Skocz do zawartości

Aktualizacja V8.5.2.0MHRMIED


gonzo_86

Rekomendowane odpowiedzi

na razie zrobiłem tylko Antutu i Quadrant, i wygląda to fatalnie , poza tym cały czas ma lekkie lagi

antutu było ok 78tys, jest 68 tys ( zakładka końcowa UX spadek z ok 28 tys do 19 tys, pozostałe, tj 3D, CPU i RAM nieznacznie gorzej ok 5%)

quadrant było ok 20tys, jest ok 5 tys

wygląda jakby miał problem procesor, dostawał lagu i pamieć ram podobnie

zobaczymy za parę dni jak sprawuje sie bateria

niby pier**la, ale brak widgetow szybkich przełączników dla gps, auto jasności, ciszy,  jak wchodzimy w widzety to tez lagi są

na razie nie znalazłem jakiś nowości w tym nowym miui oprócz numerku

nie robiłem przywrócenia fabrycznych, tylko uruchomiłem telefon ponownie, wszystkie ustawienia mam bez zmian

brak funkcji podzielonego ekranu

 

Edytowane przez mikesz74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zrobiłem tylko Antutu i Quadrant, i wygląda to fatalnie , poza tym cały czas ma lekkie lagi
antutu było ok 78tys, jest 68 tys ( zakładka końcowa UX spadek z ok 28 tys do 19 tys, pozostałe, tj 3D, CPU i RAM nieznacznie gorzej ok 5%)
quadrant było ok 20tys, jest ok 5 tys
wygląda jakby miał problem procesor, dostawał lagu i pamieć ram podobnie
zobaczymy za parę dni jak sprawuje sie bateria
 
No to się Xiaomi nie popisało. Testy robiłeś po przywróceniu danych fabrycznych?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczęście że udało mi się odblokować fona oficjalną metodą, więc kiedy się dowiedziałem, że nie dostaniemy andka 7demki, od razu pożegnałem się z Miui.
Teraz "jadę" na romie opartym na andku 8.1, i jestem bardzo zadowolony, choć tęsknota za Miui pozostała bo to świetna nakładka.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem aktualizacje (OTA) choć oficjalnie na stronie jeszcze nie ma.

Od razu się rzuciło mi w oczy że zlikwidowali napisy pod ikonami w docku, wreszcie :)

Przesuwają ekran w lewo od głównego, jest wysuwana szuflada, można dać m.in. 8 skrótów do aplikacji (fajna sprawa).

Edytowane przez Puma2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma a jak u ciebie z wydajnością i przycięciami?

szkoda ze brak wybudzania dwuklikiem i dzielonego ekranu, bateria na razie daje rade ( pytanie czy nie zastosowali systemu apple ;)

wszystkie aplikacje i systemy działają prawidłowo, gps, wifi, dane i dźwięki jak poprzednio, zmiana w warstwie wizualnej i ostawień to dla mnie bez znaczenia, kwestia przyzwyczajenia

MIUI 9.2 co nowego wg Xiaomi
Nowość - Mi Mover, umożliwia ponowne uruchamianie migracji danych. Podczas migracji danych do nowego telefonu połączenie hotspotu urządzenia zostanie automatycznie przywrócone w przypadku przerwy w zakończeniu migracji danych - jest, nie testowano

System

  • Funkcja dynamicznej kalibracji czujnika zbliżeniowego, która zapewnia prawidłowe wyświetlanie czarnego ekranu - działa prawidłowo, nie wiem czy zmieniono
  • Usunięto indywidualne problemy z czytnikami linii papilarnych - działa prawidłowo, nie wiem czy zmieniono
  • Wprowadzono poprawki związane z KRACK WPA2 - ????
  • Poprawiono kompatybilność wybranych aplikacji na urządzeniach z ekranami 18:9 - nie testowano ;)
  • Wibracje nie wpływają już na funkcje zmniejszające głośność dzwonka, gdy telefon jest podgłaśniany lub zciszany - działa prawidłowo, nie wiem czy zmieniono

App Lock

  • Dodano wsparcie dla ukrywania wiadomości z wybranych aplikacji - dodano, działa prawidłowo
  • Uproszczono UI - ???
  • Skorygowany czas dotknięcia powiadomień ekranu blokady - ???

Ekran domowy

  • Wprowadzono optymalizacje, które dotyczą wirtualnych przycisków nawigacji i motywów - wprowadzono, nie zawsze wg mnie na korzyść
  • Uproszczono umieszczanie ikon w folderach - wprowadzono, akurat to fajna sprawa
  • Wprowadzono możliwość dodawania widżetów puste miejsce poprzez jedno dotknięcie - wprowadzono, akurat to fajna sprawa

Motywy

  • Dodano możliwość usuwania darmowych i niekompatybilnych motywów na liście kupionych rzeczy - nie testowano
  • Motywy podpowiadają, jak połączyć się z internetem, gdy jest to wymagane -nie testowano
  • Skorygowano ikonę Dodaj do ulubionych - nie zauważyłem zmiany

Galeria

  • Dodano możliwość usuwania linii i obiektów na zdjęciach w trakcie edycji - jest i działa, i inne naklejki, gryzmoły i mozaika
  • Poprawiono błędy związane z kompresowaniem - nie testowano
  • można robić kolaże ze zdjęć, nie zauważyłem tego wcześniej

Konto Mi

  • Zredukowano ilość powiadomień push, gdy użytkownik jest wylogowany - ???
  • Poprawiono błędy związane z obsługą MiPay w POS - ???
  • Dodano tryb wydajności w Game Booster - nie testowano

i zrzuty

 

Screenshot_2018-01-30-13-08-19-767_com.miui.home.jpg

Screenshot_2018-01-30-13-10-27-636_com.android.settings.jpg

Screenshot_2018-01-30-13-10-34-253_com.android.settings.jpg

Screenshot_2018-01-30-13-08-09-840_com.miui.home.jpg

Edytowane przez mikesz74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma a jak u ciebie z wydajnością i przycięciami?
szkoda ze brak wybudzania dwuklikiem i dzielonego ekranu, bateria na razie daje rade ( pytanie czy nie zastosowali systemu apple
wszystkie aplikacje i systemy działają prawidłowo, gps, wifi, dane i dźwięki jak poprzednio, zmiana w warstwie wizualnej i ostawień to dla mnie bez znaczenia, kwestia przyzwyczajenia
MIUI 9.2 co nowego wg Xiaomi
Nowość - Mi Mover, umożliwia ponowne uruchamianie migracji danych. Podczas migracji danych do nowego telefonu połączenie hotspotu urządzenia zostanie automatycznie przywrócone w przypadku przerwy w zakończeniu migracji danych - jest, nie testowano

System

  • Funkcja dynamicznej kalibracji czujnika zbliżeniowego, która zapewnia prawidłowe wyświetlanie czarnego ekranu - działa prawidłowo, nie wiem czy zmieniono
  • Usunięto indywidualne problemy z czytnikami linii papilarnych - działa prawidłowo, nie wiem czy zmieniono
  • Wprowadzono poprawki związane z KRACK WPA2 - ????
  • Poprawiono kompatybilność wybranych aplikacji na urządzeniach z ekranami 18:9 - nie testowano
  • Wibracje nie wpływają już na funkcje zmniejszające głośność dzwonka, gdy telefon jest podgłaśniany lub zciszany - działa prawidłowo, nie wiem czy zmieniono

App Lock

  • Dodano wsparcie dla ukrywania wiadomości z wybranych aplikacji - dodano, działa prawidłowo
  • Uproszczono UI - ???
  • Skorygowany czas dotknięcia powiadomień ekranu blokady - ???

Ekran domowy

  • Wprowadzono optymalizacje, które dotyczą wirtualnych przycisków nawigacji i motywów - wprowadzono, nie zawsze wg mnie na korzyść
  • Uproszczono umieszczanie ikon w folderach - wprowadzono, akurat to fajna sprawa
  • Wprowadzono możliwość dodawania widżetów puste miejsce poprzez jedno dotknięcie - wprowadzono, akurat to fajna sprawa

Motywy

  • Dodano możliwość usuwania darmowych i niekompatybilnych motywów na liście kupionych rzeczy - nie testowano
  • Motywy podpowiadają, jak połączyć się z internetem, gdy jest to wymagane -nie testowano
  • Skorygowano ikonę Dodaj do ulubionych - nie zauważyłem zmiany

Galeria

  • Dodano możliwość usuwania linii i obiektów na zdjęciach w trakcie edycji - jest i działa, i inne naklejki, gryzmoły i mozaika
  • Poprawiono błędy związane z kompresowaniem - nie testowano
  • można robić kolaże ze zdjęć, nie zauważyłem tego wcześniej

Konto Mi

  • Zredukowano ilość powiadomień push, gdy użytkownik jest wylogowany - ???
  • Poprawiono błędy związane z obsługą MiPay w POS - ???
  • Dodano tryb wydajności w Game Booster - nie testowano

i zrzuty
 
Screenshot_2018-01-30-13-08-19-767_com_miui_home.thumb.jpg.1fa2002330754e96783d15f1e856491d.jpg
Screenshot_2018-01-30-13-10-27-636_com.android.settings.thumb.jpg.4d9d297e3d6ecd19ceaef4c9e09c2aea.jpg
Screenshot_2018-01-30-13-10-34-253_com.android.settings.thumb.jpg.1aab5fb03c1072ce36f333f3eaaf9ad8.jpg
Screenshot_2018-01-30-13-08-09-840_com_miui_home.thumb.jpg.7b49d321e0d17fedd8313072e15a9221.jpg
Serio aż tak zmienili wygląd? To wygląda strasznie.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie cały czas bez przywrócenia do fabrycznych,
w działaniu nie ma juz przycięć, tylko przy wchodzeniu w ustawienia ekranu i widżety, znaczny lag

w tych kilku grach w które gram, nie zauważyłem zmian,
w nowym antutu jn. nie mam punktu odniesienia wiec nie wiem czy dobry wynik

 

 

Screenshot_2018-01-31-09-32-34-754_com.antutu.ABenchMark.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie cały czas bez przywrócenia do fabrycznych,
w działaniu nie ma juz przycięć, tylko przy wchodzeniu w ustawienia ekranu i widżety, znaczny lag
w tych kilku grach w które gram, nie zauważyłem zmian,
w nowym antutu jn. nie mam punktu odniesienia wiec nie wiem czy dobry wynik
 
 
Screenshot_2018-01-31-09-32-34-754_com.antutu.ABenchMark.thumb.png.7e0f2f8beb25f63fa1db0f76396bc56f.png
U mnie na wersji jeszcze 8.5 wynik w nowym AnTuTu. Telefon nie przywracany do ustawień fabrycznychec1607c3b8aa32ea294447259afa96b8.jpgd5e3c6342131f469e796f49015739507.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

U mnie na wersji jeszcze 8.5 wynik w nowym AnTuTu. Telefon nie przywracany do ustawień fabrycznychec1607c3b8aa32ea294447259afa96b8.jpgd5e3c6342131f469e796f49015739507.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

I podsumowanie2a538656413bc0a1e711577cbffc713d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy jeszcze jakby wersje beta, rozsyłana do niektórych, poczekaj jeszcze a lada dzień powinna być oficjalnie.

 

Edit: Wygląda na to że możemy dostać aktualizacje ci co już mają 9.2.3.0 , Redmi Note 3 Qualcomm Global dostał 9.2.4.0 .

Edytowane przez Puma2012
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna zasada kto dostaje betę nie jest znana losowo wybrane osoby. wcześniej też nie dostawałem betę ale po wgraniu softu przez miflesha na czysto zacząłem dostawać ale czy to kwestia tego że wgrałem od nowa soft czy kwestia szczęścia nie potrafię odpowiedzieć.

Jeśli nie dostajesz aktualizacji a już jest dostępna na en.miui to możesz ją pobrać z zip i tak zainstalować.

10 godzin temu, kubakowsky napisał:

to czemu niektórzy dostają to jak normalną aktualizacje? Drugie pytanie czy jak zrootuje telefon to będę miał normalnie aktualizacje? 

Tak jeśli wykorzystasz odpowiednią metodę rootowania i Twrp poradniki są na xda,en.miui jak mieć ota i roota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...