Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Talgot napisał:

Na xiaomi.eu jest do pobrania 

To ściągnij i pokaż :-).  Bo z tego co widzę to się nie da.

Sorki tylko można pobrać z  https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/postdownload

 

Na androidfilehost nie działa.

Edytowane przez alban7314
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, piotrplawecki napisał:

Witam wchodzę na ten link wypełniam emaila i nie mam pojęcia jak pobrać z tej strony :( No cóż poczekam na inny serwer 

Nie trzeba nic wypełniać.

Klikasz na plik z romem i przenosi Cię na nową stronę. Tam czekasz kilka sekund i pobieranie rozpoczyna sie automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem zrootowane MIUI 11.0.3 na Mi 6 i wgrałem xiaomi.eu 20.6.18 bez przywracania ustawień fabrycznych. Teraz telefon wisi mi już kilkanaście minut na logo Mi oraz z głośnika leci jakby jedno długie kliknięcie, 2 krótkie. Cegła? Teoretycznie komputer wykrył telefon, czekam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Esperer said:

Zrób wipe i pójdzie

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

No własnie coś nie pykło nawet po wipe. Próbuję ponownie przenieść do pamięci telefonu instalkę ale komenda "adb push <plik> <lokalizacja>" nie daje u mnie rezultatów, linia komend nie daje żadnej wiadomości zwrotnej po wpisaniu tej komendy. Szukam innego sposobu na skopiowanie pliku

Szkoda gadać, żadna metoda nie działała. Dałem erase data w twrp i dopiero, gdy telefon był całkiem pusty, to mogłem normalnie przez komputer przekopiować plik

Edytowane przez poziomek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Widzę, że już nie za bardzo coś się dzieje w temacie Mi6. A ponieważ mam zamiar używać swojego jak najdłużej, może ktoś odpowie na pytanko, na jakim romie jechać? W tej chwili mam MIUI 12 beta, ten model wersji stabilnej już nie dostanie. Bugów żadnych raczej nie uświadczam, telefonik śmiga pięknie. Ale może lepiej przesiąść się na Lineage OS? Albo na coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bonhart napisał:

Witam.

 

Widzę, że już nie za bardzo coś się dzieje w temacie Mi6. A ponieważ mam zamiar używać swojego jak najdłużej, może ktoś odpowie na pytanko, na jakim romie jechać? W tej chwili mam MIUI 12 beta, ten model wersji stabilnej już nie dostanie. Bugów żadnych raczej nie uświadczam, telefonik śmiga pięknie. Ale może lepiej przesiąść się na Lineage OS? Albo na coś innego?

Chyba zostaje 20.6.11 od xiaomi.eu i dojechanie na nim do końca jego życia, a szkoda bo czuje że mój przeżyje jeszcze z 3 lata, w porównaniu z nowymi telefonami znajomych, MI6 zjada je całkowicie

 

ps. której wersji teraz używasz?

Edytowane przez Snurq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mocny sentyment do MI6, bo to chyba najlepszy model z tych kompaktowych. Wprawdzie ostatnio spotkał się z podłogą i czeka go wymiana plecków, ale gdyby tylko bateria odrobinę dłużej trzymała, to nie robiłbym przesiadki na Mi Note 10 Lite.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2020 o 13:10, Snurq napisał:

ps. której wersji teraz używasz?

20.6.18

 

Wszystko chodzi piękne i szybko, nie ma crashy ani bugów, a na miui 11 często się zdarzało. Tylko szkoda trochę, że już nic nowego nie wyjdzie. Lineage OS chyba też już nowszy nie wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:

Nie działa: NFC, Bluetooth, Odcisk palca i Aparat, więc żadna strata. 

Wczoraj ktoś tam napisał, że NFC działa. Podobno stale nad tym pracują i wrzucają poprawki, ale jednak wolałbym zainstalować coś z miuipolska. Wiem, że macie dużo pracy, więc pewnie muszę poczekać z miui 13 dopiero na xiaomi 12x, ale miło byłoby odświeżyć takiego staruszka jak mi6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
4 godziny temu, daw250 napisał(a):

Witam.

Wiem, że telefon już nie wspierany ale może ktoś posiada stabilny rom do tego zabytku? niestety na forum jest tylko dev

Zajrzyj na wersje stabilne na serwerze

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/

Tu znalazłem sagit w folderze MIUI 11.

Ale zostałbym na ostatnim dev. Bo był najbardziej stabilny

Edytowane przez grzegorz.lki
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...