Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Przygotowałem najnowszą wersję MrTomi-3.10 - dostępna w pierwszym poście.

Po zainstalowaniu przy każdym wejściu do Mifit pokazuje komunikat aktualizacja firmware i po sekundzie zaktualizowano pomyślnie. I tak za każdym razem. 

Mi Band 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Przygotowałem najnowszą wersję MrTomi-3.10 - dostępna w pierwszym poście.

Po zainstalowaniu przy każdym wejściu do Mifit pokazuje komunikat aktualizacja firmware i po sekundzie zaktualizowano pomyślnie. I tak za każdym razem. 

Mi Band 2

Teraz jest git. Dziękuję. 

Edytowane przez maciek04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

MrTomi310v2 - z najnowszymi FW (do Amazfit z PL FW) - POBIERZ

Dajcie znać czy jest OK.

Już firmware nie próbuje instalować, tylko ja wcześniej nowe firmware wgrałem oficjalną wersją. Jest prawie dobrze, bo język jest angielski nie polski. Moim zdaniem akurat lepiej, bo w poprzednich wersjach z pl są irytujące błędy odmiany minut i sekund. Dodatkowo tłumaczenie, o czym już ci pisałem. Czas ostatniego kilometra odczytywany jest: Czas około kilometra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wojusek napisał:

@tomurbanowicz

Jest jakaś szansa na to by mifit z bandem 2 pokazywał nadawcę wiadomości z massengera i może z meila,?;d bo tylko tego brakuje mi do pełni szczęścia;p 

To przecież jest w każdym modzie MiFit U Ciebie to nie działa?

8 godzin temu, FromWP napisał:

Już firmware nie próbuje instalować, tylko ja wcześniej nowe firmware wgrałem oficjalną wersją. Jest prawie dobrze, bo język jest angielski nie polski. Moim zdaniem akurat lepiej, bo w poprzednich wersjach z pl są irytujące błędy odmiany minut i sekund. Dodatkowo tłumaczenie, o czym już ci pisałem. Czas ostatniego kilometra odczytywany jest: Czas około kilometra.

Nie bardzo rozumiem. 

Działa OK z moim MOD-em czy nie? O jakie tłumaczenie chodzi? Pliki audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, FromWP napisał:

Tak o pliki audio. Firmware już nie sprawdza, ale głos jest angielski.

To raczej niemożliwe z tym językiem audio angielskim :) Pliki audio są w jednym miejscu i one są PL. Może to pozostałości jakieś po oficjalnej wersji MiFit?

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tomurbanowicz napisał:

To raczej niemożliwe z tym językiem audio angielskim 

A jednak. Sprawdziłem jeszcze raz, specjalnie twoją wersję ponownie zainstalowałem. Instalowałem na czysto, bo jako update na oryginał nie przechodzi. Nie sprawdzałem wszystkich komunikatów, ale po zapałzowaniu treningu mówi po angielsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FromWP napisał:

A jednak. Sprawdziłem jeszcze raz, specjalnie twoją wersję ponownie zainstalowałem. Instalowałem na czysto, bo jako update na oryginał nie przechodzi. Nie sprawdzałem wszystkich komunikatów, ale po zapałzowaniu treningu mówi po angielsku. 

A jak rozłączysz internet?

5 minut temu, Wojusek napisał:

@tomurbanowicz

Na bandzie2 pokazuje tylko nadawcę SMS i kto dzwoni. Dla pozostałych apek przychodzą powiadomienia ale nie pokazuje nadawcy. Korzystam z Twojej wersji 3.0.8;(

A na wersjach LoleX też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FromWP napisał:

A jednak. Sprawdziłem jeszcze raz, specjalnie twoją wersję ponownie zainstalowałem. Instalowałem na czysto, bo jako update na oryginał nie przechodzi. Nie sprawdzałem wszystkich komunikatów, ale po zapałzowaniu treningu mówi po angielsku. 

Hmm. Napisz dokładnie co klikasz w MiFit, żeby uzyskać głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, FromWP napisał:

Uruchamiam trening, potem pauzuję i mówi po angielsku.

To może mówi syntezator w telefonie? Bo, wszystkie pliki audio w aplikacji są PL... Dziwne...

Ha, już wiem. W 3.1.0 dołożyli kolejne mp3 w innym miejscu. No, ale one są po chińsku :)

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wojusek napisał:

@tomurbanowicz

Czyli mam rozumiec, że jeśli na modzie lolexa nie ma tej opcji z wyswietlaniem nadawcy z meila i messengera to w Twojej modyfikacji też raczej nie ma co na to liczyć?:)

U mnie wyświetla nadawcę w gmail i w FB messengerze. I odkąd miałem Mi Band 2 zawsze mi to wyświetlało.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomurbanowicz napisał:

U mnie wyświetla nadawcę w gmail i w FB messengerze. I odkąd miałem Mi Band 2 zawsze mi to wyświetlało.

No to mi zabiłeś klina. Bo o ile meila moglbym wytłumaczyć tym że używam bluemail to messengera używam standardowego a nadawcy brak.. i nie bardzo widzę jakiekolwiek opcje aby to gdzieś poustawiać...;)

Może inni  użytkownicy miband2 wypowiedza się czy u nich to działa?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

Zmodyfikowałem 3.1.0 LoleX MOD z krótką PL pogodą i głosem  (PL) - POBIERZ

Dajcie znać jak z tym dźwiękiem.

Teraz jest pl. Tylko zacytuję powiadomienie głosowe przy jeździe na rowerze: "Rower, dwa kilometr, dziewięć minuta dziesięć sekund, czas około kilometra, trzy minuty cztery sekunda, puls osiemdziesiąt pięć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FromWP napisał:

Teraz jest pl. Tylko zacytuję powiadomienie głosowe przy jeździe na rowerze: "Rower, dwa kilometr, dziewięć minuta dziesięć sekund, czas około kilometra, trzy minuty cztery sekunda, puls osiemdziesiąt pięć"

No, to w PL jest problem, bo w angielskim odmian nie ma, a dana pozycja jest tylko jedna, a w PL np. 1 minuta, 3 minuty, 10 minut

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2017 o 12:57, jjarik napisał:

Bo rozumiem że bierze z apki pogodę a tam jest max 5dni i te 2ostatnie ciągle tak pokazuje 

A skąd wiesz że jest 5 dni w apce? W niektóre dni pokazywało mi komplet.

Dnia 29.09.2017 o 13:31, FromWP napisał:

Z odmianą tak, ale tłumaczenie może można zmienić. "Czas ostatniego kilometra" odczytuje: "Czas około kilometra". Na rosyjski to jest dobrze przetłumaczone w Lolex.

OK, to jest do zrobienia. Jeszcze coś Wam wpadło w ucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...