Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy to dobry dzial na ten temat jesli nie to prosze o przeniesienie. Zakupilem mi6 z miui global moje pytanie brzmi czy jest koniecznosc zmieniac na miui polska czy spokojnie moge korzystac w pelni z globala i o nic sie nie martwic? Nie wiem dokladnie jaka lub jakie sa roznice a wiec pytam. Prosze o odpowiedz i z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz siedzieć na globalu. Raczej większość użytkowników tego modelu ma global rom , choć ja osobiście po zakupie wytrzymałem 24 godz i wgrałem xiaomi.eu. O różnicach musisz czytać forum, jak chcesz mieć TWRP i to co możesz potem dzięki niemu działać to tylko xiaomi.eu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz siedzieć na globalu. Raczej większość użytkowników tego modelu ma global rom , choć ja osobiście po zakupie wytrzymałem 24 godz i wgrałem xiaomi.eu. O różnicach musisz czytać forum, jak chcesz mieć TWRP i to co możesz potem dzięki niemu działać to tylko xiaomi.eu. 
W ciagu 24 h uzyslaes zgode na odblokowanie BL?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2018 o 10:09, maciek04 napisał:

jak chcesz mieć TWRP i to co możesz potem dzięki niemu działać to tylko xiaomi.eu. 

Nie do końca to prawda sam używam Global Stable  9.2.2.0, TWRP -jest i działa,  Magisk ( co prawda 15.3 ale działa)  ,  Root  też jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi znaleźć temat odpowiedni, jest już może miui 10 global beta? 
Link nie musi być ale przynajmniej małe nakierowanie gdzie to znajdę,
dziękuję
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D3739219&share_tid=3739219&share_fid=3793&share_type=t
Jest global. Beta.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...