Skocz do zawartości

Aktualizacja V8.5.2.0MHRMIED


gonzo_86

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, warszawa12332167 napisał:

Eh a słuchawki nadal często po podłączeniu znikają , trzeba wsadzić kawałek jacka poczekać chwile i pchnąć do konca, wtedy ikona nie znika i słuchawki działają. Mój brat w nowym redmi 4a ma to samo, mam nadzieje że w miui 9 coś z tym zrobią.... Ja tak mam od zakupu telefonu.

Przeciez to problem hardwarowy a nie softwarowy... Po kilku użyciach złącze powinno się trochę wyrobić i powinno być już ok. Jeżeli nie to na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Otho Sackville napisał:

Przeciez to problem hardwarowy a nie softwarowy... Po kilku użyciach złącze powinno się trochę wyrobić i powinno być już ok. Jeżeli nie to na gwarancję.

dziwne że od razu po zakupie w proline byłby problem hardwarowy? Szkoda mi go oddawać na gwarancje z takiego powodu, da się to obejść jak widać i słuchawki działają, złącze nie wiem w jaki sposób miałbym uszkodzić skoro od nowości może dwa razy go używałem ,  ale tak jak mówiłem brat też kupił z większy miesiąc temu redmi 4a i ma to samo, softy najnowsze global.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, warszawa12332167 napisał:

dziwne że od razu po zakupie w proline byłby problem hardwarowy?

Nie takie dziwne - chodzi o wyrobienie się styku. Miałem to samo - po kilku dniach używania przestałem mieć z tym problem. Na anglojęzycznych forach pełno jest opisanych podobnych przypadków. Jednak nie będę się upierał - może faktycznie jest coś nie tak, ale wtedy jest to problem - powtarzam - hardwarowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh a słuchawki nadal często po podłączeniu znikają , trzeba wsadzić kawałek jacka poczekać chwile i pchnąć do konca, wtedy ikona nie znika i słuchawki działają. Mój brat w nowym redmi 4a ma to samo, mam nadzieje że w miui 9 coś z tym zrobią.... Ja tak mam od zakupu telefonu.
Zauważyłem ze na słuchawkach bez mikrofonu u mnie występuje ten problem, jak podłącze Roccaty które mają mikrofon, problem nie występuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Irytujące jest to że o wiele tańszy i gorszy model względem hardware redmi 4a dostanie sobie androida 7 na globalu a my w rn3p nie... wiele się mówi że android nie ma znaczenia ale sam fakt drażni xD
A skąd te plotki MIUI 9 jest w wersji DEV więc pewnie i 7 będzie :-P0fb1c74a704e777a1ab7ca7ea6ed1b87.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jakaś lista telefonów, dla których nougat będzie i nie było RN3P, poza tym wersja beta MIUI 9 oparta jest na Androidzie 6.0. Wkurza mnie to trochę, bo bez nougata nie będzie split screen'a i chyba quick switcha, a redmi 4a jest zdecydowanie słabsze. Poza tym telefony z podobnej półki cenowej dostają aktualizację do Androida 7.Wstaw inne multimedia

Niemniej skoro w tym tygodniu pozytywnie zaskoczeni zostali posiadacze 4a, może i z RN3P coś się zmieni.

Edit dużo później: W MIUI 9 pojawi się nowy wygląd powiadomień i szybka odpowiedź na pasku powiadomień. Będzie to tylko jednak dostępne na telefonach z nouagatem. Czyli tak naprawdę aktualizacji nakładki teraz to tylko pirowy zabieg. Coś nie mam szczęścia do aktualizacji. Wcześniej Microsoft obiecywał aktualizację Lumii 820 do Win 10 Mobile, potem jednak zmienił zdanie. W przypadku Xiaomi miałem nie przejmować się wersją Androida, bo ważna jest wersja nakładki. I też przestało się to sprawdzać.

Edytowane przez jestemsuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Redmi note 3 pro Kenzo zaczynał z androidem 5.1 i dostał jedną aktualizacje bazy androida do 6.0 natomiast redmi note 3 pro Kate zaczynał na androidzie 6.0 ale i tak xiaomi go wrzuciło do jednego wora z kenzo i prawdopodobnie nie dostanie chyba że firma ugnie się ale jakby to zrobiła to i Kenzo musiał być zaktualizowany bo użytkowników jest znacznie więcej od Kate a model jest identyczny tylko B20 LTE i rozmiar ma inny.

Krótko mówiąc Kaśka od początku miała problemy a to z odblokowaniem(po czasie znikły i większość odblokowuje bootloder bez problemu) Brak softu China tylko global nawet miuipolska jest oparte na globalu (chyba że coś się zmieniło)

No i redmi note 3 special edition w pierwszej kolejności wszedł na rynek Taiwanu i wszystko jasne.

Ale na szczęście dla pocieszenie przynajmniej linage os (i inne nieoficjalne  Romy)jest na niego dostępny to przynajmniej można mieć najnowszego Androida.

A miui przynajmniej dostaje regularne aktualizację i poprawki bezpieczeństwa chodź w miui 9 troszkę wykastrowane z paru funkcji podobno.

Może trzeba poszukać na en.miui jakiegoś tematu o petycji w sprawie aktualizacji Kaśki do androida 7.0 i dołączyć może firma to chociaż przeczyta przy większej ilości osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na Redmi Note 3 MKT China już jest.
A info z https://www.tabletowo.pl/2017/12/27/27-smartfonow-z-miui-9/
Beta stable jest od kilku dni, czyli jak pójdzie dobrze to za parę dni będzie stable > http://en.miui.com/thread-1359671-1-1.html
Ja jestem od tygodnia na dev Miui 9
Widzę, że bateria chyba lepiej trzyma, tylko szkoda, że Android dalej 6.0.1 :-(

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...