Jump to content

MIUI 7.9.21

ZduneX25

Recommended Posts

[mention=1167]ZduneX25[/mention] Z jakiego serwera jest pobierane OTA? Włączyłem dobre dziesięć minut temu a pobieranie dalej stoi na 0%. HM4Pro
Losuje z 20 mirrorów, także różnie.

1 godzinę temu, tor napisał:

To dziwne, na globalu normalnie wchodzę do "system/etc/" nie mając roota więc mogę skopiować i edytować pliki aby później wgrać je przez twrp. Ciekawe od czego to zależy....używam Solid Explorer 2.

...aa bym zapomniał...dla maniaków xposed co mają miui9 na marshmallow, nowa wersja, ponoć działa na 7.9.21 (nie sugerujcie się datą w nazwie bo jest dopisek "mod"):

xposed-v87.1-sdk23-arm64--MIUI9-edition-by-SolarWarez-20170612-mod_by_us3r.zip

dzięki:) gdzieś wersja pod magiska jest?:)

Edited by maniel
  • Like 1

14 minut temu, ZduneeeK napisał:

w tym wątku na xiaomi.eu jest napisane "For ROOT on Android 7.0 install SuperSU 2.82 "

a w tym wątku " Dla Android 7 root z SuperSU 2.79." to którą wersje instalować ?

Ja mam androida 6.1 i dzisiejsze MiUi 9 i od jakiegoś czasu instaluję SuperSU 2.82 i działa. Więc pewnie na 7.0 też zadziała ta wersja.

• Like 1

20 minut temu, ZduneeeK napisał:

w tym wątku na xiaomi.eu jest napisane "For ROOT on Android 7.0 install SuperSU 2.82 "

a w tym wątku " Dla Android 7 root z SuperSU 2.79." to którą wersje instalować ?

2.82 śmiało, działa i na 6 i na 7

10 minut temu, maniel napisał:

dzięki:) gdzieś wersja pod magiska jest?:)

nie mam pojęcia, nie używam

• Like 1

Wszystko działa. Udało mi się nawet odnaleźć już zaplanowane uruchamianie trybu DnD (cichego) w ustawieniach trybów. Sprawdzę jak działa
Świetna robota. Większych zmian nie zauważyłem.
Nie wiem jak OTA, bo pobierałem sam

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

3 godziny temu, tor napisał:

...aa bym zapomniał...dla maniaków xposed co mają miui9 na marshmallow, nowa wersja, ponoć działa na 7.9.21 (nie sugerujcie się datą w nazwie bo jest dopisek "mod"):

xposed-v87.1-sdk23-arm64--MIUI9-edition-by-SolarWarez-20170612-mod_by_us3r.zip

Potwierdzam. Zainstalowałem przed chwilą i działa na androidzie 6.1 z MIUI 9 (7.9.21)

34 minuty temu, Edek napisał:

Gdzie mogę zmienić funkcje dotykowych przycisków? Tak by przytrzymanie środkowego pokazywalo listę aplikacji w tle, krótkie by pokazywalo pulpit, a lewy krótkie - menu, długie opcje pulpitu? 

Nie ma. Możesz tylko ustawić gdzie chcesz mieć menu:

System i urządzenie > Dodatkowe ustawienia > Skróty i gesty > Pokaż menu

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...