Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko ma ktoś już asystenta Google? Mam już na redmi Note 4 a w szufladzie mam starego Samsung Galaxy tab p1000 z przed kilku lat włączyłem poczekalem aż się zaktualizował i też jest asystent Google ( z powrotem do szuflady). A mi 6 i mi8 (żonki) asystenta nie ma a oba tel na najnowszym miuipolska.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tego dokonałeś

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Aplikacja się z aktualizowała i uruchomił się asystent i tyle. Nic nie kombinowałem, nie zmieniałem języka i wskoczył. To chyba wchodzi falami. Bo na teściowej Samsungu J3 2016 jest od 2 miesięcy

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem. Dodałem do mi6 konto Google z redmi Note 4 / Google tap p1000 i od razu uruchomił się asystent Google. Czyli asystent Google jest wprowadzany partiami i zależny od konta a nie sprzętu.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

c1646a9e68dfa26934b37bb18580ebfb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chcę kupić właśnie używane Xiaomi Mi6, ale nie jestem pewny czy sprzedający poda mi wszystkie dane niezbędne do dalszego używania telefonu. Konkretnie obawiam się, że telefon po wyczyszczeniu zostanie zablokowany. Na co powinienem zwrócić uwagę? Jakie hasła są potrzebne, jakie konta odpiąć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Chcę kupić właśnie używane Xiaomi Mi6, ale nie jestem pewny czy sprzedający poda mi wszystkie dane niezbędne do dalszego używania telefonu. Konkretnie obawiam się, że telefon po wyczyszczeniu zostanie zablokowany. Na co powinienem zwrócić uwagę? Jakie hasła są potrzebne, jakie konta odpiąć?
Pozdrawiam
O co konkretnie pytasz?
Konto xiaomi założysz sobie nowe
Telefon odblokowany/zablokowany
Soft global/xiaomi.eu?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie chodzi o używany telefon Xiaomi Mi6. Chce przed ostatnim kontaktem ze sprzedającym wiedzieć co musi zrobić aby później telefon nie został zablokowany. To mój pierwszy kontakt z Xiaomi, stąd banalne pytania.

Niepokój wzbudził fakt, że ponoć formatując telefon podpięty do konta mi cloud poprzedniego właściciela mogę już go nie uruchomić bez jego hasła.

Pozdrawiam i dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odłączyć urządzenie i zrobi ustawienia fabryczne to jakbyś wyjął telefon z pudełka. 
Zgadzam się z kolegą

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

@Noxi świetny wybór telefonu. Szczerze polecam.A tak z ciekawości cena specyfikacja jeżeli to nie problem?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W telefonie wylogowanie z konta Xiaomi i usunięcie  telefonu z Xiaomi Cloud na koncie poprzedniego właściciela.
Nie wiem tylko jak zweryfikować czy telefon został usunięty.
Telefon bez żadnych gwarancji itp. Z MIUI10 Global, 6/128GB, pochodzenie pewnie jakieś wschodnie bo wtyczka z przejściówką. Cena 900.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
[mention=55706]Noxi[/mention] Musi tutaj usunąć, a później wystarczy zrobić ustawienia fabryczne albo wgrać przez mi flasha global Stable /dev.
[mention=37995]Adamk102[/mention]jakbym miał teraz brać telefon to wybór chyba by padł na mix2s. Ale jak kupowałem mi6 to 2s był jak dla mnie trochę za drogi. 
IMG_20181207_000520.thumb.jpg.807f69354747c4be24d0b9703a4ce7ce.jpg
Do czego Ci ten VPN w status bar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec czemu nie aktualizuje mi sie lokalizacja pogody jak przebywam w roznych miejscach?  Przebywalem osttanio w Niemczech i jak chcialem sprawdzic pogode, pokazywalo mi moje miejsce zamieszkania w Polsce, za cholere nie moglem tego zmienic, szukalem w ustawieniach zeby udostepnic lokalizacje i nie znalazlem :( ma ktos pomysl jak ustawic zeby automatycznie lapalo mi lokalizacje i pogode w danym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, darer napisał:

W lokalizacjach powinno być ustawione na lokalizuj. Jeśli masz na twardo miasto to usuń. Uprawnienia Pogody ustaw na lokalizacja >tak.

 

55266a722edaba791fd0c246aa3f91dc.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o to chodzi ze jak wejde w popularne miasta nie mam opcji  LOKALIZUJ  tak jak u Ciebie na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
mam pytanie związane z migracją Globala na MIUI Polska - czy w drugiej opcji jest polepszona jakość zdjęć w aparatach?
Przyznam że jestem przerażony ilością szumów na zdjęciach i nie bardzo wiem co robić (mam wrażenie że moja stara Xperia radziła sobie z jakością lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, darer napisał:

Może nie masz uprawnień do lokalizacji. Sprawdź

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

wlasnie Pogoda ma uprawnienia lokalizacji :) sprawdzalem to wczoraj przed napisnaiem poprzedniegop posta, nic moze zainstaluje pogode do Mi8 jak ktos proponowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, michals19s napisał:

wlasnie Pogoda ma uprawnienia lokalizacji :) sprawdzalem to wczoraj przed napisnaiem poprzedniegop posta, nic moze zainstaluje pogode do Mi8 jak ktos proponowal

Musisz region zmienić np na Szwajcarię(lub coś z poza UE), wtedy lokalizacja pogody powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...