Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Painless napisał:

ma ktoś z was też tak, że podczas rozmowy w mi6 dzwięk rozmówcy wydobywa mi sie również/bądź też tylko z głosnika na dole? irytuje mnie to bo każdy dookoła słyszy co mój rozmówca do mnie mówi

Jaki rom i wersja fw? Instalowałeś jakieś modyfikacje albo moduły magisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RSL napisał:

@Painless wyrzuć moduł Mi Mix 2 Audio Quality & Volume Fix to on powoduje ten problem.

Aplikacja v7.6b i moduł v6 - https://t.me/alexey070315/325

polecasz te wersje gcama? bo mam sprawdzona i stabilną więc nie wiem czy zamieniać

dzięki za pomoc

edit: ogólnie to usunąłem ten moduł i nic nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Painless napisał:

no i nie wiem, dalej mam nawet na najnizszym poziomie głośności podczas rozmowy ten głośnik, bez znaczenia jak mocno przycisze to ten glosnik na całkiem wysokim poziomie głośności wciąż wydobywa dzwiek

Wgraj przez mi flasha nowy rom i zobacz wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kamil Kupiec napisał:

Działa Ci na 7.6b ręczna ostrość? 

A nie wiem, nie używam.

3 godziny temu, Painless napisał:

polecasz te wersje gcama? bo mam sprawdzona i stabilną więc nie wiem czy zamieniać

dzięki za pomoc

edit: ogólnie to usunąłem ten moduł i nic nie pomogło

Polecam, aktualizuję co wersję.

1 godzinę temu, Painless napisał:

no i nie wiem, dalej mam nawet na najnizszym poziomie głośności podczas rozmowy ten głośnik, bez znaczenia jak mocno przycisze to ten glosnik na całkiem wysokim poziomie głośności wciąż wydobywa dzwiek

Co do modułu to miałem ten sam problem z nim i mi usunięcie pomogło. Może rzeczywiście musisz postawić system od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie myśle, żeby przerzucić się na jakiś custom, co myślicie o los na mi6? i to normalnie moge z xiaomi.eu w twrp flashowac czy trzeba sie w cos bawic zeby takiego losa na mi6 postawic?

Mam Los 16 od sbwml, wipe dalej firmware ja wygrywałem 9 coś ale polecają 8.4.19 następnie Rom i gapps. Rom działa bardzo dobrze.

Jedyne co nie działa to asystent Google

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam AEX od sbwml od dłuższego. Tej najnowszej jeszcze nie instalowałem i powiem tak, zadka nie urywa. Stabilnie jest, ale bateria jako tako. Dzisiaj lub jutro może przeniosę się na coś innego. Myślę o powrocie do MIUI lub spróbować RR bo mam bardzo dobre wspomnienia z tego romu ze starych telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...