jakby ucięty. Dlatego jeżeli chodzi o mnie wolę mniejszą przy której wszystko widać zawsze dobrze.

 

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, emarcin napisał:

Ok. Swoją drogą duża czcionka powoduje przy pewnym kącie patrzenia słabą widoczność dnia i miesiąca przez to, że zachodzi na sam dół wyświetlacza widok (dolna część daty) jest tak jakby ucięty. Dlatego jeżeli chodzi o mnie wolę mniejszą przy której wszystko widać zawsze dobrze.

A dla mnie lepsza jest większa - starość nie radość, gorszy wzrok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, emarcin napisał:

Czy w związku z tym planujesz wsparcie tylko dla dużej czcionki?
 

Na razie nic nie planuję. Jest jeszcze jedna opcja - obniżenia trochę pozycji dni tygodnia i miesięcy żeby "nie zlewały" się z górą, zamiana małych liter na duże, etc. 

=========

Jak wygląda Pogoda w zegarku z aplikacji Notify & Fitness? Proszę o fotkę.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję modyfikację podstawowej tarczy na coś w tym stylu (tylko oczywiście czcionka będzie odpowiednio dopasowana). I zastanawiam się, czy nie usunąć "-" przy dacie (obrazki tylko poglądowe).

tydzien.jpg.09d4ee8defb61de636634477c3124fd3.jpgtydzien2.jpg.3a5ed67bbfbf1ff99b990269f3e8a8c9.jpg

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta ciemna tarcza :) ale fajnie byłoby jak zrobić dodatkowo albo zamiast jakiejś innej tak żeby były dwie w zegarku jasna i ciemna. 

A co do kasy to ja chętnie zapłacę. Wiado jak ktoś poświęca swój czas i umiejętności to nie chciałby to rozbić całe życie za darmo :)

Edytowane przez roger09
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reaktywacja wątku - przywróciłem pierwszy post.

Jedziemy dalej!

Sprawa pogody z Notify & Fitness.

Ponawiam prośbę o zdjęcie jak wygląda pogoda z tej aplikacji i czy kupując wersje PRO pobiera się nową aplikację, czy dostaje się tylko coś w rodzaju klucza? 

Rozebrałem ją trochę na części, ale brakuje mi jeszcze tych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fake4r napisał:

@roger09 też jestem za, jeśli jest możliwość wywalić którąś beznadziejną tarczę w zamian za dodatkową czarną.

Na to się szybko nie zapowiada, bo Chinczycy nie chcą przejść z Amazfit BIP na Open Source, czyli nie nie udostępnią kodu. Pozostaje na tą chwilę tylko podmiana tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lector napisał:

Taki mały szczegół, popraw w pierwszym poście firmware do mi band.

Numer wersji - link inna.

U mnie działa.

Aaa.. Fakt :)

40 minut temu, tomasznowak napisał:

Dla mnie lepsza jest biała,bo bardziej czytelna. Gdyby można było dodatkowo dodać czarną tarcze, to było by super, ale skoro się nie da to trudno.

Dla mnie zdecydowanie czytelniejsza jest biała. Zrobiłem sobie kiedyś czarną - kiepsko to IMO wygląda.

13 godzin temu, Gawronnek napisał:

@tomurbanowicz miałbyś czas zrobić taką tarcze po polsku?

Tak.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...