Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma problem z Instagramem, mianowicie brak nowych naklejek na stories (gify, ankieta, pytania) ? Wyczyściłem dane aplikacji, przeinstalowałem kilka razy apke, zaktualizowałem ale nadal brak nowych interakcji. Ktoś też ma podobnie albo jakoś poradził sobie z tym? Czy to wina ze strony Instagrama 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy macie też czasem taki komunikat po skanowaniu antywirusem wbudowanym w MIUI? Dostęp do sms ma apka sms, sklep play i usługi play. Miałem raz taki komunikat, kliknąłem "Zabroń" ale nie wiem co tam się zabroniło. Dziś po ok. 3 dniach znów ten sam komunikat i zanim klinąłem zabroń sprawdziłem które apki mają dostęp do sms no i to nadal te same. Sprawdzałem czy po resecie telefonu czy to nie on powoduje powrót tego komunikatu ale niestety nie. Mam na tel. aplikacje bankowe i wolałbym jednak rozkminić ten problem :/

A no i muszę dodać, że żadnego syfu na telefonie nie instaluje i żadnych mało znanych apek więc nie wiem skąd miałby się wziąć wirus.

 

2.jpg

1.jpg

Edytowane przez schreder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, słuchając muzyki zauważyłem że prawy dolny głośnik Gra mocniej niż lewy. Też tak macie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Hej, słuchając muzyki zauważyłem że prawy dolny głośnik Gra mocniej niż lewy. Też tak macie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/3/2018 at 9:06 AM, Kamil Kupiec said:

Witam wszystkich. 

Czy spotkał się ktoś z etui do naszych mi6tek z tak zwanym smart cover / smart window? 

Ja mam Nilkina smart cover, leży w szufladzie.  Wersja pełna, z oknem nie widziałem.

Edytowane przez Soplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MIUI chyba się nie da. Jedynie można je przyśpieszyć/zwolnić w ustawieniach programisty.

 

//edit

Za dużo custom romów. :P Myślałem o zmiany animacji systemowych. Jeśli chodzi o launchera to po przytrzymaniu na pustym polu na pulpicie jest taka opcja w zakładce opcje.

Edytowane przez Pietr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was, mam taki problem od kilku dni że w kontaktach wyświetla mi niektóre po kilka razy np 3x żona jedno nad drugi gdzie numer jest ten sam i niczym się nie różnią, chcialem dać scal ale nie wykrylo nic do scalenia , jak usunę jeden  z nich to znikają wszystkie Tz usuwam jeden z trzech żona a znika całość. Jedyna zmiana która zrobiłem zanim pojawił się błąd to zainstalowałem Outlooka i to wszystko, ktoś ma pomysł jak to naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...