Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
8 godzin temu, soap100 napisał:

Pany,

 

warto robic aktualizację do miui 10 ? czy lepiej zostac na 9.5 ? pytam bo nie wiem czy skórka warta za wyprawkę ,,, nagrywanie rozmów działa na miui 10 ?

Nagrywanie u mnie działa. Ogólnie 10 bardziej mi się podoba niż 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie... A'propos MIUI 10.
Jak się pojawiał nowy Android to flashowałem wszystko na nowo, bo takie dirty flash kończyły się w końcu błędami. Ktoś z was przychodził z 7.0 i MIUI 9 na 8.0 I MIUI 10 bez problemu? Powiem szczerze, że nie chce mi się bawić od nowa we wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, martin3z napisał:

A właśnie... A'propos MIUI 10.
Jak się pojawiał nowy Android to flashowałem wszystko na nowo, bo takie dirty flash kończyły się w końcu błędami. Ktoś z was przychodził z 7.0 i MIUI 9 na 8.0 I MIUI 10 bez problemu? Powiem szczerze, że nie chce mi się bawić od nowa we wszystko.

Jak masz roota to zrób sobie kopie aplikacji w tiitanium backup i po sprawie. 

Nowy soft i konfiguracja w 10 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni bateria w moim Mi6 wariuje, sot na poziomie półtorej godziny max, bateria dosłownie topnieje w oczach, dodatkowo telefon jest ciepły prawie cały czas, czasami nawet jak leży nieużywany. Nic nowego ostatnio nie instalowałem, telefonu używam jak zwykle. Macie jakiś pomysł co może być tego powodem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
[mention=14895]martin3z[/mention] ja przechodziłem z Android 7.0 MIUI 9.2.2.0 bezpośrednio na Android 8.0 MIUI 10. Nic się nie wykrzaczyło i działa prawidłowo choć też nastawiałem się na to, że będę musiał na czysto instalować. 
Dzięki i sorki za brak odpowiedzi. Nie zwróciłem uwagi, że odpisałeś.

Robiłeś ful wipe czy po prostu tylko zainstalowałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze
Obecnie korzystam z 9.2.2.0 Stable i wszystko jest w porządku, bateria trzyma dobrze i nic się nie wiesza
Pominąłem już kilka aktualizacji, czy warto zaaktualizowac do V10.0.1.0 Stable? Czy bateria się nie pogorszyła, czy jest coś z powodu czego warto zaaktualizowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...