Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Da się gdzieś wyłączyć funkcję przyciszania multimediów przy przychodzącym powiadomieniu? Nawet jak mam włączony tryb nie przeszkadzać to przy słuchaniu muzyki jak przychodzi powiadomienie to muzyka jest ściszana na jakieś 2 sekundy, denerwujące to :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy telefon z USB typu C. Czy one wszystkie są takie "luźne"? Kupiłem kabel Blitzwolf Ampcore Turbo 1.8m BW-TC10 i on normalnie mi wyskakuje z gniazda telefonu, gdy go ładuję i używam telefonu. Na oryginalnym kablu z zestawu jest niewiele lepiej... Na kablu Micro USB z Blitzwolfa to mogłem powiesić telefon i prędzej by wyrwał gniazdo USB niż odłączył telefon... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy telefon z USB typu C. Czy one wszystkie są takie "luźne"? Kupiłem kabel Blitzwolf Ampcore Turbo 1.8m BW-TC10 i on normalnie mi wyskakuje z gniazda telefonu, gdy go ładuję i używam telefonu. Na oryginalnym kablu z zestawu jest niewiele lepiej... Na kablu Micro USB z Blitzwolfa to mogłem powiesić telefon i prędzej by wyrwał gniazdo USB niż odłączył telefon... 
Kolego zdecydowanie mój kabel dobrze trzyma nie ma luzów

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Adamk102 said:

Kolego zdecydowanie mój kabel dobrze trzyma nie ma luzów

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Nie chodzi o luzy, tylko czy potrafi wyskoczyć sam podczas ładowania i używania telefonu a najlepiej czy możesz złapać za kabel i "podyndać" nim telefonem a on nie spadnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o luzy, tylko czy potrafi wyskoczyć sam podczas ładowania i używania telefonu a najlepiej czy możesz złapać za kabel i "podyndać" nim telefonem a on nie spadnie 
Zdecydowanie nic takiego nie zauważyłem a często gdzies lata na kablu, także słuchawki mam podpięte i wręcz ciężko się je odpina

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Adamk102 said:

Zdecydowanie nic takiego nie zauważyłem a często gdzies lata na kablu, także słuchawki mam podpięte i wręcz ciężko się je odpina

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Kupiłem telefon używany, być może port jest już tak wyrobiony :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, poziomek90 napisał:

Wygląda na kolonię bakterii :) Lubią ciepło od lampy 

Nie używam jej, bardzo rzadko włączam latarkę nawet xd Pojawiło się nagle i się rozprzestrzenia.

2 godziny temu, Kamil Kupiec napisał:

Wygląda jakby było pokruszone od środka. 

Trochę, ale to szkło jest chyba na tyle cienkie że wszystko by poszło.

2 godziny temu, don_kamillo napisał:

Może tylny panel w tym narożniku nie przylega i zbiera się kurz?

Kurde, ale tak nagle po ponad roku? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista modeli które mają dostać miui 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, uroki aluminium. W Redmi 4X to samo 

Ramka tak samo jak i korpus nie jest w mi6 wykonany z aluminium tylko ze stali dlatego tak wzrosła waga względem mi5 jak i wytrzymałość. Moja mi6 ma 1.5 roku i żadnej ryski ani odprysku. Wygląda jakby wczoraj ja wyciągnięto z opakowania. Tak się ostatnio zastanawiałem nad zmianą mi6 na coś.... O w sumie nawet gdybym go sprzedał za około 900 przy dobrych wiatrach to po pierwsze bez sensu dokładać drugie tyle albo i więcej do czegoś "lepszego" a co najważniejsze wszystko jest większe od mi6. Na dzień dzisiejszy można mi6 nazwać compact albo mini

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...