Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Okej dzięki za informację

To do czasu aż przywrócą, a będę chciał skorzystać z apk motywy pomaga zmiana regionu na USA

Ja zmieniłem na chorwaję. Motywy działają i strefa czasowa ta sama

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

P.s. no i na Chorwacji mi przestały działać . USA działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 hour ago, Adamk102 said:

Witam serdecznie. Moje pytanie brzmi.. Jak najlepiej ładować telefon. Ja ładuje od 15%-80%. Bo podobno do 80% jest optymalnie. Jakie macie zdanie na ten temat? Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Tak jak ładujesz jest optymalnie. Nawet na ekranie blokady MIUI kiedyś był hint że lepiej jest ładować częściej ale krócej niż rzadziej i długo. 

Inna sprawa że nie warto sobie takimi głupotami zawracać głowy tylko korzystać jak ci wygodniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Telefon mi się rozładował. Po włączeniu pojawił się dźwięk odblokowania. Bardzo irytujący. Nie mogę znaleźć w ustawieniach opcji wyłączenia. Ktoś pomoże?
 
 
Xiaomi. Eu ostatni z marca
 
 
Ustawienia > dźwięk i wibracje i odznacz blokowanie ekranu
32317214545db4490b6a0984297c6fed.jpg

====
send from Mi 6 by TapaTalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia > dźwięk i wibracje i odznacz blokowanie ekranu
32317214545db4490b6a0984297c6fed.jpg

====
send from Mi 6 by TapaTalk.

To nie to. Tu miałem wyłączone.
Najdziwniejsze jest to że samo ustąpiło. Może jakaś apka to robi?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś wyświetlacz w mi6? Niestety ale zbiłem ekran. Pajęczyna jest po całości. Dotyk działa. Czytnik palca nie odczytuje, ale jako przycisk home działa. Ile może kosztować wymiana np. W micenter? 

I ewentualnie czy ktoś zamawiał skądś ekran i wymieniał sam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam dla siebie jakiegoś fona, który obsługuje radio ant+. Producenci o tym często nie piszą, dlatego potrzebuję kogoś, kto zechciałby na telefonie MI6 zainstalować ze sklepu google play program ANT TESTER i wrzucił tutaj zrzut ekranu z wynikiem jego działania. Program jest niegroźny i nie wymaga żadnych uprawnień. Z góry dzięki dla śmiałka, który podjął by się tego zadania. Pozdrawiam.

I tak przy okazji. Interesuje mnie to samo dla telefonu Mi Note 2 i Mi Mix 2. Wrzucić podobną prośbę do odpowiednich działów na tym forum? I przy drugiej okazji... Redmi Note 3 Pro obsługuje radio ANT+ i można z nim używać czujników np. rowerowych w tym standardzie. Ja poszukuję telefonu, który ma dodatkowo barometr i NFC, stąd moja prośba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kto ma 4GB powie Ci że starczy bo każdy swoje chwali. Proszę czytać ze zrozumieniem. Na dzień dzisiejszy 4GB wystarcza ale gwarantuję że jakieś aplikacje będą ubite na MIUI. 6GB jest bardziej przyszłościowe. Argument że inni mają 4GB i dają radę pominę z uśmiechem :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MI6 6/64, wcześniej miałem Oneplusa 3 6/64 i jak teraz biorę do ręki telefon, który ma mniej to widać różnicę (zwłaszcza z A5 2016 mojej małżonki :-D). Nie jest aż tak znaczna jeśli chodzi o 4 kontra 6gb RAM, ale 4 to już jest w zasadzie standard i myślę, że lepiej mieć bardziej przyszłościowy sprzęt. Android zadziała i na 1 czy 2gb, ale aplikacje będą ciągle przeładowywane. Inna kwestia jest taka, że im więcej Android ma RAMu do dyspozycji, tym więcej go sobie zajmie (nie licząc uruchamianych aplikacji). A tak poza tym "free ram is wasted ram" :-D:-D:-D

Edytowane przez Toldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no lepiej dopłacić do 6 gb, szczególnie w MIUI, bo jednak czysty android lepiej nim zarządza.


Z innej beczki - nie wiem czy oglądacie forum MIUI (te producenta) ale ludzie z Mi6 na MIUI 10 piszą, że jest znaczna poprawa jakości zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych i na fotkach które wrzucają rzeczywiście widać różnicę. Fajnie jakby dało radę bolączkę tego modelu zlikwidować bez kombinowania z google camera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...