ZduneX25

MIUI 7.9.21

Recommended Posts

Nie widzę żebym miał tę aplikację, gdzie to znajdę?
To Google pobiera sobie język to obsługi offline. Poszukaj w ustawieniach Google

Wysłane from Sagit by TapaTalk

• Like 1

Właśnie chodzi o to że nie pobiera tego tylko wyświetla te ikonę na pasku. Nie wiem gdzie mam tego szukać żeby wyłączyć to, mam mapy i gmaila z Googla i to wszystko.

5 minut temu, 05paw napisał:

Właśnie chodzi o to że nie pobiera tego tylko wyświetla te ikonę na pasku. Nie wiem gdzie mam tego szukać żeby wyłączyć to, mam mapy i gmaila z Googla i to wszystko.

Masz jeszcze klawiaturę googla i to ona stara się pobrać plik językowy głosu. Trudno to zlokalizować, ale z czasem się odczepi. Jest jakiś błąd z tym pobieraniem.

• Like 1

W dodatkowych ustawieniach , język i klawiatura - jest tam aplikacja zmiany tekstu na mowę i wybór języka do zainstalowania

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Potwierdzam, płatności Millennium nie działają na każdym MIUI 9 dla mi5 oraz mi5s+ niezależnie od ustawień.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Redmi 3s - zwłaszcza w Excelu przywiesza się klawiatura, cały system chodzi wolniej, niż poprzednia wersja, po zamknięciu aplikacji "krzyżykiem" znacznie mniej wolnego RAM-u zostaje.

W Redmi 3 wszystko OK. GPS szybko łapie, muzyka na słuchawkach -bez uwag. Jedyne co mnie denerwuje w Miui 9, to poczta. Teraz nie mogę przesunąć by skasować wiadomość, gdy mam rozwiniętą listę maili. Można zrobić, by było jak w Miui 8?

Bateria trzyma bardzo dobrze. Kto wie, czy nie lepiej niż miałem w Miui 8 (wersja z marca).

Edited by Sylwester Nowaczyk

11 godzin temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

Jedyne co mnie denerwuje w Miui 9, to poczta. Teraz nie mogę przesunąć by skasować wiadomość, gdy mam rozwiniętą listę maili.

Przytrzymujesz, zaznaczasz, zatwierdzasz, Miui9

przesuwasz, zaznaczasz, zatwierdzasz Miui8, jeden czort.

Dioda led zapala sie tylko podczas ładowania na powiadomieniach juz nie a sprawdzlaem programami zewnetrznymi i nawet jak dam trst tez sie nie zapala.

Na redmi 4 pro nie działa ustawienie: codzienne tapety blokady. W opcjach blokady nie ma tego ustawienia, po wyszukaniu w wyszukiwarce opcja zostaje znaleziona ale po jej wlączeniu natychmiast wywala do pulpitu. Przy kolejnej probie wejścia do tych ustawień wywala do pulpitu.

Dla tych od niedziałającej diody, propozycja zmiany koloru. U mnie wszystkie kolory świecą na biało. Natomiast jeden nie świeci. Gdy go ustawię, nie mam powiadomień.

Czy działa Wam normalnie LTE? przesiadłem się z Globala na którym działało LTE w Plusie bez żadnego problemu, teraz maksymalnie mam H+. W ustawieniach łączności mam ustawioną łączność na automatyczne LTE, a więc powinno działać ale nie działa

witam macie moze problem z pobraniem pliku np rtf próbowałem na różnych przeglądarkach i zawsze zapisuje jako file.php

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Dutche napisał:

Wyłącz wifi i dane wyszukaj ręcznie włącz LTE i powinno działać 

Niestety nadal nie dziala, ma ktos moze inny pomysl jak rozwiazac wskazany problem?

Jak używam sieci komórkowej do internetu i chcę pobrać np jakiś załącznik z maila otwiera się powiadomienie, że spowoduje to naliczanie transmisji danych itp. Klikam pobierz mimo to i znów ten sam komunikat, jakby się zapętlało. Mam dobry pakiet internetowy i noe chcę żadnych strażników zużycia.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Niedawno pisalem wam na których wersjach romu dla Mi5 działa Android Pay i muszę przyznać że rzeczywiście na tym nie działa. Terminal wywala komunikat Jedna karta czyli coś sie gryzie a nic nie zmienialem (pewnie mysli ze mam dwie karty aplikacja Android Pay i TMobile bankowe w której mam wylaczone platnosci NFC). 

@Acid jednak skopane to jest i zapewne wina posiadania 2 aplikacji ktore oferuja płatności NFC. Na poprzednich działało z kilometra. Teraz błąd. 

Edit: odinstalowalem apke TMobile i wszystko dziala. Szczerze wątpię i nie przypominam sobie by Tmobile w tym czasie miało aktualizacje i ich programiści cos skopali zresztą w ustawieniach mam AP jako default i gdy więcej niz 2 ustawione ze ma zawsze płacić defaultem. Najprawdopodobniej coś tam zepsuli ze telefon nie pamieta ze ma płacić defaultem i pewnie chce nas spytac ktora karta chcemy placic ale z racji ze mamy ustawione ze defaultem to okienko do wyboru karty przy płatności nie wyskakuje wcale. Dobrze wykminilem? Jest to calkiem realne? 

Edit2: W sumie to również po dezinstalacji TMobile zmieniłem HCE na coś innego i z tego czegoś innego na HCE, ale bez restartu telefonu, więc równie dobrze to mogło naprawić i nie musiałbym nic odinstalowywać bo naprawiłoby to myślenie telefonu ile kart jest aktywnych, ale to nie wyklucza powyższej teorii. 

Edited by srgn1

Dnia 25.09.2017 o 21:58, Acid napisał:

przestawiłem sobie opcje w NFC, uruchomiłem ponownie telefon i ustawiłem z powrotem HCE i problem się nie powtórzył.

Dziękuję, pomogła twoja rada. Zmieniłem na płatność MI, restart, przełączyłem na NFC HCE i działa jak na romach z lipca i sierpnia 

3 godziny temu, piotrekboro89 napisał:

Faktycznie APN był niepoprawny, dzięki

Jak to możliwe, że Globalu jest poprawny APN dla Plus-a, a w "EU" nie? Skąd się właściwie bierze ten problem z APN?

Brakuje mi tylko takiej reakcji jak na global Stable. Przy błędnym odczycie skanera palca podświetla ekran. Na Mi 5 używałem tego do wybudzenia ekranu i podejrzeniu powiadomień

Aplikacja Motywy - Nie można połączyć się z siecią

U mnie to samo chyba problem po stronie serwerów Chińczyków

[mention=1689]latet[/mention] na global też się instaluje dodatki
Bez twrp na pewno nie zainstalujesz

• Like 1

@grzegorz.lki moje wpisy mają adresata , Ty nim nie byłeś, nie wiesz o co chodzi to nie cytuj wypowiedzi i nie odpowiadaj na wpisy nie kierowane do Ciebie.

[mention=9427]grzegorz.lki[/mention] moje wpisy mają adresata , Ty nim nie byłeś, nie wiesz o co chodzi to nie cytuj wypowiedzi i nie odpowiadaj na wpisy nie kierowane do Ciebie.
Przepraszam. Ale Ty jesteś wrażliwy

Guest
This topic is now closed to further replies.