ZduneX25

MIUI 7.9.21

Recommended Posts

Pobrać coś przez to OTA to zgłupieć prędzej można.. dałem szansę 4 razy za każdym razem zacina się i stoi.. ostatni raz zacięło się na 98% i przez godzinę nic.. mam nadzieję, że wraz z tym update się to zmieni, bo ostatnio dobrze działało

A ja nadal mam problem ze standardową aplikacja od muzyki. Nie wykrywa utworów na telefonie, a Muzyka Play duplikuje sobie piosenki na liście odtwarzania. (Pisałem już o tym w temacie o poprzedniej wersji)

IMG_20170918_091555.pngScreenshot_2017-09-23-07-05-22-203_com.miui.player.pngScreenshot_2017-09-23-07-05-29-161_com.miui.player.png

Edited by ZduneeeK

Hej. Ja mam taki problem że po aktualizacji do 7.9.21 moje mi4c nie mogę wejść w tryb recovery przez aktualizacje. Klikam na 3 kropki i nic żadnej reakcji.

Nie rozumiem dlaczego nie polecacie odinstalować system.programów , po co komu Muzyka ,Video, Internet,kalkulator,Skaner,Mipilot,i kilka innych jeśli używa lepszych zamienników lub nie używa wogóle,Bzdura

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

10 godzin temu, Androoidzik_PL napisał:

Skoro chce przejść na 9 to muszę mieć TWRP, dlatego się pytam jakim sposobem to uczynić :P 

Na miui eu jak to już napisał @latetniczego nie usuwaj, ten system już i tak jest oczyszczony ze śmieci, jedyne co osiągniesz to niestabilność.

Słabo, na RN2 na tej wersji wysypuje się aplikacja poczta, Gmail, payback. A jak na złość nie zrobiłem sobie wcześniej backupu.

8 godzin temu, esil napisał:

Jeżeli chodzi Ci o kalkulator to nie musisz czekać na poprawki. Wystarczy przez TWRP usunąć apkę kalkulatora, uruchomić system i zainstalować poprzednią wersję 10.0.13 z np. APK Mirror. Ja tak zrobiłem i teraz kalkulator u mnie działa.

tak właśnie pisałem wcześniej

10 godzin temu, _mARk_ napisał:

aha co do kalkulatora: wkopiujcie wczesniejszą wersje na podmianę i nie bedzie problemów

wczoraj rano pobrałem wersję i zainstalowałem przez twrp teraz co chwila wyskakuje, ze jest nowa wersja (note 4x) coś zmienione czy tylko m i telefon zgłupiał?

1 godzinę temu, ash1970 napisał:

Nie rozumiem dlaczego nie polecacie odinstalować system.programów , po co komu Muzyka ,Video, Internet,kalkulator,Skaner,Mipilot,i kilka innych jeśli używa lepszych zamienników lub nie używa wogóle,Bzdura

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Po to, że nie uzyska NICZEGO, pozs zniknięciem ikonki na pulpicie. A wystarczy je ukryć w jakimś folderze i tyle...

Redmi 4X

Fajnie że pojawiły się różne kolory powiadomień ale kolory na liście nie zgadzają się z faktycznymi kolorami diody.

2 godziny temu, ZduneeeK napisał:

A ja nadal mam problem ze standardową aplikacja od muzyki. Nie wykrywa utworów na telefonie

Sprawdź uprawnienia dostępu do pamięci muzyki. Ustawienia, zainstalowane aplikacje, muzyka, uprawnienia aplikacji i tam musi być zaznaczona pamięć. Może jakimś cudem to się kiedyś wyłączyło.

a działa Wam kasowanie zdjec z aplikacji zdjecia google ? u mnie wyskakuje, że muszę przyznać uprawnienia do karty sd jak klikam w tenkomunikat aby przyznać to wyskakuje błąd

@goofas Spróbuj sprawdzić uprawnienia, może coś się wyłączyło.

@ZduneeeKCo do apki Muzyka mi też długo się skanuje, wystarczy poczekać :) A jak nie, to wyczyść dane, wymuś zatrzymanie, nadaj uprawnienia, powinno działać.

• Like 1
  • Thanks 1

na którymś romie działało i potem trzymało te uprawnienia potem coś się skpiepściło a miałem factory reset. zaraz zobaczę wszystkie rady :D

Panowie.
Nie działa prawidłowo regulacja jasności ekranu. W załączonym nagraniu widać problem.
Nie wiem czy to błąd mojej instalacji, czy błąd miui, mam to od ostatniej wersji 8.5.3.0 global stable, z której przeszedłem na miui9. Macie jakiś pomysł?

Edited by arek_r1

Nie jestem przeciwnikiem miui eu ale jak czytam to wszystko to aż mi się wierzyć nie chce, jadę na globalu 9, trzecia aktualizacja z utomatu i tam wszystko działa. Dałem już sobie nawet spokój z instalowaniem twrp i root bo apki google te które mi są niepotrzebne można wyłączyć bez problemu.

• Like 2

Globala robi ze 100 Chińczyków, xiaomi.eu max 3 osoby. Także tego. Cieszyć się że jest i tyle.

Wysłane z MI6

• Like 9

Jak u Was prezentuje się ikona kalendarza? U mnie zabrakło dziś drugiej cyfry, trójka pojawia się na ułamek sekundy.

46 minut temu, arek_r1 napisał:

u mnie bez żadnej apki dokumenty działa kasowanie z zdjęć google

Ale problem, o ile dobrze rozumiem autora, dotyczy karty SD. W Mi5 jej na szczęście nie mamy, więc sporo problemów mniej ;)

potwierdzi ktoś że na kate nie działa aktualizacja? chciałem teraz przejść na .eu ale jeśli jest jakiś problem to poczekam do kolejnej paczki

2 minuty temu, raffal napisał:

potwierdzi ktoś że na kate nie działa aktualizacja? chciałem teraz przejść na .eu ale jeśli jest jakiś problem to poczekam do kolejnej paczki

Tzn nie ma można aktualizować? Bo?

Hejka, od aktualizacji do 7.9.14 telefon rebootuje mi się w ciągu dnia kilka/kilkanaście razy. Myślałem że może wraz z 7.9.21 problem się rozwiąże, jednak niestety nie.

Miał ktoś podobne problemy? Wiecie może pod jaką ścieżką są logi z powodami restartów Byłbym wdzięczny za wszelkie rady.

Telefon: 

Redmi 3 Pro / miuipolska

Edited by kosik86

4 minuty temu, kosik86 napisał:

Hejka, od aktualizacji do 7.9.14 telefon rebootuje mi się w ciągu dnia kilka/kilkanaście razy. Myślałem że może wraz z 7.9.21 problem się rozwiąże, jednak niestety nie.

Miał ktoś podobne problemy? Wiecie może pod jaką ścieżką są logi z powodami restartów Byłbym wdzięczny za wszelkie rady.

Telefon: 

Redmi 3 Pro / miuipolska

Full Wipe, albo czekasz z na rozwiązanie i nie możesz normalnie korzystać z telefonu.

Co to za direct service prosi o uprawnienia do zarządzania połączeniami? Pierwszy raz takie coś mam, zaraz po aktualizacji 

• Like 2

2 minutes ago, acocieto said:

Full Wipe, albo czekasz z na rozwiązanie i nie możesz normalnie korzystać z telefonu.

Dzięki za info acocieto , czyli to znany problem? Full Wipe z poziomu sytemu czy TWRP?  

Edited by kosik86

4 minuty temu, kosik86 napisał:

Dzięki za info asocieto , czyli to znany problem? Full Wipe z poziomu sytemu czy TWRP?  

Android to znany "problem". Spróbuj wcześniej w twrp wyczyścić cache i dalvik.

Jak nie pomoże, full wipe twrp i wszystko postaw na nowo.

6 minut temu, Kamil33 napisał:

Co to za direct service prosi o uprawnienia do zarządzania połączeniami? Pierwszy raz takie coś mam, zaraz po aktualizacji 

Na forum miui.com jest infor, że podobno odpowiada na apke download. Zamróź w TB i sprawdź czy wystąpią problemy.

Edited by acocieto

9 minut temu, Kamil33 napisał:

Mnie też dziś rano RM4A zaskoczył takim komunikatem,

• Like 1

12 minut temu, olszam napisał:

Dalej czarny ekran po aktualizacji  7.9.22 na  RN3SE

Ściągnij z innego serwera, zrób full wipe i "świeża" instalacja.

Guest
This topic is now closed to further replies.