Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

region zmienilem :( ale nie dziala, probuje grac w taka gre za pomoca przeglaraki Puffin , wpisuje w google riotzone ru, chce przejsc na strone, ale odsyla mnie do sklepu play i chce zebym pobral aplikacje gry, tylko jest informacja ze ta gra nie jest obslugiwana w twoim kraju :( nie moge sobie z tym poradzic, kiedys w innym tel dzialala mi ta gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2018 o 23:09, michals19s napisał:

w tej apce jej nie ma, to gra przegladarkowa  :) a  przegladarka puffin ma za zadanie imitowac przegladrake komputerowa na androida, tylko na innych tel mozna sie zalogowac do tej gry, a na moim Mi 6 ni cholery 

Próbowałeś tryb komputerowy w chrome?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL Może i teraz im się znudzi. Szkoda, bo jak pamiętam, ich najlepszą wersją było 3.99.

 

W tych customach się straszna stagnacja zrobiła. W zasadzie tylko MIUI się wyróżnia, bo te gołe customy w ogóle mi się nie podobają. 

A od upadku Cyana jest tylko gorzej, bo nawet motywów nie ma.

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie nie będę zakładał nowego tematu postu, ale mam pytanie. Od kilku aktualizacji nie łączy mi się bluetooth. Znaczy z zapisanymi wcześniej słuchawkami działa, ale nowych już nie odnajduje. Przeszedłem na xiaomi.eu Stable 10.2 po wipe nie odnajduje nawet starych słuchawek tylko kręci w koło. Jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem. Może są jakieś ukryte opcje typu widoczne dla wszystkich jak było kiedyś

?

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Edit problem rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Misiaczki, bo jednak po ponad roku muszę postawić wszystko od nowa, a lekko wypadłem z obiegu. 
Które xiaomi.eu teraz warto stawiać, które da się używać bez większych bugów? Polecacie MIUI 9 czy już może 10, bo widzę, że jest dla MI6. 

Zmieniło się też coś pod kątem softu do flashowania? Ostatnie co używałem to jakiś Xiaomi MiTool by Francesco zamiast MiFlasha, który nie działał z nowszym Androidem. Coś mnie pominęło w międzyczasie? 

 

Dzięki za pomoc. 

Edytowane przez martin3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...