Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, CHRZ@NEK napisał:

A mógłbyś przygotować też drugą wersję zawierającą same cyfry, np. 04.10.17 lub - jeżeli się zmieści - 04.10.2017?

Za dużo z tym roboty, nie chcę mi się...

Proszę zobaczyć czy będzie kropka w dacie.

Mili_pro-beta2.fw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, roger09 napisał:

tomurbanowicz a jaki numer w nazwie ma Twoja podstawowa tarcza tylko ze spolszczeniem a reszta oryginalna ? Bo sporo ich ostatnio było i się pogubiłem :( ta najstarsza np V1 będzie pasowała do nowego softu 9.14. ?

V4 sprawdź.

 

3 godziny temu, rob8@int napisał:

Ktoś pomoże?

Wszystko działa prawidłowo przy instalacji zgodnej z instrukcją. Mówię o Google fit i opasce Huami BIP, w Google Fit widać dane o śnie, a co do kroków to jest niewielka różnica z tym co pokazuje MiFit, ale i tak widać zaimportowane pozycje z MiFita.


Swoją drogą, dlaczego ten temat jest o dwóch opaskach? Trochę syf się zrobił i nawałnica pytań w temacie (większości niepotrzebnych bo są instrukcje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finished! 

Finalna wersja PL MiBand 2 (niestety na tą chwilę bez PL znaków, bo brakuje miejsca w tablicy).

Mili_pro-tomi.fw

12 godzin temu, woyto napisał:

Swoją drogą, dlaczego ten temat jest o dwóch opaskach? Trochę syf się zrobił i nawałnica pytań w temacie (większości niepotrzebnych bo są instrukcje)

Rozbudowuję temat, jak udało się z tłumaczeniem FW Mi Band 2 :)

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, roger09 napisał:

tomurbanowicz a jaki numer w nazwie ma Twoja podstawowa tarcza tylko ze spolszczeniem a reszta oryginalna ? Bo sporo ich ostatnio było i się pogubiłem :( ta najstarsza np V1 będzie pasowała do nowego softu 9.14. ?

Spróbuj ostatecznej (jest w poście podstawowym na pierwszej stronie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji MiFit 3.1 V2 mod by Tomi powiadomienia pojawiają się na MiBandzie 2 z kilkusekundowym opóźnieniem. Downgrade softu i instalacja zmodowanego MiFit 3.0.8 naprawia ten problem. W obu wersjach klikając w odblokowywanie telefonu zegarkiem powoduje crash aplikacji i nie da się ustawić odległość przy jakiej telefon pozwala się odblokować przez opaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ImperialBoRo napisał:

Po aktualizacji MiFit 3.1 V2 mod by Tomi powiadomienia pojawiają się na MiBandzie 2 z kilkusekundowym opóźnieniem. Downgrade softu i instalacja zmodowanego MiFit 3.0.8 naprawia ten problem. W obu wersjach klikając w odblokowywanie telefonu zegarkiem powoduje crash aplikacji i nie da się ustawić odległość przy jakiej telefon pozwala się odblokować przez opaskę.

Przeczytaj pierwszy post dotyczący odblokowywania BT.

1 godzinę temu, roger09 napisał:

Mnie się podoba ta nowa ikonka z Gmaila. 

Ale mam inny problem. Otóż po instalacji tego najnowszego FW i tarcz z pierwszego postu nie wyświetla pogody na tarczach. W menu zegarka normalne jest ale na tarczach nie ma. Też tak macie ?

Tarcz z pogodą nie ruszałem, więc to może przejściowy problem. Na moim screenie z tarczą pogodową jest pogoda.

Właśnie sprawdziłem - u mnie na wszystkich tarczach z pogodą pogoda jest. Spróbuj pogrzebać w MiFit - odśwież pogodę, itd.

EDYCJA:

No, zdecydowanie czytelniej z nową ikonką.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...