ZduneX25

MIUI 7.9.21

Recommended Posts

Jak działają w tej wersji miui godziny ciszy bo w poprzedniej wersji miui ładnie wlaczaly sie i wylaczaly a w tej nie umiem tego ustawić. 

Działają Wam motywy?

Aplikacja niby wszystko wczytuje, wyświetla itd ale..jest masa błędów wizualnych. Efekt jest taki że właściwie poprawnie wyświetla się (chyba) tylko motyw domyślny, jakikolwiek inny pobrany z aplikacji motywy miui 9 ma jakieś bugi wizualne. Da się to naprawić? czy wybieram same popsute motywy z apki? W załączniku 2 screeny poprawne na motywie domyślnym i 2 na motywie pobranym z tego samego ekranu....

Mój MIUI: 9 v.7.9.21, TWRP 3.1.1.-0

Screenshot_2017-10-11-21-53-38-866_com.android.settings.pngScreenshot_2017-10-11-21-54-11-980_com.android.thememanager.pngScreenshot_2017-10-11-21-54-56-891_com.android.settings.pngScreenshot_2017-10-11-21-55-15-146_com.android.thememanager.png

Edited by mrosi
Można napisać post tak, aby nie zajmował większości strony wątku? Można!

10 godzin temu, Zbyszekbu napisał:

Działają Wam motywy?

Sądzę, że to wina pobranych motywów. Miałem podobny problem z "jakimś" motywem, ale ten którego aktualnie używam jest ok ( motyw colorful).

Edited by mrosi
po co przewalasz cały cytowany post, wraz z obrazkami...?

Od kilku dni sprawdzam, jak z tym jest na mi5 pod Global Dev. Pełnych wniosków jeszcze nie mam, ale skrótowo mogę już napisać: jest tak samo źle. 
Równolegle mam Redmi 4x, dużo słabszy tel. ale też ma 3 GB RAM. Zainstalowałem na nim dokładnie te same apki, co mam na Mi5, te samo konta, te same dane. Używam w podobny sposób, choc oczywiscie inna karta SIM. Zarządzaniem RAM-em jest genialne. Wszystko (nawet kilkanaście apek) siedzi grzecznie w RAM i jest przywracane w ułamku sekundy (MIUI9, global dev.). Jeszcze sprawdzę czy pod "EU" dla R4x też jest tak dobrze, ale zapewne tak.
Dlatego zmieniłem ten telefon tak go spaprali w miui8 i 9 że to się opisać nie da. Ma go narzeczona nie narzeka oprócz na baterie ładuje po 2x dziennie a wymieniłem na nową... Jak telefon z 3gb ramu może nie trzymać 5-6 apek a pamięci...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Czy jest gdzieś możliwość ustawienia profili głośności? W górnej belce jest tylko profil Cichy. Idealnie by było gdyby była możliwość zdefiniowania kilku własnych profili i dodania ich do belki :)

15 godzin temu, Zbyszekbu napisał:

Działają Wam motywy?

Przecież motyw adria (zgaduję) tak ma. Autor nie aktualizował motywu od czasu miui 9. 

Acid warn za kopiowanie obrazków :D

Działa wam program tv w aplikacji mi pilot? 

31 minut temu, fps napisał:

Działa wam program tv w aplikacji mi pilot?

Działa, ale cały jest w "krzaczkach" :). I warna nie dostanie, to jest zarezerwowane dla zwykłych userów (tej gorszej części społeczeństwa miui)

• Like 1

Co do warna dla acida. To co teraz robicie to jak będąc gościem u kogoś mówić mu że np nie powinien wycierać palców w obrus. Niby masz rację ale nie wypada się rządzić "nie u siebie"

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

• Like 1

macie po aktualizacji problem, że po podłączeniu tele do kompa jest tylko ładowanie i nie ma monitu o przełączenie telefonu w mtp?

Opcje deweloperskie i debugowanie włączone. Czasami działa po restarcie a czasami nie.

Czy może wyjść kiedyś jakaś wersja w 100% działająca?

O agresywnym przełączaniu i danych komórkowych zawsze aktywnych dalej nikt nic nie wie? czemu się te ustawienia wyłączają po restarcie?

2 godziny temu, Nemook napisał:

macie po aktualizacji problem, że po podłączeniu tele do kompa jest tylko ładowanie i nie ma monitu o przełączenie telefonu w mtp?

Opcje deweloperskie i debugowanie włączone. Czasami działa po restarcie a czasami nie.

Czy może wyjść kiedyś jakaś wersja w 100% działająca?

O agresywnym przełączaniu i danych komórkowych zawsze aktywnych dalej nikt nic nie wie? czemu się te ustawienia wyłączają po restarcie?

Mam to samo, dodatkowo nie zawsze chce się ładować po podłączeniu ładowarki. Bałem się, że coś z baterią/gniazdem ale po wyłączeniu telefonu i podpięciu ładowarki ładuje dobrze.

Do tego coś się dzieje z RAMem bo czasami jest go tylko 600-700MB wolnego (po ubiciu wszystkiego), gdzie wcześniej było około 1,6-1,8GB. Wtedy telefon ostro zamula i na jakiś czas pomaga restart. 

Czasami też ekran sam się podświetla bez żadnych powiadomień itp.

PS. kiedy można spodziewać się aktualizacji bo już dawno nic nowego nie było i zastanawiam się czy nie zainstalować innego ROMu ;)

Edited by Eddy

Dlatego zmieniłem ten telefon tak go spaprali w miui8 i 9 że to się opisać nie da. Ma go narzeczona nie narzeka oprócz na baterie ładuje po 2x dziennie a wymieniłem na nową... Jak telefon z 3gb ramu może nie trzymać 5-6 apek a pamięci...

Jeśli o mi5 chodzi to trzyma apki bardzo dobrze tylko trzeba się pozbyć miui

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

9 godzin temu, tomn95 napisał:

Jak uruchomić godziny ciszy? 

Na pewno jest ikonka w przełącznikach: "Godziny". Możesz przytrzymać na niej i wejdziesz w ustawienia.

Można też wejść do ustawień inaczej: Ustawienia --> Dźwięki i wibracje --> Wyciszenie --> I tam masz też ustawienia godzin ciszy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.