Skocz do zawartości

Redmi 3 s Pro nie wysyła plików przez bluetooth


radekwoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie posiadam dwa takie urządzenia: żony ma system MIUI 8, ja dokładnie MIUI 9 Global 7.9.15/beta. Do niedawna nie było problemów z bluetooth, natomiast teraz z dwóch urządzeń nie mogę wysłać plików przez bluetooth, natomiast mogę je odebrać np. z tel. LG. Wyskakuje komunikat:" Udostępnianie bluetooth plik Nieznany plik nie został wysłany".

Proszę o pomoc....

Edytowane przez radekwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale to bzdura zmieniłem rozszerzenie i z poziomu eksploratora nie ma opcji wyślij a w aplikacji plik jest niewidoczny (muzyka).

PS. Ponadto telefon nie wysyła mi wszystkich plików, a nie z konkretnym rozszerzeniem.

Ciekawa sprawa, że otrzymany plik przez bluetooth od kogoś mogę wysłać-  przez bluetooth!!!??? Swego nie !

Edytowane przez radekwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekwoj napisał:

Ciekawa sprawa, że otrzymany plik przez bluetooth od kogoś mogę wysłać-  przez bluetooth!!!??? Swego nie !

A ten twój plik który chcesz wysłać jest na karcie SD, czy w pamięci wewnętrznej? Ten który odebrałeś jest zapisywany w pamięci wewnętrznej. Może trzeba włączyć aplikację Dokumenty w Ustawieniach, Zainstalowane aplikacje Dokumenty, włącz. Jak to jest wyłączone to bywają problemy z dostępem do plików na karcie SD. Może o to chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, faktycznie wysyła mi z pamięci wewnętrznej, sprawdziłem,   ... ale włączenie ap. dokumenty nic nie daje. Trudno za każdym razem przenosić pliki do p.wewnętrznej. Może trzeba kartę wyjąć i włożyć, żeby sobie tel. ponowie zainstalował ?

Edytowane przez radekwoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, radekwoj napisał:

Ale ja nie wysyłam z jakiegoś programu tyko z aplikacji systemowej, przytrzymaj plik wyślij bluetooth i poszło ...

Zawsze wysyłasz z jakiegoś programu, galeria, kontakty, eksplorer, czy jakiś inny. Nie spotkałem się z czymś takim, ale chciałem zdiagnozować problem. Rzadko wysyłam przez bt, a jak między tel. Xiaomi to MiDrop-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...