BarthezzVTi

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

Kamillm dzięki o to mi chodziło czyli jest ok. 

Dlaczego w Media Expert? Bo na miejscu, od ręki, możliwość rat, gwarancja. 

Myślałem o"zamorskich sklepach" ale chyba dam sobie spokój chociaż jeszcze to nic pewnego bo myślę o 128GB ceramiku .

Kamillm dzięki o to mi chodziło czyli jest ok. 
Dlaczego w Media Expert? Bo na miejscu, od ręki, możliwość rat, gwarancja. 
Myślałem o"zamorskich sklepach" ale chyba dam sobie spokój chociaż jeszcze to nic pewnego bo myślę o 128GB ceramiku .
Posiadam i polecam
Świetny telefon który świetnie wygląda

No i fajnie. ....ponieważ jak widać jestem posiadaczem (zadowolonym) MI4S mam pytanie - czy występuje w omawianym MI6 przy długim użytkowaniu efekt "podgrzewacza rąk" jak w MI4S?

Pozdrawiam. 

No i fajnie. ....ponieważ jak widać jestem posiadaczem (zadowolonym) MI4S mam pytanie - czy występuje w omawianym MI6 przy długim użytkowaniu efekt "podgrzewacza rąk" jak w MI4S?
Pozdrawiam. 
Nie doświadczyłem
Podczas grania długotrwałego w Rules of Survival (takie PUBG) nie nagrzewa się

Ja też kupowałem, ale w mediamarkt i mam wszystko na miejscu. Dałem 2000zł wtedy gdy u naszych małych przyjaciół kosztował 1900zł. Mi5 kupowałem zza oceanu, ale w cenie dużo niższej niż polskie ceny były. Trzeba obserwować rynek. Dla mnie te 100zł więcej były warte tej 2 letniej gwarancji i PEWNEJ gwarancji (mam nadzieję, że z niej nie będę musiał korzystać). Polska miała bardzo dobre ceny na start na Mi6.

Meeeh, zamawiałem wiele razy z Chin i miałem pewną gwarancję. Oddawałem do MiCenter, a sklep mi zwracał koszt naprawy :)

Jestem 600 zł do przodu.

7 godzin temu, QMiui napisał:

Pozdrawiam. 

Posiadasz drugi na świecie grzejnik po nieudanym Snapie 810 i stąd dziwne pytanie :) Snap 835 nie grzeje się.

Tak się zastanawiam nad kupnem mi6 z 6gb ram. I widzę 300/400zl różnicy między Chinami a media expert. Czy macie sprawdzonego sprzedawcę z chin u którego kupię jeszcze taniej? 

Tak się zastanawiam nad kupnem mi6 z 6gb ram. I widzę 300/400zl różnicy między Chinami a media expert. Czy macie sprawdzonego sprzedawcę z chin u którego kupię jeszcze taniej? 
Na ibg jest teraz promocja na mi6 z Europy za około 1400 zł z 2 letnią gwarancją w micenter. ( Bez VAT) szczegóły w temacie promocje.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Dnia Tue Jan 02 2018 o 20:24, QMiui napisał:

Chcę kupić MI6 6/64 w Media Expert , na ich stronie wyczytałem że to 7.1 Nougat. Czy ktoś miał to w "łapkach"? Chodzi mi o to co to za Miui , jak wyglądać będzie wgranie Miui Polska,chciałem pobawić się tym modelem w sklepie (EuroAGD) ale jakiś artysta coś namieszał i wystawowy model wisi na logo MI I du........a a za późno pojechałem do sklepu aby zobaczyć inny lub gdzie indziej.Pozdrawiam .

No co, kup i wgraj miuipolska (xiaomi.eu)

Cześć.

Planuję kupić Mi6 w kolorze BIAŁYM.

Niestety jest bardzo mało ofert tego telefonu i w takim kolorze.

Czy jesteście w stanie polecić mi sprzedawcę, który ma w/w telefon w swojej ofercie i jest godny polecenia?

Na jaką wersje oprogramowania mam zwracać uwagę?

Widziałem jedną ofertę z 3 możliwościami: CHINA/XIAOMI.EU/GLOBAL - podejrzewam, że xiaomi.eu i global są tymi lepszymi, ale jaka jest różnica?

A ja bym chciał, żeby jak na flagowca firmy przystało soft był dopracowany. (Hardware jest ok). Żeby trzeba było kombinować z takimi rzeczami jak pokazywanie informacji o połączeniach nieodebranych? Żeby programy mailowe miały problem z samodzielnym odbieraniem maili i informowaniu o nich? Żeby urządzenia Bluetooth wymagały co jakiś czas ponownego parowania? Gonimy za mało potrzebnymi funkcjami, a te podstawowe przestają działać.

• Like 3

Cześć. Wczoraj odebrałem swoją ceramiczną mi szóstkę. Jest świetna! Ale od wczoraj walczę z uruchomieniem asystenta głosowego. Powie mi ktoś jak uruchomić komendę ok google? Wszystko mam wyszarzone w ustawieniach google. 

Screenshot_2018-01-09-10-38-43-208_com.google.android.googlequicksearchbox.png

23 minuty temu, mariusz.ur napisał:

Zmień język na angielski 

Hmmm... A jakim cudem w moim czteroletnim Samsungu S4 komenda "ok google" działała na każdym ekranie i po polsku? W miui nie da się tego tak ustawić, żeby można było wywołać asystenta np. z ekranu głównego? 

Hmmm... A jakim cudem w moim czteroletnim Samsungu S4 komenda "ok google" działała na każdym ekranie i po polsku? W miui nie da się tego tak ustawić, żeby można było wywołać asystenta np. z ekranu głównego? 
Po pierwsze czy google app jest aplikacją systemową w tym twoim miui , po drugie chyba wyraźnie masz napisane , że asystent nie działa w j. polskim ( zobacz swój screenshot )

1 godzinę temu, mariusz.ur napisał:
1 godzinę temu, Lexer napisał:

Po pierwsze czy google app jest aplikacją systemową w tym twoim miui , po drugie chyba wyraźnie masz napisane , że asystent nie działa w j. polskim ( zobacz swój screenshot )

Nie. Google app nie jest aplikacją systemową. 

7 godzin temu, Lexer napisał:
Nie. Google app nie jest aplikacją systemową. 

Asystent nie działał na wszystkich ekranach jak google app nie jest aplikacją systemową . Albo root i dodaj google app jako systemową , albo bez root-a użyj nova launcher + dodatek companion lub lawnchair launcher + dodatek lawnfeed . Język wyszukiwania musi być angielski . Testowałem oba i to działa dobrze

Link do wątku lawnchair na xda

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/lawnchair-customizable-pixel-launcher-t3627137

Screenshot_Google_20180109-151150.pngScreenshot_Google_20180109-150959.pngScreenshot_Google_20180109-150750.pngScreenshot_Google_20180109-151112.pngScreenshot_Google_20180109-151037.png

Ja też kupowałem, ale w mediamarkt i mam wszystko na miejscu. Dałem 2000zł wtedy gdy u naszych małych przyjaciół kosztował 1900zł. Mi5 kupowałem zza oceanu, ale w cenie dużo niższej niż polskie ceny były. Trzeba obserwować rynek. Dla mnie te 100zł więcej były warte tej 2 letniej gwarancji i PEWNEJ gwarancji (mam nadzieję, że z niej nie będę musiał korzystać). Polska miała bardzo dobre ceny na start na Mi6.
Ja kupowałem za 1370 zł, w lipcu, jakieś 6 tygodni przed wprowadzeniem do Polski. Z pominięciem VAT. Dla 600 zł moim zdaniem warto ryzykować chińską gwarancję

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj pierwszy raz miałem okazje pobawić się w Komputroniku mi6 ( MIUI 8) Przymierzam się do kupna lecz martwi mnie sam wyświetlacz bo w porównaniu do mojego honora 9 kolory wyglądają jakby były wyblakłe. Nie są tak nasycone i żywe jak w honorze. Czy jest to wina ustawień czy może samego wyświetlacza? Próbowałem w ustawieniach coś pozmieniać ale jak ustawiłem na kolor cieplejsze to biel robiła się żółta a z kolei na zimnej bieli ikony były jakby matowe i wyblakniete. Czy jest to wina softu czy wyświetlacza?

Wyswietlacz nie jest najwyższej klasy, ja np przesiadłem się z amoleda, różnica jest kolosalna. Jak zmienisz tapety, launcher na inny niż miu to wtedy wrażenia estetyczne "będą lepsze"

@grzywacz8 wyswietlacz w mi6 jest dobry, poprostu to nie oled wiec jest inaczej,ale wynika to z typu @Johny dla mnie wyswielacz w honorze 9 to najlepszy ips jakiego widzialem. Uwielbiam jaskrawe ipsy, minus w h9 jest taki ze w lato trzeba okulary przeciwslonwczne sciągac- nic nie widac

Wysłane z Le Pro 3

Ktoś ma jakieś porównanie do Honora 9? Który wybrać? Rzeczywiście panel LCD w honorze jest super i przyznam się że nieco boję się tej wymiany H9 na MI6

Edited by Johny

Jak dla mnie audio, wyswietlacz i aparat na korzysc honora reszta na korzysc mi6. Jesli chodzi o wygląd -remis

Wysłane z Le Pro 3

Skoro wyświetlacz, audio i aparat jest lepszy to zostaję jednak przy Honor 9 bo są to dla mnie najważniejsze aspekty. Bateria i tak mi wytrzymuje 2 dni pod względem prędkości jest szybszy niż S8 z którym wczoraj porównywałem. Do tego wszystko w sofcie działa bez kombinowania. Obecnie działa już na Oreo i EMUI 8 więc jest elegancko i nie ma sensu szukać dziury w d.... :)